Editörler : Pangaea
02 Mart 2013 14:48

muhterem yahya99 hocam bu yıl fahrilere kadro var mı?

S.A

yahya hocam bu yıl fahri k.k.ö kadroya geçebilecek mi ?son durum ne acaba bilgisi olan arkadaşlar ALLAH rıza için yardım bekliyorum

23.44
Aday Memur
02 Mart 2013 18:13

bizde bekliyoruz.rabbim hayırlısını nasip eylesin.acaba çalışmalar ne alemde??

12İL
Aday Memur
02 Mart 2013 19:42

yahya hocam fahrilerin ve vekillerle ilgili yasanın başbakana götürüldüğünü başbakanın takdir hakkını kullanacağını söylemişti.aradan haftalar geçti ses seda yok.hayırlı bir haber bekliyoruz.umarım lehimize sonuçlanır...........

htcsrky
Aday Memur
02 Mart 2013 19:51

İnş. elinde belgesi olan sınavları kazanmış emek vermiş ter dökmüş herkes geçer kadroya

muderris58
Aday Memur
03 Mart 2013 12:36

muhterem yahya hocam sizden dört gözle hayırlı haberlerinizi bekliyoruz

htcsrky
Aday Memur
03 Mart 2013 20:27

Arkadaşlar ben bu konuda bakanımız Bekir Bozdağa tweet attım sizde atabilirsiniz.

23.44
Aday Memur
03 Mart 2013 23:27

haklısın bizlerinde atması gerekir.

muderris58
Aday Memur
04 Mart 2013 10:22

bende şimdi atacağım fahri arkadaşlar sizde bize destek olun lütfen

sevinç488
Memur
04 Mart 2013 16:14

İLAHİYAT MEZUNU YA DA HAFIZLAR YİNE ORTADA KALSIN DİYE Mİ TWEET ATACAKSINIZ!HERKES OKUCAZ DİYE UĞRAŞSIN SİZ KISA YOLDAN YOLUNUZU BULUN!OH NE GÜZEL DÜNYA!!!

Yehya99
Müsteşar Yardımcısı
04 Mart 2013 16:36

muhterem hocam vekil ve fahrilerin dosyası Başbakandan onay beklemektedir ya evet ya hayır çıkacaktır

muderris58
Aday Memur
04 Mart 2013 19:06

İNŞA ALLAH evet çıkar

berr_ak57
Daire Başkanı
04 Mart 2013 19:09

İnşAllah

htcsrky
Aday Memur
04 Mart 2013 20:20

Ne kısa yolundan bahsediyorsunuz siz.Ben İlitam son sınıf öğrencisiyim.İki tane güncel yeterliliğim var.10 yıldır girmediğim sınav kalmadı.Ve bu sınavlara girerken görev de yapıyordum.Evde paşa paşa oturup ders çalışmıyordum.İki tane çocuğumu evde yalnız bırakıp köye göreve gittik.Ortada mağdur olan birileri varsa bizden alası yok.Madem 8 ay kriter tamamladık.Yeterlilik kriterse aldık.Diploma kriterse oda lisans seviyesinde olacak inş.Halen daha beleşçi deyip durun siz..

htcsrky
Aday Memur
04 Mart 2013 20:22

Zaten ortada bi haksızlık varsa merak etmeyin nerde duracağımızı biliriz biz.Kimsenin nasihatına ihtiyacımız yok

sevinç488, 11 yıl önce

İLAHİYAT MEZUNU YA DA HAFIZLAR YİNE ORTADA KALSIN DİYE Mİ TWEET ATACAKSINIZ!HERKES OKUCAZ DİYE UĞRAŞSIN SİZ KISA YOLDAN YOLUNUZU BULUN!OH NE GÜZEL DÜNYA!!!

04 Mart 2013 20:44

Allah razı olsun Yehya99 hocam inşeAllah evet kararı çıkar.

muderris58
Aday Memur
04 Mart 2013 21:52

ALLAH razı olsun yahya hocam bilgileriniz için

kardelen hafize
Aday Memur
05 Mart 2013 12:28

o çalıştıklarınızı buraya nimet gibi yazmayın. atanmadan çalışıp para kazandınız. gitmeseydiniz.

htcsrky
Aday Memur
05 Mart 2013 14:16

Bundan sonrada atanarak çalışıp para kazanacağız inş.Verdiğimiz emek ortada Her ne kadar birileri görmek istemese de Rabbim görüyor biliyor.Onun bilmeside bize yeter.Kimsenin bizi haklı çıkarması umrumuzda bile değil..

kardelen hafize, 11 yıl önce

o çalıştıklarınızı buraya nimet gibi yazmayın. atanmadan çalışıp para kazandınız. gitmeseydiniz.

muderris58
Aday Memur
05 Mart 2013 14:35

ALLAH İZNİYLE KADROYU ALACAĞIZ FAHRİ K.K.Ö DÜŞMANLARI İSTEMESE DE

hilall...
Memur
05 Mart 2013 15:20

dediğiniz gibi 2 yeterliğiniz ve lisans değerinde diplomanız varsa zaten fahrilerin kadroya alımıolmasa da atanırsınız niye bu yola başvurma ihtiyacı hissediyosunuz ki gerçi sizde haklısınız fahriler kapılarının dibine lisanlar hafızlar doğuya gidiyodu değil mi......

bu arada fahri düşmanı fln değilim ben de fahri görev yapıyorum...

htcsrky, 11 yıl önce

Ne kısa yolundan bahsediyorsunuz siz.Ben İlitam son sınıf öğrencisiyim.İki tane güncel yeterliliğim var.10 yıldır girmediğim sınav kalmadı.Ve bu sınavlara girerken görev de yapıyordum.Evde paşa paşa oturup ders çalışmıyordum.İki tane çocuğumu evde yalnız bırakıp köye göreve gittik.Ortada mağdur olan birileri varsa bizden alası yok.Madem 8 ay kriter tamamladık.Yeterlilik kriterse aldık.Diploma kriterse oda lisans seviyesinde olacak inş.Halen daha beleşçi deyip durun siz..

sevinç488
Memur
05 Mart 2013 16:30

İNŞALLAH HAYIR CEVABI ÇIKAR !!! SİZ Bİ TEK KENDİNİZİ Mİ EMEK VERİYOR SANIYORSUNUZ ? HERKES GİBİ AÇIK ALIMLARLA ATANIN HERKESE AYNI HAKLARIN TANINDIĞI ORTAMDA GÖSTERİN KENDİNİZİ,GEÇEN SENEKİ ALIMA SONUNA KADAR KARŞI BİR İNSANIM.İNŞALLAH BİR DAHA ÖYLE BİR HAKSIZLIK ÖYLE BİR ALIM OLMAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Toplam 146 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi