Editörler : Pangaea

Biseyypma
Şef
27 Kasım 2019 12:16

Anladım hocam teşekkür ederim

kadraktrk, 4 yıl önce

Atandıktan sonra hangi birime verirlerse o işi yaparsın.

onuraltinkok
Aday Memur
27 Kasım 2019 12:25

Memur kadrosu uygulamada bir Bilgisayar İşletmeni veya VHKİ ne iş yapıyorsa aynısını yapar. Sadece maaşı bunlardan 100 TL civarı daha azdır. Ve 5. dereceden yukarıya yükselemezken VHKİ ve Bilgisayar İşletmenleri 3. dereceye kadar yükselebilmektedir.

Biseyypma, 4 yıl önce

Arkadaşlar alaka gösterip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. İstanbulda yaşıyorum ama istanbulda SGK'ya atanırım diye tahmin ediyorum ben puan vs bakınca duruma. İlk sıraya Üniversiteyi yazmayı düşünüyorum. KİT yok maalesef. 4 ya da 5 tane KİT açılmış, bana gelmez yani onlar.

Merak ettiğim bir konu , bir belediye memur alıyor. bilgisayar sertifikası vs hiçbi rşey istemiyor. Bu kadronun içeriği nedir bilen var mı ?

Biseyypma
Şef
27 Kasım 2019 12:30

Anladım hocam teşekkür ederim :)

onuraltinkok, 4 yıl önce

Memur kadrosu uygulamada bir Bilgisayar İşletmeni veya VHKİ ne iş yapıyorsa aynısını yapar. Sadece maaşı bunlardan 100 TL civarı daha azdır. Ve 5. dereceden yukarıya yükselemezken VHKİ ve Bilgisayar İşletmenleri 3. dereceye kadar yükselebilmektedir.

hygge
Şef
29 Kasım 2019 18:49

başka gelecek planin varsa universite yaz bir sure takilir sonra gitmek istedigin yere gidersin yok gittigim kurumda emekli olurum diyorsan adam akilli kurumlari yaz. universite-iskur su an maliyede calisan biri olarak yaziyorum.

hygge
Şef
29 Kasım 2019 18:53

cogu kurum seni memur unvaninda birakmiyor en kötü 2 sene sonra vhki, bilgisayar isletmeni unvanina geçirirler.

onuraltinkok, 4 yıl önce

Biseyypma
Şef
29 Kasım 2019 20:05

Benim alan bilgim var, A grubunda 85-95 arası puan aldım ancak bi kaç mülakattan elendim. Aynı zamanda Yüksek Lisansımda 3 hafta sonra tez dönemine gireceğim. Belki oradan devam edebilir, akademiye geçebilirim diye düşünüyorum. Ancak bunların hiçbirisinin olmama ihtimalini düşününce, Üniversitelerdeki kadronun çakılı olup yükselme olmadığını göz önüne alınca, bir de YTÜ'nün evime 1 buçuk - 2 saat mesefade olduğunu düşününce, inanın çok kararsızım. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Siz olsanız ne yapardınız?

hygge, 4 yıl önce

cogu kurum seni memur unvaninda birakmiyor en kötü 2 sene sonra vhki, bilgisayar isletmeni unvanina geçirirler.

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi