Editörler : F16 Gökçen
07 Aralık 2017 05:32

IQ test sonucunuz nedir?
Önce iq testi olun sonra çıkan sonucu buraya yazın

Bu ankete 7 günde, 14 kişi oy kullandı ve 14/12/2017 05:32 tarihinde sona erdi.

tmrrr
Aday Memur
07 Aralık 2017 20:43

Sadece 1 kişi kendi zekasıyla cesaretle yüzleşebilmiş. Diğerleri ankete katılmadığına göre pek parlak değil forumun durumu sanıyorum. Ancak unutmayın ki bu gerçeği kabul edememeniz bu durumu ortadan kaldırmıyor. Bir başka iq testi yapın belki farklı çıkarsınız?

07 Aralık 2017 21:02

Evet hocam dediğin gibi sadece 1 kişi oy kullanmış ve yaptığın yorumdan anladığım kadarıyla o 1 kişi sen değilsin.

Yani yazıda ciddi bir öz eleştiri var :)

tmrrr, 6 yıl önce

Sadece 1 kişi kendi zekasıyla cesaretle yüzleşebilmiş. Diğerleri ankete katılmadığına göre pek parlak değil forumun durumu sanıyorum. Ancak unutmayın ki bu gerçeği kabul edememeniz bu durumu ortadan kaldırmıyor. Bir başka iq testi yapın belki farklı çıkarsınız?

07 Aralık 2017 21:28

Tabi ben yanlış anlamış da olabilirim o 1 kişi sen de olabilirsin o zaman haklısın

Eğer öyleyse söyle lütfen, yanıldığımı bilmek isterim :)

tmrrr
Aday Memur
07 Aralık 2017 21:38

Bireysel değil genel düşünmeliyiz artık böyle şeyleri aşmamız lazım konu ben değilim bizi geri götüren şeylerden biri işte çok bireyse tartışmalarla vakit kaybediyoruz önemli olan burada bu anket

nokta ile virgül, 6 yıl önce

Tabi ben yanlış anlamış da olabilirim o 1 kişi sen de olabilirsin o zaman haklısın

Eğer öyleyse söyle lütfen, yanıldığımı bilmek isterim :)

tmrrr
Aday Memur
07 Aralık 2017 21:41

Evet benim ama az puanla 1-2 puanla kaçırıdım yani normal sayılırım aslında sordum zaten araştırdım 3-5 puan bişey değilmiş aynı sayılırmış o gündelik hani insan bazen yorgun hisseder onla okadar değişebilirmiş 5-10 puan ondan

07 Aralık 2017 21:52

:))) senden troll olmaz, haberin olsun :)

tmrrr
Aday Memur
07 Aralık 2017 22:15

kardeşim siz niye böylesiniz ya ne var yani gerizekalı çıkmışsan zeki çıkmışsan ne olacak itibarınız mı aşınır niye bukadar korkuyosunuz bu iq testinden ve sonucundan? Kısaca ben iq testi sonucundan normal ama hafif geri zekalı çıktım ne var yani sen dahisin de haberimiz mi yok ne icat ettin söyle?

nokta ile virgül, 6 yıl önce

:))) senden troll olmaz, haberin olsun :)

cenk3838
Kapalı
07 Aralık 2017 22:28

Çok gerizekalı çıktım ama oy veremiyorum neden acaba oy ver deyince başka sayfaya gidiyor zaten bu bile çok gerizekalı olduğumu gösteriyor.

cenk3838
Kapalı
07 Aralık 2017 22:36

Olum ben neden bu kadar gerizekalıyım lan!!! 2 aydır 10 parmak f klavye çalıyorum ama halen 3 dakikada 90-100 kelime yazamıyorum.

tmrrr
Aday Memur
07 Aralık 2017 22:40

Nasıl oy ver diyosun anlamadım ama mousla tıklican önce "çok gerizekalı çıktım" seçeneğinin yanını işaretlicen sonra oy ver tuşuna basçan ağzınla oy ver demicen kulağımı var bunun hayret bişey

cenk3838, 6 yıl önce

Çok gerizekalı çıktım ama oy veremiyorum neden acaba oy ver deyince başka sayfaya gidiyor zaten bu bile çok gerizekalı olduğumu gösteriyor.

cenk3838
Kapalı
07 Aralık 2017 22:42

Öyle yapıyorum zaten olmuyor seçim anketine yönlediriyor

tmrrr, 6 yıl önce

Nasıl oy ver diyosun anlamadım ama mousla tıklican önce "çok gerizekalı çıktım" seçeneğinin yanını işaretlicen sonra oy ver tuşuna basçan ağzınla oy ver demicen kulağımı var bunun hayret bişey

cenk3838
Kapalı

gri.ötesi
Kapalı
07 Aralık 2017 23:52

Gülesim geldi size;)

Ama üstteki düşük arkadaş doğru diyor oy verdikten sonra başka ankete yönlendirme yapılıyor

Tuhaf olan oy vermeden nasıl başka ankete yönlendirildiği ;)

tmrrr
Aday Memur
08 Aralık 2017 00:13

Ben yönlendirmiyorum ben sadece anket açtım bide oy verdim benide yönlendirdi ama seçeneği seçip oy vere bastıktan sonra oy ver demeden. Yalnız yönlendirildikten sonra bu konuyu tekrar bulmak gerekiyor çünkü o anket başka biyerde. Anasayfaya ordan ilgili bölüme girmek gerekiyor. Arkadaş seçeneği seçemiyor heralde ondan dolanıp duruyor youtubeda ankete nasıl katılınır diye arayın bence.

gri.ötesi, 6 yıl önce

Gülesim geldi size;)

Ama üstteki düşük arkadaş doğru diyor oy verdikten sonra başka ankete yönlendirme yapılıyor

cenk3838
Kapalı
08 Aralık 2017 13:09

Yönlendiriyordu dün şuan oy verdim çalıştı buton.

tmrrr, 6 yıl önce

Ben yönlendirmiyorum ben sadece anket açtım bide oy verdim benide yönlendirdi ama seçeneği seçip oy vere bastıktan sonra oy ver demeden. Yalnız yönlendirildikten sonra bu konuyu tekrar bulmak gerekiyor çünkü o anket başka biyerde. Anasayfaya ordan ilgili bölüme girmek gerekiyor. Arkadaş seçeneği seçemiyor heralde ondan dolanıp duruyor youtubeda ankete nasıl katılınır diye arayın bence.

08 Aralık 2017 13:14

Alllahin bildigini kuldan saklamaya gerek yok

Test sonucum, "zekanin zekatini versen bu forumdakilerin sulalesine yeter "cikti

cenk3838
Kapalı
08 Aralık 2017 21:07

Düşük derken benden mi bahsediyorsun? Sen ne oluyorsun pardon!

gri.ötesi, 6 yıl önce

Gülesim geldi size;)

gri.ötesi
Kapalı
08 Aralık 2017 22:06

Sana düşük derken yüksekliğime vurgu yapmışım

Kendinle barışık olduğunu düşünmüştüm afedersin

cenk3838
Kapalı
08 Aralık 2017 22:13

Tamam biraz gerizekalı olduğumu kabul ediyorum, ama bir insanın kusurunu yüzüne vurmak onu küçümsemek günahtır. Kimseyi kırma yoksa kırdığın yerden kırılırsın bu lafı hiç mi duymadın.

gri.ötesi, 6 yıl önce

Sana düşük derken yüksekliğime vurgu yapmışım

Kendinle barışık olduğunu düşünmüştüm afedersin

gri.ötesi
Kapalı
09 Aralık 2017 00:28

Duydum

Ama sen afedersin dediğimi görmedin sanırım

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler