Editörler : Pangaea
26 Ağustos 2007 18:41

ağrıda ev bulmak?

arkadaşlar ağrı merkezde ev bulabilirmiyim ve kiralar nasıldır bir fikri olan yazsın lütfen...

denizdenkaradan
Aday Memur
27 Ağustos 2007 17:33

BENDE AĞRIYA YERLEŞTIRILDIM MÜHENDİSİM EYLULDE GOREVE BASLAYACAGIM ISTERSENIZ GORUSELIM BENDE EV TUTMAK ISTIYORUM.

senarist4701
Aday Memur
27 Ağustos 2007 19:28

bekara kolay kolay ev vermezler kefıl ararlar oda yok zaten ben orda okkudum 1 yıl yurtta 3 yıl evde kaldım

gıdınce gorursun oz apt var kumes gıbı yere 2004 te 140 ytl kıra odedım

ama son ıkı yıl nuhun apt da kaldım orda kıra ıyı ama ev mukemmeldı tabı torpıllı tuttuk evı yoksa kımseye vermıyordu ev sahıbı ama ogretmenler degısıyor tabı yıne de bekar olmak eksı puan getırıyor

kalibininsabunu
Şube Müdürü
27 Ağustos 2007 19:34

canım öğretmene ev bile vermiyorlarsa orada ne işimiz var ki

benim annem babam öğretmen

nereye gittilerse hep el üstünde tutuldular

el üstünden geçtim

ellerinin tersleriyle itiyorlarsa bize çok fazla seçenek kalmıyor

demek doğu ondan bu kadar uzak

denizdenkaradan
Aday Memur
28 Ağustos 2007 01:14

AĞRI MERKEZE EV ARKADAŞI ARANIYOR!

halil_5n_1k
Kapalı
06 Eylül 2007 21:09

ben de ağrıda okuyorum

ağrıya atanan öğrtemenlere yardımcı olabilirm

kalibininsabunu
Şube Müdürü
06 Eylül 2007 21:39

arkadaşım

taksiciden bir numara almıştım

330 lira dedi

(henüz pazarlık yapmamıştık)

150 metrekare ev

3+1

yeni bina

yapılı

ikinci kat

kaloriferli

istersen özelden mj at numarasını verim

ben eleşkirtte ev tuttum

burada da aynı sıkıntı var,4 öğretmen kalıyoruz(yer yokluğundan)

kaka85
Şube Müdürü
06 Eylül 2007 21:55

valla bende patnosatayım pansiyonda kalıyom.bi damla odaya 200 kağıt veriyom.yemekte dısardan valla maas yetmiyecek.

fencisf
Kapalı
20 Şubat 2008 22:55

toki den bulabilirsiniz 300 ve üstü kira merkeze dolmuşla gidiliyo..bunun yanında merkezde birlik apartmanları var.yüzüncü yıl parkının orda ordan bulabilirsiniz.

1buda
Şef
20 Şubat 2008 23:58

arkadşım ben orda 2 yıl okudum.. ev bulma işi tam bi rezalet... kesinlikle temkinli olup başta güvenmemen gerektiğini bilmelisin. hiç oturmadan ev kirası verdim tefecilermiş:) evi gösteriyorlar yabancı gelmeyecek diyorlarr:)) evlerini kiralarken senin sahibinmiş gib idavranıyorlarr.. 4 yıl evde kaldımm ikis iorda hüsranla geçtii:))

kolay gelsinn

fencisf
Kapalı
21 Şubat 2008 13:35

arkadaşım senin dediğin her yerde vvar.biras gözü açık olacaksın.gidip emlaklara sormayın

size söylediğim bu iki adrese gidin.herhangi bi kapıyı çalın burda kiralık ev varmı diyin.yardımcı olurlar mutlaka

fenseuvra
Aday Memur
21 Şubat 2008 14:52

sevgili arkadaşım ben ağrıda 4 sene okudum ve 2007 mezunuyum.allah onalrın belasını versin diyorum.ev sahipleri senin ayağını akydırmak için herşeyi yaparlar.yalnız şunu diyorum ev tutacaksan kesinlikle sozleşmeni yap ve imazanızı atın.yoksa bi bakmışsın kirayı artırmışlar bi bakmışsın kalarifer parasını tekrar istiyorlar.ayrıca kafalarınna laf da geçmiyor yani turkiyeyi 50 sene geriden takip ediyorlar. insanalrı yabancıları pek sevmez.sokaklar soytarı dolu.onlar bana çektirdi alah da onlara çektirsin.ağrıdan kurtuldum ve şuanda öğretmen,m.ayrıca sibiryadan beter bir yer.insanalr orda nasıl ysasıyor anlamadım ayrıca 4 sene nasıl dayandım hala şoktayım.

21 Şubat 2008 16:43

ağrıda 4 yıl kaldım yaşanmaz oralarda seni vali bile yapsalar ağrıya gitme

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi