Editörler : swat3410
29 Kasım 2022 15:44

FYO lu komserler meslekten soğutuyor
Bunlara tekrar en az bir yıl eğitim verilmeli

theendosmanli
Yasaklı
29 Kasım 2022 16:15

3-5 yıllık polislerede eğitim verilmeli bence daha konuşmasını bilmeyen 10 üst devresine hitap etmesini bilmeyen embesiller eğitilmeli

mirzaekinc
Aday Memur
29 Kasım 2022 16:22

Polis olamayan sonra torpille 2-3 aylık eğitim alıp başımıza dikilen insanlardan ne bekleyebilirsin ki, Allah müdürlüklerini göstermesin inşallah.

karakol38
Yasaklı
29 Kasım 2022 16:23

Teşkilatın belli bir seviyede olması için eskisi gibi en zeki insanların komser olmaya çalışması gerekiyor. Fetöcü cemaatçi gruplara izin verilmeden. Kolej ve Akademideki öğrenim devam edilmeli

karakol38
Yasaklı
29 Kasım 2022 16:27

Komser olmak için 3 ay yeterliyse düz mantık polis olmak içinde 1,5 ay yeterlidir.

mirzaekinc
Aday Memur
29 Kasım 2022 16:41

@karakol38 çok zeki birine benziyorsun, 3 ay yetersiz geldiği için değil midir bu Fiyo lu Komiserlerin bize çektirdikleri(helal süt emmişleri tenzih ederim) , liyakat yok, ağırbaşlılık yok, ego tavan, Eğitim in en az 2 sene olması lazım, 3 ayda karpuz bile yetişmiyor, Polis Komiser nasıl yetişsin

29 Kasım 2022 17:30

Adam olana 3 ay çok bile dört dörtlük amirlik yapanlar var aralarında bazılarıda 10 yıl polis olup komiser olmuş amirliğin A sından haberi yok.

Ucrabiyer
Yasaklı
29 Kasım 2022 18:07

Komiser sınıfını sevmem ama eğri oturup doğru konuşmak lazım fyo komiserlerin eğitimleri her ne kadaryetersizde olsa meslekten geçmelerden daha insaflıyada ben hep öylesiyle karşılaştım beğenmeyen şöyle kallafi bi ortakalı komiser düşmemiş nasibine demkki. Fyoyu ister kabul edin ister etmeyin adamlar 6ay sonra başkomiser oluyo birader 8-9yıllık birini eleştiriyorsan önce kendine bakacaksın

karakol38
Yasaklı
29 Kasım 2022 20:11

Katılıyorum çok haklısın.
mirzaekinc, 1 yıl önce

@karakol38 çok zeki birine benziyorsun, 3 ay yetersiz geldiği için değil midir bu Fiyo lu Komiserlerin bize çektirdikleri(helal süt emmişleri tenzih ederim) , liyakat yok, ağırbaşlılık yok, ego tavan, Eğitim in en az 2 sene olması lazım, 3 ayda karpuz bile yetişmiyor, Polis Komiser nasıl yetişsin

pajazitt
Yasaklı
29 Kasım 2022 20:42

her ne kadar bu lafına katılsamda sana kanım kaynamadı çömez ona göre ;))

theendosmanli, 1 yıl önce
3-5 yıllık polislerede eğitim verilmeli bence daha konuşmasını bilmeyen 10 üst devresine hitap etmesini bilmeyen embesiller eğitilmeli

karakol38
Yasaklı
29 Kasım 2022 23:17

Yeni mesleğe başlayan genç polislere sesleniyorum. Siz şahıslara hizmet etmiyorsunuz devlete hizmet ediyorsunuz. Mesain bittikten sonra komser amir gördüğünüz zaman rütbesiyle hitap edilmez selam vermeniz gerekmez. Sizin saygınız makamadır sahıslara değildir.
30 Kasım 2022 01:18

Meslekten geçenler sanki mesleği mi sevdiriyo adam işin tüm inceliklerini tabiri caizse kaşarlıklarını bilip seni çok rahat top gibi oynatabiliyo bu fyolularda meslek bilgisi olmadığı için sana çok oynıyamıyo ceza verdiklerini zannedip ödül bile verebiliyo bakma sen ego taslamasına etmesine işi düşünce yanaşıyo hemen kedi gibi ama meslekten geçen adamlara bi bak hepsi nasıl bunu oynatırım nasıl yalvartırım nasıl işimi gördürürüm düşüncesinde fyolular meslekten geçmelerin yanında melek kalır bide fyolular da zekiolmayan çok insan var o yüzden kurt olana kadar bunlarla iyi oynarsın kıvama getirirsin kurt olduktan sonra kaçmaya çalışıcaksın :))

karakol38
Yasaklı
30 Kasım 2022 08:56

Kelimelerinin neredeyse tamamı duygusalca yazılmış önce bunu bir kenara bırakıp mantıklı olmaya çalışabilirsin. Seninle top gibi oynanmasına izin veriyorsan tercih meselesidir saygı duyarım. Ama cesaretli olman dik durman sana her zaman + değer katacaktır. Kimseyle samimi olmana gerek yok işini yap geç
OrganizeİşlerBurda, 1 yıl önce

Meslekten geçenler sanki mesleği mi sevdiriyo adam işin tüm inceliklerini tabiri caizse kaşarlıklarını bilip seni çok rahat top gibi oynatabiliyo bu fyolularda meslek bilgisi olmadığı için sana çok oynıyamıyo ceza verdiklerini zannedip ödül bile verebiliyo bakma sen ego taslamasına etmesine işi düşünce yanaşıyo hemen kedi gibi ama meslekten geçen adamlara bi bak hepsi nasıl bunu oynatırım nasıl yalvartırım nasıl işimi gördürürüm düşüncesinde fyolular meslekten geçmelerin yanında melek kalır bide fyolular da zekiolmayan çok insan var o yüzden kurt olana kadar bunlarla iyi oynarsın kıvama getirirsin kurt olduktan sonra kaçmaya çalışıcaksın :))

theendosmanli
Yasaklı
30 Kasım 2022 16:26

çömezmi:))) beretta diyeyim sen anla allahın caniklisi:)))
pajazitt, 1 yıl önce

her ne kadar bu lafına katılsamda sana kanım kaynamadı çömez ona göre ;))

Ucrabiyer
Yasaklı
30 Kasım 2022 20:59

O ne öyle benim batettam var senin caniğin ilk okul çocukları gibi bisikletmi yarıştırıyorsun devlet hiçbir zaman kullanma kullanırsan ceza veririm ama yanındanda ayırma diye resmen süs olarak verdiği bi teçhizatı mı yarıştırıyorsun ne basit adamsın ya. Silahın güçlü olmasın kral kendine polisim diyorsan kalemin güçlü olcak bu devirde. buda kulağına küpe olsun

pajazitt
Yasaklı
30 Kasım 2022 22:05

anlaşılan sen benim mavzeri görmişsin goç ;))

asikral1
Şef
01 Aralık 2022 00:59

Malesef meslekten geçen bazıları çıldırtıyor iyisi dr var
Ucrabiyer, 1 yıl önce

Komiser sınıfını sevmem ama eğri oturup doğru konuşmak lazım fyo komiserlerin eğitimleri her ne kadaryetersizde olsa meslekten geçmelerden daha insaflıyada ben hep öylesiyle karşılaştım beğenmeyen şöyle kallafi bi ortakalı komiser düşmemiş nasibine demkki. Fyoyu ister kabul edin ister etmeyin adamlar 6ay sonra başkomiser oluyo birader 8-9yıllık birini eleştiriyorsan önce kendine bakacaksın

01 Aralık 2022 01:23

Yav boş boş konuşma asıl sen duygusalca yazıyorsun git hadi çift yıldızlı büro amirinin yanına dimdik dur beni nasıl izne çıkartmazsın bana nasıl ek görev yazarsın beni nasıl izin günümde çağırırsın beni nasıl istemediğim adamla yazarsın de seni nasıl top gibi oynatıp o ekipten şu ekibe o görevden bu göreve yazdırıyo görürsün sen bu denizde bir damla bile değilsin o adamlara karşı senin dik durucak yasan yok

hakkın yok sen kaç yıllık memursun hangi mağaradan çıktın bilmiyorum ama istersen git bi meslekten geçme adama diklen bakalım seninle nasıl

uğraşıyo seni nasıl elek gibi ediyo mum diye senin o

klubenin dışında çapraza sıcağın anlına nasıl dikiyo bi telefonla nasıl konuşturmuyo pat pat raporu nasıl döşüyo git bi gör gelmiş bide burda saçma sapan yorum yapıyosun ben bu mesleğe yıllarımı verdim bana mı anlatıyosun

karakol38, 1 yıl önce
Kelimelerinin neredeyse tamamı duygusalca yazılmış önce bunu bir kenara bırakıp mantıklı olmaya çalışabilirsin. Seninle top gibi oynanmasına izin veriyorsan tercih meselesidir saygı duyarım. Ama cesaretli olman dik durman sana her zaman + değer katacaktır. Kimseyle samimi olmana gerek yok işini yap geç

kurtgoz74
Memur
01 Aralık 2022 02:44

Devrem yazılanları okudum da herkezin haklınolduğu noktalar var ancak senin söyledklerini yapan amiri de memur hoplatır, kusura bakmasında gmrev listesini iste git savcılığa mobingden şikayetçi ol zaten otomatikman yerin değişir bu zulmü de gittiğin yerdeki başındaki adam götü yiyorsa o da yapar.. bazı şeylere ses çıkarmaya çıkarmaya bunlar iatediklsri gibi top koşturabileceklerini zannediyorlar

Yav boş boş konuşma asıl sen duygusalca yazıyorsun git hadi çift yıldızlı büro amirinin yanına dimdik dur beni nasıl izne çıkartmazsın bana nasıl ek görev yazarsın beni nasıl izin günümde çağırırsın beni nasıl istemediğim adamla yazarsın de seni nasıl top gibi oynatıp o ekipten şu ekibe o görevden bu göreve yazdırıyo görürsün sen bu denizde bir damla bile değilsin o adamlara karşı senin dik durucak yasan yok

hakkın yok sen kaç yıllık memursun hangi mağaradan çıktın bilmiyorum ama istersen git bi meslekten geçme adama diklen bakalım seninle nasıl

klubenin dışında çapraza sıcağın anlına nasıl dikiyo bi telefonla nasıl konuşturmuyo pat pat raporu nasıl döşüyo git bi gör gelmiş bide burda saçma sapan yorum yapıyosun ben bu mesleğe yıllarımı verdim bana mı anlatıyosun

kurtgoz74
Memur
01 Aralık 2022 02:47

Ayrıca katılıyorum sana bende fyo cu olsun meslekten geçme olsun hepsiylede farklı birimlerde çalıştım, kesinlikle meslekten geçenler daha sıkıntılı

13pmyoo
Aday Memur
01 Aralık 2022 06:28

Komiser ha meslekten gecmis ha fyo'lu ha paem'li... memur icin hepsi aynidir.. mesele yillarca ast ust iliskini bilerek usul esas bilen pmyo'lularin icine, usul esas adap bilmeyen gotunu kaldirmaya üşenen pomem'lilerdir... acilen pomem isi kaldirilip iki yil uniformayla yatip kalkan pmyolular geri gelmelidir.. bu basligi acan kesin pokemondur pardon pomemli
Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi