Editörler : crops35
14 Eylül 2021 00:18

Sonuç başarısız fakat 2 kişiydik.

Arkadaşlar ben adalet bakanlığı bünyesinde ankarada bir şoför mülakatına girdim. Sonuç Başarısız yazıyor fakat zaten iki kişiydik. Bize girmeden en kötü biriniz yedek olursunuz demişlerdi. Kaldı ki mülakatı da iyi geçmişti. Benim kafama takılan acaba güv.soruşturmam da vs gibi bir problem mi var da, ondan dolayı mı direkt başarısız yazıyor. Bilen birisi varsa lütfen yazsın. Çok önemli, lütfen güv soruşturması ile ilgili olma ihtimali kafamı kurcalıyor. :(

kimsesiz11
Aday Memur
14 Eylül 2021 00:27

Yüksek ihtimalle güvenlik soruşturması olabilir, istersen iyice siciline adli kayıtlarına baktır

Mstfclh
Aday Memur
14 Eylül 2021 00:29

Merhaba. Benim bildiğim kadarı ile güvenlik soruşturması, sonuçlar açıklanıp evrak tesliminden sonra yapılır. Güvenlik yüzünden evlendiğini düşünmüyorum.

kimsesiz11
Aday Memur
14 Eylül 2021 00:34

Nasıl sonuçlar açıklandıktan sonra? Adam neye göre karar verecek önce soruşturma sonra Bi sıkıntı yoksa olumlu veya olumsuz bir sonuç çıkıyor.

zbtkişisi
Aday Memur
14 Eylül 2021 00:57

Hocam nereden baktırabilirim bilginiz var mı?

zbtkişisi
Aday Memur
14 Eylül 2021 00:59

Hocam nereden baktırabilirim bir bilginiz var mı?

kimsesiz11, 3 yıl önce

Yüksek ihtimalle güvenlik soruşturması olabilir, istersen iyice siciline adli kayıtlarına baktır

zbtkişisi
Aday Memur
14 Eylül 2021 01:01

Hocam açıklanmadan önce yapıldığından emin misiniz? Eğer öyleyse ben bu durumu nereden öğrenebilirim?

kimsesiz11, 3 yıl önce

Nasıl sonuçlar açıklandıktan sonra? Adam neye göre karar verecek önce soruşturma sonra Bi sıkıntı yoksa olumlu veya olumsuz bir sonuç çıkıyor.

cesxa
Memur
14 Eylül 2021 01:23

5ay önceki GİB alımda bizim arkadaş makine teknikeri olarak mülakata girmişti ve tek kişiydi 2katı çağırmışlar diğer aday gelmemiş kadroyu yakma pahasına bizim arkadaşı almamışlardı oluyor böyle şeyler nedenini bilmiyorum ama adamlar almak istemeyince almıyor

zbtkişisi
Aday Memur
14 Eylül 2021 01:26

Hocam benim burada kafama takılan güv.soruştutması vs mi yoksa gerçekten sen yeterli mi bulamıyorlar?

cesxa, 3 yıl önce

5ay önceki GİB alımda bizim arkadaş makine teknikeri olarak mülakata girmişti ve tek kişiydi 2katı çağırmışlar diğer aday gelmemiş kadroyu yakma pahasına bizim arkadaşı almamışlardı oluyor böyle şeyler nedenini bilmiyorum ama adamlar almak istemeyince almıyor

crops35
Editor
14 Eylül 2021 08:21

Her şey olabilir, hayırlısı.

zbtkişisi, 3 yıl önce

Hocam benim burada kafama takılan güv.soruştutması vs mi yoksa gerçekten sen yeterli mi bulamıyorlar?

Manchini
Aday Memur
14 Eylül 2021 10:02

Cimere yaz
zbtkişisi, 3 yıl önce

Hocam nereden baktırabilirim bir bilginiz var mı?

Dramaturji
Şef
14 Eylül 2021 10:30

Allah allah güvenlik yüzünden evlenilir mi yav?
Mstfclh, 3 yıl önce
Merhaba. Benim bildiğim kadarı ile güvenlik soruşturması, sonuçlar açıklanıp evrak tesliminden sonra yapılır. Güvenlik yüzünden evlendiğini düşünmüyorum.

tokerer07
Şef
14 Eylül 2021 10:44

Canınızı sıkmamaya çalışın. Bazı açıktan alımlara başvuru sayısı az bile olsa tüm katılan adayları kurum eleyebilir. Bu eleme sebepleri jüri için herkesin yetersiz olma durumu olabilir. Bu olaylara daha önce şahit olduk.

berkay19
Aday Memur
14 Eylül 2021 21:00

Hayırlısı olsun hangi adliyede girdin Ankara'daki sınava acaba

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi