Editörler : crops35
12 Ağustos 2012 10:19

Türkiye halk sağlığı kurumunda çalışanlar özlük hakları ile ilgili bilgi lütfen..

bilen yokmuuuu yaaa maaş durumu vs ben çalışan memurum deecem 1e 2 döner alımı onla bide nereyi takip edicem kazandığım ilimi genel merkezimi kazandığım il gümüşhane ama orda öyle bi yer göremedim acaba il sağlık müdürlüğü bünyesindemi? aydınlatırsanız sevinirim kadrom bil işletmenliği..

derlerr69
Daire Başkanı
12 Ağustos 2012 12:21

Ddegerli arkadasim merhaba ben saglik bakanligi sinavinda gecen yil atandim 2ay once saglik mudurlugu ve halk sagligi basligi altinda ikiye ayrildi saglikla ilgili bolumler halk sagligi saglikla ilgili olmayan bolumler ise aglik mudurlugune baglandi halk senin branjin ne muhtemelen saglikla ilgili bi bolumdesindirki halk sagligina atanmissin aralarinda pek fark yok maas ayni assagi yukari ben suan 12/1kadro derecem 1100tl maas600tl doner aliyorum1700 flan sormak istedgin baska sorunvarsa cvayabilirim.

12 Ağustos 2012 12:27

Arkadaşım, Aile Hekimlikleri , Verem Savaş Birimleri, Toplum Sağlığı Merkezleri ile Halk Sağlığı Laboratuarlarının bağlı olduğu kurumdur. Sağlık bakanlığına bağlıdır. Bu birimlerden birinde başlarsın. Ortalama: 1600 ila 1800 arası maaş alırsın.. Hakkında hayırlısı olsun.. Selamlar

12 Ağustos 2012 13:11

yok ya ben bil işletmeni oalrak atandım iktisat mezunuyum sağlıkla ilgili eğitim almadım ya

12 Ağustos 2012 13:19

pekala kadroda kaça kadar düşüyor onlar 3 mü birmi ben lisans mezunuyum 7 ye birden başladıklarına göre düşerler herhalde.nereye başvurucam atandığım ilemi ankaradaki merkezemi atandığım il gümüşşhane orda öyle bi kurum bulamadım sağlık müdülüğü telefonalrı var yalnzıca..

sovalye28
Aday Memur
12 Ağustos 2012 13:20

bende bayburta atndım döner sermaye oluomu acaba gerci nereye verceklerı bellı değıl ama

12 Ağustos 2012 13:24

Onu açıklarlarlar seçil hanım. Bakanlıklar sitelerinden evrakları. KPSS DE BAKANLIKLAR ANKARADA İSTEDİ BELGELERİ. BİLGİN OLSUN. SAĞLIK EĞİTİMİ OLMASI DEĞİLDE HALK SAĞLIĞI KURUMU MÜDÜRÜLÜKLERİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜKLERİ BİNALARININ İÇİNDE YER ALIYORLAR ZATEN. BAKANLIĞA BAĞLI OLDUKLARI İÇİN. Dediğim bağlı birimlerde bilgisayar işide olabilir herangi bi yerde boşluk var ise oraya yönlendirirler

12 Ağustos 2012 13:28

çok teşekkür ederim yardımınız için...

sertan29
Şef
12 Ağustos 2012 13:33

arkadaslar s.a ben antepe hastaneye biyolog olarak atandm maas ve döner sermaye hakkında bilgisi olan varmı

kara4
Genel Müdür
13 Ağustos 2012 11:08

güncel

sovalye28
Aday Memur
13 Ağustos 2012 12:56

kurumu arayan yokmu arkadslar sitede ilan verılcekmı acaba??

derlerr69
Daire Başkanı
13 Ağustos 2012 13:12

arkadaşım hayırlı olsun bende bayburt sağlık müdürlüğündeyim döner sermaye saymanlığında sen nerelisin? ne zaman iş başı yapacaksın yardımcı olmaya çalışalım sana

sovalye28
Aday Memur
13 Ağustos 2012 14:48

SAĞOLASIN KARDESIM İŞE NEZMN BASLICAMI TAM BILMIORUM SİTEDE İLAN YAYINLANCAKMIS HERALDE OLMAZSA ARAYACAGIM GEREKLI BELGELER FALAN

sovalye28
Aday Memur
13 Ağustos 2012 14:50

giresunluyum ben arkadsım

tıbbisekretertugba
Şube Müdürü
13 Ağustos 2012 14:59

derler arkadaşım ben türkiye kamu hastaneleri kurumuna sağlık teknikeri olarak atandım.istanbuldayım ve buraya atandım.hangi belgeler isteniyor hiç bir bilgim yok siteyi mi takip etcez emin değilm.ya önlisans sağlık teknikeri hastanede ne kadar maaş alıyor biliyormusun.birde derecesi 9 muş tercih ettiğim yerin.

derlerr69
Daire Başkanı
13 Ağustos 2012 15:45

arkadaşlar bizden şu belgeler istenmişti , askerlikten muaflık belgesi,(askerlik şubesinden alınıyor) ikametgah ,mal bildirimi ,fotoğraf ,atanma talep dilekçesi, sabıka kaydı,nüfus cuzdan fotokopisi,ozaman bunlar isteniyordu şimdi değiştimi onu bilemem

derlerr69
Daire Başkanı
13 Ağustos 2012 15:50

nüfus kayıt örneği ve raporun aslı gibidir onaylı kaşeli sureti bunu sölemeyi unutmustum ayrıca tıbbi sekreterler döner +maaş 1900-2000 tl arası bişiy alır 9.derece

derlerr69
Daire Başkanı
13 Ağustos 2012 15:54

giresunlu kardeşim ben aslen bayburttayımbayburt a atandım bayburt sağlık müdürlüğü halk sağlığı farketmez nereye hangi bölüme gidersen git rahat edersin hem iş anlamında hem çalışanlarla anlaşma anlamında bayburt sosyal yönden biraz pasif olablir belkı kiralar fazla apart evler var oralarda kaalablirsin küçük bi şehir ilk etapta alışman zor olablir ama alıştıktan sora seveceğini düşünüyorum allah kolaylık versin bu atanma süreçleri ve sonrası zor ben bizzat yaşadım sizleri anlayabliyorum.

galile13
Aday Memur
13 Ağustos 2012 16:02

Öncelikle kazanan herkesi tebrik eder, hayırlı olmasını dilerim.

Sağlık Bakanlığının ana sayfasını takip ediyorum. Telefonla Ankarayı aradım ana sayfada yayımlanır dediler.

Arkadaşlar sağlık bakanlığının istediği belgeler henüz yayımlanmamış. Bilgi alan arkadaşlar burada paylaşırsak sevinirim.

sovalye28
Aday Memur
13 Ağustos 2012 17:37

sağolasın kardesım sosyal yönden sorun değilde bu ev durumu işte sorun olmasa bari.. bide bişe sorcam kardesım bizede döner verıolarmı acaba bılgın var mı bu konuda..

derlerr69
Daire Başkanı
13 Ağustos 2012 18:21

kadrolu memur olan herkese branjı ve kademe derecesine göre döner sermayeden ödeme yapılır. sende kadrolu olduğuna göre minimum 550 600 tl alırısn döner maaş haric

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi