Editörler : Pangaea
03 Nisan 2014 11:58

Sözleşmeli personele kaç kişi başvurdu işte cevabı

Sözleşmeli personel başvuruları dün sona erdi başvuru sayısı 1708 kişi oldu.

Kaynak burda http://www.gergermuftulugu.gov.tr/?Syf=18&Hbr=658383&/S%C3%B6zle%C5%9Fmeli-Personel-ba%C5%9Fvurular%C4%B1-sona-erdi

Recep123
Aday Memur
03 Nisan 2014 17:44

başvuru sayısı ideal dimi fazla değil, sözlü sınava 1020 kişi çağırılcak dimi arkadaşlar ?

2050
Daire Başkanı
03 Nisan 2014 20:28

arkadaşlar bu alımda yerleşen kşi kadrolu alımda tercih yapabiliecekmi

kurmay 03
Şef
04 Nisan 2014 01:01

2050 krdes tercıh yaparsın ama artık yerlşrmsın orası bellı olmaz

Ebu.Huzeyfe
Aday Memur
04 Nisan 2014 15:53

sınav tarihi niye açıklanmadı bilen varmı

2050
Daire Başkanı
04 Nisan 2014 17:41

kardeş yerleşirsem gitmezsem ne olcak kadrolu alıma engelmi olcaklar kadrolu alım kesin varmı

kurmay 03, 10 yıl önce

2050 krdes tercıh yaparsın ama artık yerlşrmsın orası bellı olmaz

kurmay 03
Şef
06 Nisan 2014 01:41

2050 kardes sen allahtan belanı mı isitıyorsun egerkı gene yer beğenmeyıp gıtmessen kusura bakma kadrolu alımda hava alırsın .hem sen sanıyormsun kı kadrolu alımda senın istedın yere atayacaklar . mıllet ımam olmak için doğu batı demıyor sen yerlesıp gtımıuorsun bırbaskasının da hakını yıyorsun ondan sonra da yok dıb haksızlık yaptı neden benım basvurumu kabul etmedıler dıye yaygara yapıyon .madem gitemyecen neden basvuruyorsun .başvuru yaptın madem amacın da dıne islama hızmet se neresı olrusa olsun gıt .artık yanı dhbt gore lise mezunlarının sansı cok cok azalıor mezunıyetın ne bılmıyorum ama gecmıste dusutn hataya düşme pirinc aramaya gıderken evdekı bulgurdan olma bu son fırsatın olabılır benden söylemesi selam lar saygılar

2050
Daire Başkanı
06 Nisan 2014 11:27

şu hakhukuk yeme işi ben ınanmam adam hak ediyor gider o yemegi yer yemez sende hak et ozaman ne hak yemesi biz gidipte adamla torpille ahmedim mehmetin hakkını gasbediyoruz çalışıyoruz kazanıyoruz o zananın hakkı ben çalışıp kazanmasam o hakkı sanamı vercekler onamı yok yanlış düşünüyorsunuz hem şimdiki sistemde kadro kadar kazandırıyor yani 10 kişi alırsa 10 kazanıyor puanlar ona göre 75 kalıyor veya 74 oluyor ne hakkından bahsediyorsunuz herkesin bir ümidi sıkıntısı vardır bilmeden konuşulmaz

kurmay 03, 10 yıl önce

2050 kardes sen allahtan belanı mı isitıyorsun egerkı gene yer beğenmeyıp gıtmessen kusura bakma kadrolu alımda hava alırsın .hem sen sanıyormsun kı kadrolu alımda senın istedın yere atayacaklar . mıllet ımam olmak için doğu batı demıyor sen yerlesıp gtımıuorsun bırbaskasının da hakını yıyorsun ondan sonra da yok dıb haksızlık yaptı neden benım basvurumu kabul etmedıler dıye yaygara yapıyon .madem gitemyecen neden basvuruyorsun .başvuru yaptın madem amacın da dıne islama hızmet se neresı olrusa olsun gıt .artık yanı dhbt gore lise mezunlarının sansı cok cok azalıor mezunıyetın ne bılmıyorum ama gecmıste dusutn hataya düşme pirinc aramaya gıderken evdekı bulgurdan olma bu son fırsatın olabılır benden söylemesi selam lar saygılar

2050
Daire Başkanı
06 Nisan 2014 11:30

diyanetin başvurum kabul etmemsi ayrı bir konu adamlar kanun yönetmelik tanımıyor kafasıan göre yorum yapıyor sözleşmeli kadrolu aynımı aynı statumu ki aynı tutuyor diyanet ..sen bunu dpb tanış

2050, 10 yıl önce

şu hakhukuk yeme işi ben ınanmam adam hak ediyor gider o yemegi yer yemez sende hak et ozaman ne hak yemesi biz gidipte adamla torpille ahmedim mehmetin hakkını gasbediyoruz çalışıyoruz kazanıyoruz o zananın hakkı ben çalışıp kazanmasam o hakkı sanamı vercekler onamı yok yanlış düşünüyorsunuz hem şimdiki sistemde kadro kadar kazandırıyor yani 10 kişi alırsa 10 kazanıyor puanlar ona göre 75 kalıyor veya 74 oluyor ne hakkından bahsediyorsunuz herkesin bir ümidi sıkıntısı vardır bilmeden konuşulmaz

07 Nisan 2014 16:34

vekil müeezzinlik yapmak isteyen varmı arkadaslar...ankara merkeszde

24 Nisan 2014 22:17

bu başvuruda k.k.ö alımı yoktu dimi?

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi