Editörler : swat3410

Slpjdr
Aday Memur
22 Ağustos 2019 18:14

Devrem 6 yıllık yerler nasıl olacak ?? Şarktan çıkacak iller muhabbeti aslı nedir ??
Hakanglr, 5 yıl önce

Arkadaşlar Ocak ayında inşallah bu iş tamam. Herkes içini rahat tutsun.

abiespinus
Aday Memur
25 Ağustos 2019 12:28

Hakkari 3 yıl Van 4 yıl ne kadar adaletsizlik bu her iki şehri de gördüm çok fark var birisi mahrumiyet birisi Londra

gncfb1990
Aday Memur
25 Ağustos 2019 13:03

Yokmu yeni gelişme

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
25 Ağustos 2019 15:18

İnşallah Hakkari Şırnak 2 yıla düşer sürekli olarak duyuyorum ama hayırlısı bakalım

Ortaşerit
Memur
25 Ağustos 2019 16:20

Arkadaşlar şark süresinin düşmesi sadece duygusal sebeplerden dolayı olursa olur onun dışında bizim lehimize olacak şekilde düşmesini ya da ikinci şarkın kalkmasını beklemeyin.Hendek operasyonları zamanında havyar isteseler bile gönderin denilen polisler operasyon sonrası nasıl üvey evlat konumuna indirgendiğini şark illerinde yaşayan arkadaşlar çok iyi bilecektir.O dönemde kalıcı birşeyler isteyecek yapılanmamız olsa birçok ayrıcalıkları da koparabilirdik ama bizde öyle bir yapı yok maalesef.Peki sonra sınır ötesi operasyonları oldu ve asker artık gözdeydi hala da gözde diyebiliriz çünkü ihtiyaçları var iç ve dış siyaset için.Bize gelince biz anca elimizi avuçlar dururuz bu saatten sonra.Şimdi esas konuya dönersek malum ekonomik kriz kapıda bütçe iyi durumda değil ellerine yüzlerine bulaştırdılar.Bize zammı filan boş verin operasyon tazminatını bile vermeyi zul görüyorlar hatta birim ayrımı yaparak bunu hissettirmislerdi bizlere.Şimdi atıyorum şarkta 60 bin polis mi var bunu 30 bine indirecek sirkülasyonu yapıp operasyon tazminatlarından tasarruf yapılabilir.1 sene fazladan tazminat ödemek yerine kaç yıldır artmayan yol harcırahını bir seferlik ödersin olur biter!Sonra zaten yol harcırahını da vermemek için bulunduğun ilde başka ile tayinlerin önüne olabildiğince set koyarlar oldu mu oradan da sana bir tasarruf.Yani bu şarktan birkaç ilin çıkarılması sürenin düşmesi ikinci şarkın kalkması senin gül yüzünün hatrına olmaz sevgili polis arkadaşım.Tamamen duygusal sebeplerden olabilir.Bir de yerel halk faktörü var ki o da çok ayrı bir konu adamların esnafı kazansın diye biz yurtta yemek yapamıyorduk emniyetin kantininde sivil kıyafetleri yasaklamıştı il müdürü düşünebiliyor musunuz.Kimiz biz pardon?

Hakanglr
Memur
25 Ağustos 2019 16:27

Arkadaşlar kesin bir şekilde çalışma var. İnşallah Ocak ayında nerelerin kisalacagini net bir şekilde belli olacak.

Lithium99
Müsteşar
25 Ağustos 2019 21:26

Mardin'in kısalmasını da bekliyoruz inşallah.

Slpjdr
Aday Memur
26 Ağustos 2019 06:39

Şunun şurasında Ocak'a ne kaldı :) :)

partal84
Şef
26 Ağustos 2019 11:50

artar yükselmez...
Lithium99, 5 yıl önce

Mardin'in kısalmasını da bekliyoruz inşallah.

Lithium99
Müsteşar
26 Ağustos 2019 16:30

Partal nasıl artacak dostum? 10 yıl mı olsun. İl dışı göreve 3 senede Hatay, urfa, batman, Siirt, Diyarbakır ve Bitlis illerine gittik. Görevler yoğun. Personel sayısı az. Belediye kayyum devredildi. Ortalık diken üstünde. Böyle bir ile 5 sene az diyorsan, gel sen çalış derim bende!

Slpjdr
Aday Memur
26 Ağustos 2019 18:12

Artar mı yükselmez mi bir karar ver devrem :) :)
partal84, 5 yıl önce
artar yükselmez...

Slpjdr
Aday Memur
26 Ağustos 2019 18:14

Artar mı yükselmez mi bir karar ver devrem :) :)
partal84, 5 yıl önce
artar yükselmez...

iamapoliceman
Daire Başkanı
26 Ağustos 2019 20:32

merkez için söylüyorum 5 yıl Mardin için az 6-7 sene olmalı aynı şekilde yine merkez için söylüyorum Batman, Van, Diyarbakır vs artması lazım buraların
Lithium99, 5 yıl önce

Partal nasıl artacak dostum? 10 yıl mı olsun. İl dışı göreve 3 senede Hatay, urfa, batman, Siirt, Diyarbakır ve Bitlis illerine gittik. Görevler yoğun. Personel sayısı az. Belediye kayyum devredildi. Ortalık diken üstünde. Böyle bir ile 5 sene az diyorsan, gel sen çalış derim bende!

partal84
Şef
26 Ağustos 2019 23:23

o mana da değil... sürelerin düşeceğine dair inancım bittiği için...
Lithium99, 5 yıl önce

Ndrangheta
Aday Memur
27 Ağustos 2019 19:44

Farklı bi başlık açılmış, düşmüş diyor kesin bilgi olarak. Nasıl bu kadar emin anlamış değilim.
partal84, 5 yıl önce
o mana da değil... sürelerin düşeceğine dair inancım bittiği için...

SİSDAĞLI
Memur
25 Eylül 2019 09:52

burada personel açiği çok var.madem rahat olduğunu düşünüyorsun di̇lekçe ver ve sende gel.

uyus, 5 yıl önce
Tekman Hınıs karaçoban vb ne var devrem. Tekmanda karakolda oturup 850 TL tazminat alıyorsun.

SİSDAĞLI
Memur
25 Eylül 2019 09:54

ben başka hi̇çbi̇r yer i̇çi̇n yorum yapmadim.sadece buralarinda çok güzel ve rahat olmadiğini söyledi̇m. burda personel açiği çok var.rahat olduğunu düşünüyorsan di̇lekçe veri̇p gelebi̇li̇rsi̇n.

frcry, 5 yıl önce
sen sirnaki gördün mü , okullarda bir sınıfta 20 kişi kaldın mı , genellikle su bulunmayan okulda kaldın mı , bokun içinde yaşadın mı , saydığın ilçelerin kaçında evliler ev bulamadı eşinden boşandı . kaç kere teröristler tarafından tacize ugradiniz

white_tiger
Aday Memur
25 Eylül 2019 10:03

konuyu açan çok beklersin daha. süreleri yükseltirler düşürmezler artk . şarka gitmemiş adamların balonu ne olacak gidinde görürsünüz düşüyormu cıkıyormu
Toplam 138 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi