Editörler : E.Kayı Han
12345678910111213»
12 Ocak 2020 00:47

Dilekçe ile kurumunuza başvurabilirsiniz. Ancak silip silmemesi tamamıyla kurum insiyatinde. Bunla ilgili kamu denetçiliğiydi sanırım, görüş yazısı vardı. Silinebilir ancak buna kurum karar verir denmişti. Silinmesi konusunda herhangi bi zorunluluk yok.

Ahmoahmet
Aday Memur
13 Ocak 2020 11:56

Arkadaşlar beni cagirdilar suan evraklari topluyorum. Allah herkesin yardimcisi olsun. Insallah en kısa zamanda baslarsınız

Ahmoahmet
Aday Memur
14 Ocak 2020 19:07

Sgk girisim oldu sabah başlıyorum hayirlisiyla darisi hepinizin basına insallah

Predatr
Aday Memur
14 Ocak 2020 22:34

Devre hayırlı uğurlu olsun darısı başımıza dava konun neydi devre ankesör mü

Ahmoahmet, 4 yıl önce

Sgk girisim oldu sabah başlıyorum hayirlisiyla darisi hepinizin basına insallah

Ahmoahmet
Aday Memur
15 Ocak 2020 06:37

Tesekkur ederim dava konusu gs'ydi

Predatr, 4 yıl önce

Devre hayırlı uğurlu olsun darısı başımıza dava konun neydi devre ankesör mü

15 Ocak 2020 23:07

gs ne_?

16 Ocak 2020 00:06

Galatasaray
Hakkaniyet Alınteri, 4 yıl önce

gs ne_?

Elifaysima
Aday Memur
16 Ocak 2020 01:17

2011 li assubayim 9 ocakta fetö suçlamasıyla göz altına alindim 6 ay hapis yattım mahkeme sürüyor aleyhime hiç bir şey yok inşallah beraat edicem ama tutuklandiktan 30 35 gun sonra zimmetten eksik diyerekten heyet kurulup mahkeme dosyası oluşturulmuş içeriğini bilmiyorum ama elektrik inşaat malzemeleri imiş ancak görev yaptığım birlikte elektrik teknisyeni olarak atandim ve hız brlk assubayi olarakta gorevlendirildim blk k .(aynı zamanda sıhhi tesisat teknisyeni..) temmuz 2018 de aciga alininca hiz brlk komutanı kripto mutemeti olarak da gorevlendirildim. Bu gorevlerin yoğunluğu ve 12 Hudut karakolun un elektrik tesisat kazan dairesi islerini yaptığından yoğunluğuna dolayi aralık sonunda tb k dilekçe ile tek başıma tüm bu görevlere yetismemin imkansız olduğunu oluşabilecek sikintilardan sorumlu tutulmamayi istediğimi dilekçe ile yazdım ve cevaben size tevci edilen görevleri layigiyla yaptiginizi gozlemliyorum dediği bundan 13 15 gün sonra tutuklaninca ise zimmetten mahkeme dosyası hazırlanmış. zimmeti alırken eksikler vardı devremden teslim aldım alırken s4 al hallolur dedi 3 ay sonra görevi bırakıp karaggah Blk asb olarak görevi değişti yerine 2007 li geldi bu sırada kayıt silme ile vs sildim. Tutuklaninca eski s4 .(3 ay gorwv yapan) karargah blk assubayi zimmeti alsin diye emir yazilmis ve sayım heyeti kurulmuş. fakat karakollara kullandığım malzemelerin acil onarim is istek dosyaları ile 2. Keşif leri hazırdı tutukluluk sürem bitince zimmetten mahkemeye verildigimi duydum ama benim dosyaları hiç bir evragim ortada yok ve alindigimda eksigim yoktu ama sarflari yapilamamis fakat evrakları hazır olan malzemeler vardı o evraklarda yok sizce ne olur ve bunda art niyet olduğuna eminim. Sizce napmaliyim? Bu durumları bilen yardimci olabilecek haksızlık üstüne haksızlığa ugramamam için yardımcı olabilecek biri varmı teşekkür ederim

JustJust
Aday Memur
18 Ocak 2020 14:45

Herkese selamlar ve geçmişler olsun. Tüm masumlara Allahtan adalet dilerim. Kasım 2017 acığa alma. Haziran 2019 beraat. Dosya istinafta. Oybirliği ile. Tutukluluk yok. 08 ocak 2020 açığın kaldırılması ve göreve başlamak için katılış. Mutemetten aldığım bilgi. Kararın kesinleşene kadar geçmişe dönük 3/1 eksik maaşlarım alamayacağım ve sadece beraat tarihinde sonraki kısımları alacağım söylendi. Kasım 2017 ile haziran 2019 arasındakileri karar kesinleştikten sonra dedi. Haziran 2019 beraat tarihinden sonrakileri 3/1 lik kısımları vereceğini söyledi. Bu standart bir uygulama mı?

23 Ocak 2020 16:06

Aynen. Beraat etmeden vermezler. 657 de öyle bi hüküm vardı. netten kanunu bulup beraat diye aratin bulursunuz.
JustJust, 4 yıl önce

Herkese selamlar ve geçmişler olsun. Tüm masumlara Allahtan adalet dilerim. Kasım 2017 acığa alma. Haziran 2019 beraat. Dosya istinafta. Oybirliği ile. Tutukluluk yok. 08 ocak 2020 açığın kaldırılması ve göreve başlamak için katılış. Mutemetten aldığım bilgi. Kararın kesinleşene kadar geçmişe dönük 3/1 eksik maaşlarım alamayacağım ve sadece beraat tarihinde sonraki kısımları alacağım söylendi. Kasım 2017 ile haziran 2019 arasındakileri karar kesinleştikten sonra dedi. Haziran 2019 beraat tarihinden sonrakileri 3/1 lik kısımları vereceğini söyledi. Bu standart bir uygulama mı?

Ado104
Genel Müdür
24 Ocak 2020 00:39

Sgk iadeai ile ilgili bir gelişme var mı

24 Ocak 2020 20:54

Kurumdan kuruma değişiyor. Dava acanlardan sonuçlanan duymadım ben .
05 Şubat 2020 08:42

Arkadaslar aciktan dönenler icin hvkk ya verilmek uzere dilekce ornegi gonderebilecek birisi varmi ozelden iletisime gecsem? Oyak, köbf eksik nemanin karsilanmasi,yasal faiz, hitaptan acikta gecen surelerin silinmesi, v.s ile ilgili haklarin iadesi icin hvkk ya dilekce yazicam

15 Şubat 2020 08:21

Arkadaslar cmk 223/2e bendince beraat edenler ( sucun sanik tarafindan islendiginin sabit olmamasi) yani delil yetersizliginden beraat edenler acikta gecen surelere ait eksik maaslarini ozluk haklarini ve faizini alabilirler mi?

Hmyd
Aday Memur
06 Mayıs 2020 21:29

İyi akşamlar herkese göreve iade sonrası neler yapmak gerekli dilekçe örnekler veya örnek mahkeme kararları olan arkadaşlar paylaşabilir mi

Feministh
Aday Memur
07 Mayıs 2020 15:19

Iyi gunler arkadaşlar. Milli egitimden iade oldum. Benim çalışmadığım süre zarfında eşime verilen eş yardımını geri istiyorlar. Bu durumla karşılaşan biri oldu mu acaba.

10 Mayıs 2020 00:04

Dayanak olarak ne gösteriyor. Kanun yönetmelik resmi yazi vs.
Feministh, 4 yıl önce

Iyi gunler arkadaşlar. Milli egitimden iade oldum. Benim çalışmadığım süre zarfında eşime verilen eş yardımını geri istiyorlar. Bu durumla karşılaşan biri oldu mu acaba.

Hmyd
Aday Memur
10 Mayıs 2020 04:02

Bu konuda yardımcı olacak yok mu arkadaşlar
Hmyd, 4 yıl önce
İyi akşamlar herkese göreve iade sonrası neler yapmak gerekli dilekçe örnekler veya örnek mahkeme kararları olan arkadaşlar paylaşabilir mi

eylülaslan
Aday Memur
10 Mayıs 2020 04:09

merhaba arkadaşlar ben öğretmen olarak ohal komisyon kararıyla göreve iade edildim (kasım 2019) ancak yasal faiz talep için idare mahkemesine başvuru süresi 60 günmüş bu süreyi kaçırdım sizce ne yapmalıyım

22 Mayıs 2020 17:49

Hocam siz kuruma dilekce yazip faiz talep ettiniz mi ki 60 gun dolsun?

Toplam 412 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi