Editörler : "eskiyara"Pangaea

istnbl-34
Aday Memur
16 Ağustos 2022 19:16

alınan videolu eğitimden illa ki değerlendirme yapılacaksa daha önceden aldığımız online hizmet içi eğitimlerin sonundaki gibi online değerlendirme yapılabilir.

murat5535, 2 yıl önce

Uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisanslar 8-10 bin civarı sadece diploma notuna göre sıralama oluyor.Vize online finaller yüzyüze bir çoğunda.

Ahis
Şef
17 Ağustos 2022 07:50

Bence 2.universite bitirenlerde muaf olmalı,alakalı alakasız rastgele bir bölümden bir yılda yuksek lisansini yapanlar muaf,ben 4 yıllık ikinci üniversite mezunuyum ben muaf değilim,bilseydim 2.yi okuyacağıma,bir yıl içerisinde yuksek lisansimi tamamlardım

blogger21
Şef
17 Ağustos 2022 11:15

Bakan beyin söylemleri çok kırıcı ve rahatsız edici , unutma sayın bakan öğretmenler eğitimin temel direğidir

blogger21
Şef
17 Ağustos 2022 11:16

Şimdide sınavın online olacağı konuşuluyor her gün yeni haber tam bir karmaşa ortamı

ömer42
Daire Başkanı
17 Ağustos 2022 11:24

60 bin lira nerden çıktı hocam. Bizim müdür yardımcısı tezsiz yüksek lisans yapıyor. Birinci dönemi yeni bitirdi. Toplam 4 bin lira. (Sendika indirimi dahil) 3 taksit hem de. (Necmettin Erbakan Üniversitesi'ni arayıp sorabilirsiniz).

Behzatçç, 2 yıl önce
Yüksek lisans yap diyor 60 bin tl nasıl vereceksin öğretmenim kaça böleceksin maaşını. Nereye ne vereceğini şaştı öğrwtmen

Behzatçç
Yasaklı
17 Ağustos 2022 11:30

Geçen dönem başlamıştır o. Şimdi fiyatlar güncellendi. Bakabilirsiniz eğer halen öyle bi fiyat varsa yapın tabi uygunmuş. Y L faydalı.
ömer42, 2 yıl önce

60 bin lira nerden çıktı hocam. Bizim müdür yardımcısı tezsiz yüksek lisans yapıyor. Birinci dönemi yeni bitirdi. Toplam 4 bin lira. (Sendika indirimi dahil) 3 taksit hem de. (Necmettin Erbakan Üniversitesi'ni arayıp sorabilirsiniz).

Kagiş
Müsteşar
17 Ağustos 2022 11:52

Yüksek lisansa verecek paranız illa ki vardır hocam!? Nasıl yok! Haa var da vermek istemiyorsanız o başkaa!! Bir öğretmen aldığı maaşından kariyeri için de bir bütçe ayırmalıdır! Diyoruz ya vatandaşa, öğrencilere finansal okur-yazarlık konusunda farkındalık bilinci kazandırılmalıdır! İşte burası çok önemli!)))

selcukturkce, 2 yıl önce

Madem 180 saatlik eğitimi değerlendirecek siniz o zaman öğretmenlikte ilgisi olmayan yüksek lisanslılar neden muaf. Parayı yatır, laf olsun diye sınavlara gir ve muafsın ! Yüksek lisana verecek paramız yok diye mi biz degerlendirilecegiz ?

Behzatçç
Yasaklı
17 Ağustos 2022 11:57

Nasıl ayırsın kagiş hocam. Herşeye nasıl ayırsın 9 bin tl den. Düşünelim bi
Kagiş, 2 yıl önce

Yüksek lisansa verecek paranız illa ki vardır hocam!? Nasıl yok! Haa var da vermek istemiyorsanız o başkaa!! Bir öğretmen aldığı maaşından kariyeri için de bir bütçe ayırmalıdır! Diyoruz ya vatandaşa, öğrencilere finansal okur-yazarlık konusunda farkındalık bilinci kazandırılmalıdır! İşte burası çok önemli!)))

17 Ağustos 2022 12:09

Kira ödemeyen ve yanlız yaşayan biri belki yapabilir diğer türlusu zor
Kagiş, 2 yıl önce

Behzatçç
Yasaklı
17 Ağustos 2022 12:22

Morisko hocam bunun içinde sanırım 15 yıl üstü olması gerekir öğretmenlikte...
morisco_1982, 2 yıl önce
Kira ödemeyen ve yanlız yaşayan biri belki yapabilir diğer türlusu zor

ibrahim98
Şube Müdürü
17 Ağustos 2022 12:26

Yl ye başlayınca paranın işin kolay tarafı olduğunu anlayacaksınız.

Behzatçç, 2 yıl önce
Nasıl ayırsın kagiş hocam. Herşeye nasıl ayırsın 9 bin tl den. Düşünelim bi

Behzatçç
Yasaklı
17 Ağustos 2022 12:27

Hocam ben doktora yapıyorum.
ibrahim98, 2 yıl önce

Yl ye başlayınca paranın işin kolay tarafı olduğunu anlayacaksınız.

Behzatçç
Yasaklı
17 Ağustos 2022 12:29

Ayrıca neden zam falan isteyince herkes rahatsız oluyor anlamış değilim hak diyoruz sus diyosnuz yani sen memsun geçiniyosun ek işin var diye biz ölelim mi? Memnunsan atlama arkdaşım bağış yap zenginsen sen.
Behzatçç, 2 yıl önce
Hocam ben doktora yapıyorum.

Ddevran
Genel Müdür
17 Ağustos 2022 13:00

Yüce meclisimiz milli eğitim bakanından habersiz kanun yapıyorsa vay halimize

Burakreq
Aday Memur
17 Ağustos 2022 13:04

Her öğretmen merkezde görev yapmıyor, Konya'da il merkezine 180 km olan yerler var. Öğretmenlere yüksek lisans teşvik edilecekse bir devlet üniversitesi uzaktan yl için uygulama yapabilir uygun fiyatlar ile.
miniminibirpeşrev, 2 yıl önce
Paralı değil ki declet üniversitelerinde de var Alesten 90 stu al bazıları dil istiyor mülakata gir yap paralı olmak zorunda degil

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
18 Ağustos 2022 01:22

Helal olsun bakanım. Çalışan yapar, çalışmayan da seneye daha çık çalışır. Olmadı gider yüksek lisansını yapar. Bu kadar basit. Sınavdan 70 alamayan bir öğretmen ben de uzmanım diye konuşamaz. Tusu geçemeyen bir doktorun ben de yıllardır çalılıyorum ben de uzmanım dediğini duydunuz mu hiç.

herkepşef
Şube Müdürü
18 Ağustos 2022 16:03

güncel

18 Ağustos 2022 16:10

Bilgisi olmadan fikri olmak böyle birşey doktorla öğretmen aynı eğitimi mi alıyor bende tarihciyim utandım senden
şaşkın tarihçi, 2 yıl önce
Helal olsun bakanım. Çalışan yapar, çalışmayan da seneye daha çık çalışır. Olmadı gider yüksek lisansını yapar. Bu kadar basit. Sınavdan 70 alamayan bir öğretmen ben de uzmanım diye konuşamaz. Tusu geçemeyen bir doktorun ben de yıllardır çalılıyorum ben de uzmanım dediğini duydunuz mu hiç.

maviyedair
Şef
18 Ağustos 2022 18:07

Tus ve bu sinavi mi karsilastiriyorsun zavalli
şaşkın tarihçi, 2 yıl önce

Behzatçç
Yasaklı
18 Ağustos 2022 18:12

Ne yapsın hocam herşeyden bi haber kişi. Bizki zilyon tane sınava girmişiz sınav yapmışız. Bizi sınavla korkutuyorlar herkes geçer o saçma sınavı oysa burda sorun itibar ve geçinememek.
maviyedair, 2 yıl önce
Tus ve bu sinavi mi karsilastiriyorsun zavalli
Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi