Editörler : crops35
30 Ocak 2014 14:20

4/C kadro umudu kalmadı

Evet arkadaşlar sonunda syn başbakan böyle bir çalışmalarının olmadığını beyan etti.Bütün bu haberler çalışma bakanının söyledikleri hepsi yalan çıktı anlaşılan bakan bu çalışmaları evde kendi başına yapıyormuş...

emre04
Kapalı
30 Ocak 2014 15:06

kadro yoksa oy da yok.çevremizdekilere oyumuzu onlara vermemesi için çalışalım.önümüzde seçim var iktidar belliki değişecek gelecek olan hangi parti olursa olsun bu kadroyu verecektir.zaten gidişat seçimin öne alınacağını gösteriyor.başkada çare yok

4cdüsman
Aday Memur
31 Ocak 2014 08:48

doğru ama 4 c liye müstaak daha yalan söyliyen sendikada duruyorlar

kngmutemet
Daire Başkanı
31 Ocak 2014 16:00

evet arkadaşlar ne yapılcaksa yapalım artık..bu yılda1 2015 ten 2 seim var önümüzde.tabii herkesin siyasi özgürlüğü kendine ama haksızlıklara prim vermeyelim artık.cumhurbaşkanına,çalışma bakanına,memur sen sendikalrına ve daha heryere yazmadığım yazı atmadığım e-mail kalmadı.kadromuz versler bile maaş zammı yapmıyalım diyoılar.sendikalrda çıkıyo yargıya taşırız bu durumu diyolar.hep kuru gürültü.sayın faruk çelik hep aynı şeylerde...çalışıoruz,çalşyruz....bi türlü bitmeedi şu çalışma anlamdım

yenicerii
Şube Müdürü
22 Şubat 2014 17:46

4c durumu tam nasıl oluyor bilmiyorum ama kpss ile yerleşipte 4c durumuna düşen geçenlere kadro istemesi çok normalda hiç kpss puanı olmadan 4 c olan filan varsa onlar boşuna yalvarmasın çalışma beleşten gel kuruma sonra kadrolu ol yok öyle iş kpss puanınla yerleşip 4c li olduysan sıkıntı yok ama kpss puanı yok gelip 4cli olduysan o kadar kpss giren salakmı onun için beleşten kadro yok zaten böle durumda gerekli mahkeme işlemi başlar

4cdüsman
Aday Memur
24 Şubat 2014 08:53

sen kimsin yeniçeri kimsin sen sanane 4 c lilerden nerde çalışırsın sen bu hükümetin kadrosuz kimleri aldığı belli istersen sen sus yoksa burda senin ağzının payını herkez verir 4 c sana kalmadı eğer kaldıysa bütün 4 c lilerin kadro hakkı kpss den dahada değerli

etib-teknisyen
Aday Memur
24 Şubat 2014 09:58

yenicerii la bi su

madurecli
Aday Memur
24 Şubat 2014 18:54

Tüik personeli kadro alamadan işten azar azar çıkarılıyor.bölgelerde personel fazlaymış

26 Şubat 2014 13:32

kavat derken aynaya bakıp konuşuyorsun galiba.buradaki 4c liler sınavla işe girip sonradan özelleşme

26 Şubat 2014 13:34

gavat derken aynaya bakıp konuşuyorsun galiba.buradaki 4c liler sınavla işe girip daha sonra iş yerlerinin özelleşmisi sonucu 4c ye mahkum olan emekcilerdir.

mstmst
Aday Memur
06 Mart 2014 09:50

pis yeniceri herkes kpss ile mi memur oldu sanıyorsun

yenicerii
Şube Müdürü
06 Mart 2014 21:58

kpss yle atanan kardeşlerime sıkıntı yok kadro için ugraşsınlar ama puansız 4 c li kişilere malesef olmaz

H@NCll
Aday Memur
06 Mart 2014 22:56

yenicerii git sallayalarını yıkada öyle yazmayı dene...senin gibi kancıkların kpss ile nasıl yerleştiginide biliyoruz adam olmaya calış yapamadığın ortada malum, taklit et adam sansın insan evlatları 4/C li değinin insanlar senin gibileri kapısına baglamaz yediğin tasa pisleme oturup kalktığın, sırtından ekmegini yediginin milletide hiçbir zaman hakir görme...sana çok şey yazardımda terbiyem mani oluyor...

H@NCll
Aday Memur
06 Mart 2014 23:09

arkadaşlar kadro bizler (4/C) için sendika ve diğer şahıslar için teselli,posposlamadan başka bişe değil akıllı olun ve bunlar üzerinden cıkar saglayanlara prim vermeyin bunu kullanarak sizi yanlarında tutan insanlardan uzat durun istenseydi/yapılsaydı şuana kadarçoktan 4 satır yazıyla çözülmüştü çözülebilirde ama adamlar istemiyor ve istemeyecekte kadro almamızı bu işin özeti bu...imkanlar dahilinde kapıları çalmayı deneyin.şahıs(lar) üzerinden birbirimizi incitip,hakir görmek bize bişe kazandırmaz boşlaflara prim vermeyin icraat isteyin :))

yenicerii
Şube Müdürü
07 Mart 2014 15:39

ben memur deilim bit şey deilim kimin dal kavukluğunu yapacam akıllı konuş sen kancıklı yapma puansız giren adama acımam arkadaş çalış al puanı nereye giriyosan gir puansız girmiş yada taşeron olmuş kadro istyo yok öle bir şey ben nasıl çalışıyom kpss hakkımla girmek için herkes öle yapacak haa ben el atında girerim diyosan oda senin inancına bağlı kul hakkı haram demiyosan gir çalış ye iç ama unutma bunun ahiretide olcak kula kulluk etmeyin 2000 tl alcam die adamlara bak asıl sen benim ağzımı bozma vatanımı milletimi senden fazla sevdiğm kesin ilk önce adam ol ağır ol burası klavye delikanlı yeri deil

H@NCll, 10 yıl önce

yenicerii git sallayalarını yıkada öyle yazmayı dene...senin gibi kancıkların kpss ile nasıl yerleştiginide biliyoruz adam olmaya calış yapamadığın ortada malum, taklit et adam sansın insan evlatları 4/C li değinin insanlar senin gibileri kapısına baglamaz yediğin tasa pisleme oturup kalktığın, sırtından ekmegini yediginin milletide hiçbir zaman hakir görme...sana çok şey yazardımda terbiyem mani oluyor...

H@NCll
Aday Memur
21 Mart 2014 22:37

sana cevap bile vermeyecem yürüt işine, sınavına çalış....

yenicerii, 10 yıl önce

ben memur deilim bit şey deilim kimin dal kavukluğunu yapacam akıllı konuş sen kancıklı yapma puansız giren adama acımam arkadaş çalış al puanı nereye giriyosan gir puansız girmiş yada taşeron olmuş kadro istyo yok öle bir şey ben nasıl çalışıyom kpss hakkımla girmek için herkes öle yapacak haa ben el atında girerim diyosan oda senin inancına bağlı kul hakkı haram demiyosan gir çalış ye iç ama unutma bunun ahiretide olcak kula kulluk etmeyin 2000 tl alcam die adamlara bak asıl sen benim ağzımı bozma vatanımı milletimi senden fazla sevdiğm kesin ilk önce adam ol ağır ol burası klavye delikanlı yeri deil

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi