Editörler : Pangaea
22 Mayıs 2020 06:44

Güvenlik soruşturması geri mi geliyor?

En son AYM iptal etmişti ama Cumhurbaşkanı Erdoğan , "soruşturmadan vazgeçmelerinin söz konusu olmayacağını, mağduriyetlerin olmaması gerektiğini ifade eden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, devletin güvenliğini de düşünmeleri gerektiğini" söylemiş. :(

Hamedani
Aday Memur
22 Mayıs 2020 09:28

Geri gelmeli zaten. Pkklısı, Fetöcüsü devlete sızamamalı. Gelse de eskisi gibi 9-12 ay sürmez.3-4 ayda tamamlarlar.

Zey006
Memur
22 Mayıs 2020 10:39

Kesinlikle geri gelmeli.

T1903
Şube Müdürü
22 Mayıs 2020 12:08

Geri geldi de göreve devam ederken güvenlik soruşturması yapılsın bir sorun bulunursa ilişiği kesilsin öyle aylarca beklemek çok saçma

hewal3616
Aday Memur
24 Mayıs 2020 23:17

soruşturma gelmesi söz konusu değil şu an için, En son içişleri bakanı ve adalet bakanı pandemi başlamadan konu üzerinde toplantı yaptı ancak uzlaşamadılar. İçinde bulunduğumuz durumdan dolayı bir müddet daha gündeme gelmez diye düşünüyorum. Geri gelsin diye arkadaşları şu soruyorum: Abiniz babanız veya bir akrabanızın yaptığı saçma sapan bir şeyden ya da sizi sevmeyen bir komşunuzun sizin ile ilgili polise verdiği bir iftiradan dolayı yıllarca verdiğiniz emek elinizden alınınca soruşturma olsun. Diyecek misiniz. Mevcut 657 kanununu teroristlerin sızmasını zaten önlüyor yeter ki kayırma olmasın

Arnava
Şef
25 Mayıs 2020 19:11

Haber 19 Şubat 2020 tarihli güncel durumda ise gs kalktı resmi gazetede de yayımlandı.

https://www.memurlar.net/haber/886882/erdogan-guvenlik-sorusturmalarindan-vazgecmeyecegiz.html

Beren.01
Aday Memur
26 Mayıs 2020 13:46

Arkadaşlar ben 2010 yılında 45 gün Sabah dershanesinde calismistim.Ayni yıl istifa ettim ve yıllarca devlette ücretli öğretmenlik yaptım.Kpssye hazırlandım 82 puan aldım fakat 55 puanla mülakattan elendim.O zaman ilk mulakatti.Acaba tekrardan sınava hazirlansam mülakata girsem yine elenir miyim.Sicilim temiz.10 yıl önceki 45 günlük sigorta dışında hiçbir kaydım irtibatım yok

fencı_05
Şef
26 Mayıs 2020 13:55

Hocam bizim hiç bir bağlantımız olmamasına rağmen 52 verilmişti sonra sında girdiğiniz mülakatlarda puanımız düşmedi bunun gibi önce düşürülen sonra aynı kalan var baya
Beren.01, 4 yıl önce

Arkadaşlar ben 2010 yılında 45 gün Sabah dershanesinde calismistim.Ayni yıl istifa ettim ve yıllarca devlette ücretli öğretmenlik yaptım.Kpssye hazırlandım 82 puan aldım fakat 55 puanla mülakattan elendim.O zaman ilk mulakatti.Acaba tekrardan sınava hazirlansam mülakata girsem yine elenir miyim.Sicilim temiz.10 yıl önceki 45 günlük sigorta dışında hiçbir kaydım irtibatım yok

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi