Editörler : Pangaea
«167168169170171172173174175176177178179

unicorn351
Aday Memur
01 Ekim 2019 17:25

benimle birlikte eminim bir çok kişi bu gereksiz ve seviyesiz ağız dalaşından bıkmıştır. lütfen artık yaşınıza eğitiminize uygun davranın lütfen.. Allah kim kimin hakkında ne düşünüyosa ona on katını versin kadar güzel bir dua yok. kimseye beddua etmeyin elinize de bir şey geçmez güzel güzel hayırlı haber beklemeye devam edelim .. saygılar

elfaruq
Kapalı
01 Ekim 2019 18:05

tas catlasin 5bin liralik maas icin birbirinizi yiyiyorsunuz makam mevki ugruna kaybolan hayatlar

Basmimar
Memur
01 Ekim 2019 19:12

Katılıyorum.

gmgm1999
Memur
01 Ekim 2019 20:05

Bir diğer konu da bir bayanın üzerine atılmış bir iftiradab bahsediyorsunuz sanki kadını korumayı amaç edinmişsiniz gibi . Bu konuda samimi olsanız ikide bir açık açık adını soyadını yazmazsınız o bayanın. Bayanlarda gizlilik daha önemlidir konunun taraflarından biri ben odugum halde ben bile adını söylemiyoruma ama sizin yazdıgınız 10 mesajın 8 inde açık açık ad soyad var . Önce bi samimi olun sonra beni kendinizce rezil etmeye çalışırsınız.

impure mind
Aday Memur
01 Ekim 2019 20:57

Burada çok iğrenç konuşan insanlar var umarım sizlerle o kurumda denk gelmem.

Allah hidayet versin.

dogan3441
Kapalı
01 Ekim 2019 23:14

Kim zerre hayır işlediyse karşılığını bulacak

Kim zerre şer işlediyse karşılığını bulacak

Zilzal süresi 7. ve 8. Ayet....

Mehmet Balci
Müsteşar Yardımcısı
01 Ekim 2019 23:40

Arkadaşlar, burası bir forum, kurulma amacı da bilgi alışverişi. Ego tatmin etmek ya da sövmek acizliktir.

Şimdilik sadece uyarı verdim bazı arkadaşlara. Bundan sonra en ufak bir hakaretinizde dahi yasaklanacağınızı biliniz lütfen.

Özellikle isim paylaşanlar, kişisel verileri ulu orta açık edenler ve iftira atan arkadaşlar, yasaklanmakla beraber daha sonraki alacağınız üyelikler de yasaklanacaktır bilginize..

Lütfen uygunsuz olan yorumları tarafıma özel mesajla bildirin.

Yaşınıza ve kişiliğinize uygun davranacağınızı umuyorum..

fatmadogan95
Aday Memur
02 Ekim 2019 00:02

Bu başlığı bahsedilen olaylarda ismim geçince takip etmeye başlamıştım. Şimdiye kadar hiçbir şey yazıp kimseye cevap vermedim ancak bugün adım çokça geçtiği ve üslup iyice kötü bir hal aldığı için bir hesap açıp cevap verme gereği duyuyorum. Bahsi geçen Fatma Doğan benim. Ve ttaraflardan rica ediyorum adımı geçirerek bu konuda daha fazla yazmayın. Hatta direkt olayı kapatmak en iyisi. Olayın öbür tarafındaki hanımefendiyle biz daha önce konuştuk ve olay yargıya taşındı zaten. Üçüncü kişilerin bir forumda anonim olarak yazması durumu fecaat hale getiriyor. Anonimlik yanlış kişileri suçlamaya varabilir ve hatta küfre varmış durumda. Tekrar ediyorum lütfen müdahil olduğum olayı ve adımı geçirmeyin. Şu süreç sonuçlansa da hepimizin başı selamete erse artık.

iDDuGGa
Aday Memur
02 Ekim 2019 00:13

Just:

"OH BE"

Mehmet Balci, 5 yıl önce

Arkadaşlar, burası bir forum, kurulma amacı da bilgi alışverişi. Ego tatmin etmek ya da sövmek acizliktir.

Şimdilik sadece uyarı verdim bazı arkadaşlara. Bundan sonra en ufak bir hakaretinizde dahi yasaklanacağınızı biliniz lütfen.

Özellikle isim paylaşanlar, kişisel verileri ulu orta açık edenler ve iftira atan arkadaşlar, yasaklanmakla beraber daha sonraki alacağınız üyelikler de yasaklanacaktır bilginize..

Lütfen uygunsuz olan yorumları tarafıma özel mesajla bildirin.

Yaşınıza ve kişiliğinize uygun davranacağınızı umuyorum..

Colandor
Memur
02 Ekim 2019 01:10

Is back :)

Colandor
Memur
02 Ekim 2019 01:16

Arkadaşlar siz neler yapıyor, neler yazıyorsunuz? Ayet okumak isteyen arkadaşlarıma burayı tavsiye ediyorum zira burası o konuda çok zenginleşmiş :)

trabzon37
Aday Memur
02 Ekim 2019 08:56

bir bitmedi hırsınız. iski hakkında birbirimize laf atma adında bir başlık açsanızda nefretinizi oraya kussanız olmaz mı belki birşeyler vardır umuduyla sizin o boş muhabbetlerinizi okumak zorunda kalıyoruz. sıktınız

biruyevarmis
Yasaklı
02 Ekim 2019 10:26

Kardeslerim. Iki tarafta birbirinden ozur dilese ve iskiye (nasip olursa)huzur ile gitsek olmaz cok guzel olmaz mi ?

Ozur dileyecek kisiler belki kibirlerini yenerek herkesin icinde boyle bir durus sergiledikleri icin ALLAH in rahmetini celbederler.

Ben basliyorum. Kazanan yahut kazanamayan kalbini bilerek veya bilmeden kirdigim kim varsa ozur diliyorum.

Mehmet Balci
Müsteşar Yardımcısı
02 Ekim 2019 11:48

Görüyorum ki bazı arkadaşlar hala anlamamış ne dediğimi.Bu şekilde devam ederseniz bir önceki mesajımda yazdıklarımı gerçekleştirip bu konuyu da sileceğim.

İyi günler.

trabzon37
Aday Memur
02 Ekim 2019 11:51

konu ile ne alakası var. laf dalaşına gelenler hep aynı kişiler onlara uygulama yapılsa daha etkili olur bence

Mehmet Balci, 5 yıl önce

Görüyorum ki bazı arkadaşlar hala anlamamış ne dediğimi.Bu şekilde devam ederseniz bir önceki mesajımda yazdıklarımı gerçekleştirip bu konuyu da sileceğim.

İyi günler.

Kerem Han Özdemir
Aday Memur
02 Ekim 2019 11:53

Silin konuyu artık hükmü kalmadı. Ya da iski göreve başlayanlar diye yeni konu açın.
Mehmet Balci, 5 yıl önce

İyi günler.

unicorn351
Aday Memur
02 Ekim 2019 15:26

umarım gereksiz ağız dalaşınız sonlanmıştır.. forumun asıl amacına dönecek olursak süreçle ilgili net bilgisi olan var mı ? beklemeye devam mı edeceğiz ? eylülde süreç tamamlandı bitti diyen arkadaşlar vardı ekim ayına girdik konuyla ilgili bir bilgileri var mıdır? ( net olmayan dıdısının dıdısından duyulan bilgileri paylaşmazsak şahsım adına çok minnettar kalırım )

hamdiattilailhan
Aday Memur
02 Ekim 2019 18:49

https://www.memurlar.net/haber/851897/danistay-in-sozlu-sinavi-iptal-etmesinden-bu-yana-zabita-memur

Field Engineer
Aday Memur
02 Ekim 2019 19:14

Haberde zabıta memuru alımı için sozlu sinavin hukuka uygun olmadigi yönünde Danıştay in verdigi karar ve bu karar sonrasında yönetmelikte değişiklik yapilmamasi ve hiç zabita memuru alımı yapılmamasina değinilmiş. Konunun bizim sürecimizle ilgisi olduğunu sanmıyorum.

hamdiattilailhan, 5 yıl önce

https://www.memurlar.net/haber/851897/danistay-in-sozlu-sinavi-iptal-etmesinden-bu-yana-zabita-memur

Field Engineer
Aday Memur
02 Ekim 2019 19:44

Iski destek twitter hesabinda 28 Eylül tarihinde Tuzla ileri biyolojik atık su arıtma tesisi ile ilgili gönderinin altında arkadaşlardan birisi bizim sürecimizle ilgili 30 Eylül tarihinde soru sormus, soru iski destek tarafından "KPSS alım süreci en kısa zamanda sonuçlandırılarak duyurusu yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız." şeklinde cevaplanmıştır.

Sürecin ne zaman tamamlanacagi ile ilgili daha detayli bilgisi olan var mı?

unicorn351, 5 yıl önce

umarım gereksiz ağız dalaşınız sonlanmıştır.. forumun asıl amacına dönecek olursak süreçle ilgili net bilgisi olan var mı ? beklemeye devam mı edeceğiz ? eylülde süreç tamamlandı bitti diyen arkadaşlar vardı ekim ayına girdik konuyla ilgili bir bilgileri var mıdır? ( net olmayan dıdısının dıdısından duyulan bilgileri paylaşmazsak şahsım adına çok minnettar kalırım )

Toplam 3580 mesaj
«167168169170171172173174175176177178179

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi