Editörler : F16 Gökçen
18 Temmuz 2020 22:46

SGS 2020/2

Sınava giren arkadaş yok mu nasıldı sınav ve sizce kaç net geçirir?

mrvsrkya
Aday Memur
19 Temmuz 2020 10:21

Şimdi kontrol ettim cevapları 14 gk-gy ve 55 alan var. 2 soruyu hatırlamadım o yüzden 57 de olabilir bilmiyorum. Umarım geçerim. Siz kaç net bekliyorsunuz?

2020/1 e göre biraz daha kolay geldi bana ama emin değilim.

Hukuk sıkıntıydı biraz sanki.

kasım35
Aday Memur
19 Temmuz 2020 10:28

Benim net hatırladığım 51 e 8 10 sorudan emin değilim çanda kalırım gibime geliyor
mrvsrkya, 4 yıl önce

Şimdi kontrol ettim cevapları 14 gk-gy ve 55 alan var. 2 soruyu hatırlamadım o yüzden 57 de olabilir bilmiyorum. Umarım geçerim. Siz kaç net bekliyorsunuz?

2020/1 e göre biraz daha kolay geldi bana ama emin değilim.

Hukuk sıkıntıydı biraz sanki.

mrvsrkya
Aday Memur
19 Temmuz 2020 10:36

Ben de tekrar baktım 54e düştü alan. 1 soruya yanlış bakmışım. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah geçeriz.

kasım35, 4 yıl önce
Benim net hatırladığım 51 e 8 10 sorudan emin değilim çanda kalırım gibime geliyor

Pololmak
Aday Memur
19 Temmuz 2020 12:20

Arkadaşlar kaçıncı girişiniz bu sınav inşallah kazanırsınız.

mrvsrkya
Aday Memur
19 Temmuz 2020 12:51

Bu 2.ci girişim oluyor. Teşekkürler

Pololmak, 4 yıl önce

kasım35
Aday Memur
19 Temmuz 2020 12:53

Ilk girisimdi iyi niyetin icin tesekkurler.
Pololmak, 4 yıl önce

Pololmak
Aday Memur
19 Temmuz 2020 13:25

Arkadaşlar hangi kaynaklardan hazırlandınız ve geçmiş yılların soruları sınavda çıkıyor mu

Haxmax
Aday Memur
19 Temmuz 2020 13:51

Değiştirerek katlettiğim 4 soru var. Buna rağmen 53-13 gibi bir netim var. Umarım geçerim. Bu arada geçersem elimde baya bir kaynak var. Buraya yazarım.

Pololmak
Aday Memur
19 Temmuz 2020 14:04

Hayırlısı olsun hocam kazanırsınız umarım netleriniz iyi çalıştığınız kaynakları belirtirseniz sevinirim.Ağustos ayında kısmet olursa dosya açtırıcam.

Haxmax, 4 yıl önce

Değiştirerek katlettiğim 4 soru var. Buna rağmen 53-13 gibi bir netim var. Umarım geçerim. Bu arada geçersem elimde baya bir kaynak var. Buraya yazarım.

Haxmax
Aday Memur
19 Temmuz 2020 14:07

Deha'nın ders fasikülleri, konu tarama tesleri, deneme sınav kitabı ve her konu için ders kitapları var ama çoğunu açmadım bile. Açsam zaten soru katli olmazdı :)

Pololmak
Aday Memur
19 Temmuz 2020 14:29

Piyasa da en iyisi deha galiba fasiküller den almaya başlayayım ben finansal muhasebeyi hallettik mi gerisi kolay olur gibi me geliyor ama yine de belli olmaz tabi

Haxmax, 4 yıl önce

Deha'nın ders fasikülleri, konu tarama tesleri, deneme sınav kitabı ve her konu için ders kitapları var ama çoğunu açmadım bile. Açsam zaten soru katli olmazdı :)

mrvsrkya
Aday Memur
19 Temmuz 2020 15:07

Ben Fuat Hoca'dan çalıştım. Tavsiye ederim

Pololmak, 4 yıl önce

Arkadaşlar hangi kaynaklardan hazırlandınız ve geçmiş yılların soruları sınavda çıkıyor mu

Pololmak
Aday Memur
19 Temmuz 2020 15:39

Fuat hocanın kitap tarzında mı yoksa online ders olarak mı tavsiye edersiniz.

mrvsrkya
Aday Memur
19 Temmuz 2020 17:07

Fuat Hoca'nın online dersini satın aldım. Tüm kaynaklar da online olarak mevcut. Canlı ders almadım kayıttan aldım. Planlama daha rahat yapılabiliyor o şekilde.

Pololmak, 4 yıl önce

Fuat hocanın kitap tarzında mı yoksa online ders olarak mı tavsiye edersiniz.

19 Temmuz 2020 18:25

ben ilk kez girdim alandan hatırladığım kadarıyla 40 net genel kültürden de 10 netim falan var

kasım35
Aday Memur
19 Temmuz 2020 18:29

Fuat hoca kac net gecirir diye soyluyormus her sinav bu sinavda her hangi bir aciklama yapti mi merve hanım?
mrvsrkya, 4 yıl önce

Fuat Hoca'nın online dersini satın aldım. Tüm kaynaklar da online olarak mevcut. Canlı ders almadım kayıttan aldım. Planlama daha rahat yapılabiliyor o şekilde.

Haxmax
Aday Memur
20 Temmuz 2020 11:17

Arkadaşlar bu arada kafama takılan bir soru var. Hisse senedi ihraç sorusu. hatırlayan var mı bilmiyorum ama bu sorunun cevabı sanki yanlış açıklanmış. 780 Finansman gideri olan şık doğru olmalı bence. Hatırlıyorsanız siz ne düşünüyorsunuz?

kasım35
Aday Memur
20 Temmuz 2020 11:54

Bende onu isaretledim ama yanlışmış
Haxmax, 4 yıl önce

Arkadaşlar bu arada kafama takılan bir soru var. Hisse senedi ihraç sorusu. hatırlayan var mı bilmiyorum ama bu sorunun cevabı sanki yanlış açıklanmış. 780 Finansman gideri olan şık doğru olmalı bence. Hatırlıyorsanız siz ne düşünüyorsunuz?

Haxmax
Aday Memur
20 Temmuz 2020 12:35

Soruya tekrar baktım ve son zamanlarda gördüğüm en kazık sorulardan biri olduğuna kanaat getirdim Sanırım B şıkkı doğru. Yani soruda hata yok gibi

mrvsrkya
Aday Memur
20 Temmuz 2020 13:08

Geçen dönem bir anket yapmışlardı platformda netlerle ilgili ve Fuat Hoca bir tahminde bulunmuştu. Canlı yayında soruları da çözmüştü. Ama şimdi ne anket görüyorum ne de soru çözümü.

kasım35, 4 yıl önce
Fuat hoca kac net gecirir diye soyluyormus her sinav bu sinavda her hangi bir aciklama yapti mi merve hanım?
Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi