Editörler : supporters.
«161162163164165166167168169170171172»

kederlidoçadayı
Aday Memur
16 Temmuz 2019 20:07

Arkadaşlar merhaba,

1 temmuzda kurumumdan aldığım belgeyi UAK yetkilileri aldı.Ama belgem henüz elime geçmedi.

kederlidoçadayı
Aday Memur
16 Temmuz 2019 20:08

Docentlik belgesi eline gelen var mı?27 haziranda sonucumuz açıklanmıştı.

teşekkür ederim

dranofel
Aday Memur
17 Temmuz 2019 06:48

Hocam ben de 3 Temmuzda yolaldım, ellerine de ulaştı ama dönüş yok. Bilgisi olan yazabilir mi?

systemfails
Kapalı
17 Temmuz 2019 07:58

hocam dun yurtici kargodan mesaj geldi. muhtemelen gecici belge.
dranofel, 5 yıl önce

Hocam ben de 3 Temmuzda yolaldım, ellerine de ulaştı ama dönüş yok. Bilgisi olan yazabilir mi?

aliyeakin
Aday Memur
17 Temmuz 2019 13:32

hocam kesin bilgi mi? bende üakı aramıştım geçen hafta. Bana da 20 sinden sonra denilmişti. Benim dosyamda görüşülecek bu ay. O yüzden heyecanla toplantıyı bekliyorum.

angarali26, 5 yıl önce

Toplantı PERŞEMBE günü. Herkes için hayırlısı olur inşallah.

hakan.kn
Şube Müdürü
17 Temmuz 2019 14:44

Toplantı yapıldıktan hemen sonra etik ihlal ve asgari şart nedeniyle başarısız sayılanlar ve jürinin diğer nedenlerle başarısız bulduğu başvurular sistemden görüntülenebiliyor.

Başarılı olanlar içinse adalet bakanlığından yazı bekleniyor ve ondan sonra haber veriliyor.

aliyeakin, 5 yıl önce

hocam kesin bilgi mi? bende üakı aramıştım geçen hafta. Bana da 20 sinden sonra denilmişti. Benim dosyamda görüşülecek bu ay. O yüzden heyecanla toplantıyı bekliyorum.

angarali26
Şube Müdürü
17 Temmuz 2019 19:22

kesin hocam toplantıya katılacak hocamız söyledi. hakkımızda hayırlısı.

aliyeakin, 5 yıl önce

ahbirdocentolsam
Aday Memur
17 Temmuz 2019 20:10

sayın hocam bu toplantı komisyon toplantısı mı yoka yönetim kurulu toplantısı mı?

angarali26, 5 yıl önce

Toplantı PERŞEMBE günü. Herkes için hayırlısı olur inşallah.

hakan.kn
Şube Müdürü
18 Temmuz 2019 14:12

Az önce bana Yurtiçi kargodan bir kargo gönderildiğini öğrendim. Yoksa bugün toplantı yapıldı ve asgari veya etikten beni bıraktılar mı? Birden bire telefonda mesajı görünce irkildim, hafif bir ter bastı ve kalp atışlarım acayip bir hal aldı. Ellerim titrer ve tutmaz gibi oldu...

Bir sonraki başvuru dönemini düşünerek güler yüzle gönderi takibi yaptım.

Çok şükür, eşim bir şey almış internetten ve kargoyla adıma göndertmiş. ÜAK'dan gelmiyormuş.

Şimdilik iyi...

aoruc
Aday Memur
18 Temmuz 2019 14:50

ortam çok sessiz ve gergin. beklemeye devam herhalde

dr.xyz
Aday Memur
18 Temmuz 2019 17:28

Bugün toplantı oldumu acaba? Bilgisi olan hocam varsa bizimle paylaşabilir mi?

ulak98
Aday Memur
19 Temmuz 2019 01:20

Geçen ay sonucu açıklanan arkadaşlardan belgesini alan var mı? Neden bu kadar geciktiriyorlar anlamış değilim.

dranofel
Aday Memur
19 Temmuz 2019 10:53

Hocam çok gecikti gerçekten benim de belgem henüz ulaşmadı. İzine mi çıktılar neden uzadı anlayamıyorum. 1 haftada gelen belge gelemedi.

ulak98, 5 yıl önce

Geçen ay sonucu açıklanan arkadaşlardan belgesini alan var mı? Neden bu kadar geciktiriyorlar anlamış değilim.

ahbirdocentolsam
Aday Memur
19 Temmuz 2019 12:53

Toplantı olmuş mu?

hakan.kn
Şube Müdürü
19 Temmuz 2019 14:54

Bizim birim cevap vermiyor. Birisi arayıp sorsa ve söylese çok iyi olur.

ahbirdocentolsam, 5 yıl önce

Toplantı olmuş mu?

kadersiz44
Aday Memur
19 Temmuz 2019 14:55

Değerli hocalarım, toplantı 23 Temmuzdadır. Kesin bilgi. Sonuç bekleyen tüm hocalarıma hayırlı güzel sonuçlar gelmesi dileği ile.

hakan.kn, 5 yıl önce

Bizim birim cevap vermiyor. Birisi arayıp sorsa ve söylese çok iyi olur.

dr.xyz
Aday Memur
19 Temmuz 2019 19:01

Hocam kaynağınız nedir acaba? Perşembe günü yapılacak diyen hocamızda kesin bilgi diyordu!

kadersiz44, 5 yıl önce

Değerli hocalarım, toplantı 23 Temmuzdadır. Kesin bilgi. Sonuç bekleyen tüm hocalarıma hayırlı güzel sonuçlar gelmesi dileği ile.

kadersiz44
Aday Memur
19 Temmuz 2019 20:43

Sayın hocam, alanımla ilgili UAK telinden açan memur söyledi.

dr.xyz, 5 yıl önce

Hocam kaynağınız nedir acaba? Perşembe günü yapılacak diyen hocamızda kesin bilgi diyordu!

sarpi
Aday Memur
20 Temmuz 2019 02:02

Sizlere gerçekten işinize çok yarayacak derin deneyimler sonucu oluşan bilgiler vereceğim.

1-Asgari yada etik ten takıldıysanız ve haklı olduğunuza inanıyorsanız sakın kendinize güvenmek gibi bir gaflete düşmeyin.Kesinlikle bir hukuki görüş alın.Bunuda bir hukuk profösöründen alın.

2-Maddi durumunuz yeterli ise danışmanlık yapan bir hukuk Prof. Una gidin.Sizden duruma göre 3-7 bin TL talep eder ama verdiğiniz her kuruşun hakkını alırsınız.

3-Dava açmaktan korkmayın davalar haklıysaniz sizin lehinize sonuclanacaktır.

4-Sizi korkutanlara inanmayın davaların büyük bölümü lehte sonuçlanır.

5-Kesinlikle hukuk Prof una gidin.Hiç hayal edemediğiniz şeyler söyler şok olursunuz ve işiniz çözülür.

6-Arama motorundan danışman hukuk Prof yazarsanız isimler çıkar arar hepsiyle görüşüp fikir alırsınız

7-Bazı hukuk Prof ları etik davası kabul etmiyor.Ama bazıları ediyor.

8-Asgari dilekçeniz yada etik itirazınızı bir hukuk prof una yazdırın tabi maddi gücünüz (3-7 bin) varsa

9-Dava açarsanız hoca kazanırız derse emin olun kazanırsınız. Zaten sizden docentlik dosyanızı isteyecektir. Dosyanıza bakar ve asgari yada etik kararınızı bakar sonucu söyler.

sarpi
Aday Memur
20 Temmuz 2019 02:24

Bu arada davayı kazandığınız da size haksızlık yapan jüriye tazminat davası açmayı unutmayın.

Toplam 3506 mesaj
«161162163164165166167168169170171172»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi