Editörler : ayşegül bgm
13 Mart 2019 21:07

Umutsuzluk öldürüyor.

Ben 2 Üni hastanesine başvuru yaptım birinde 9 yedek diğerinde 4 yedeğim artık Üni hastaneleride alımı kesti.Bu 2 hastane olmazsa ortada kalıcağım.Hep belki bir haber gelir diye umut ederek bu 9 ayı geçirdim. Seçim sonrası hiç kalmayacak. Sizler ne yapıyorsunuz ne hissediyorsunuz paylaşırmısınız.

merttrex
Memur
13 Mart 2019 21:11

Bu arada bu yedeklerden alınma umudum hiç yok.

Laboratuvarim
Aday Memur
13 Mart 2019 21:27

Ne yapıp edip seçimden önce sayıyı almamız lazım yoksa bu sancılı bekleyiş yine devam edecek olan yine bize olacak

Emir4747
Memur
13 Mart 2019 21:28

Valla dicle üniyi kazanmıştım güvenlik soruşturmam bitti beni aradılar gelin başlayın diye tam o arada kpss açıklandı branşta 264 olunca gitmedim devlete atanmam olur diye şimdi ise pişmanım alım olmaz artık
merttrex, 5 yıl önce

Bu arada bu yedeklerden alınma umudum hiç yok.

bay.hemsir
Aday Memur
13 Mart 2019 21:47

Cte sağlık memurluğuna başladım ama bi yandan da sağlık bakanlığını takip ediyorum alım yapsa da başvursak diye ama bakalım hayırlısı

Kbrnurse
Kapalı
13 Mart 2019 21:53

Bende sizin gibi çok çok pişmanım. Puanımı görünce ne de olsa atanacam diye düşündüm yazık gerçekten yazık. Canım artık yanmıyor bile uyuştu sanki. Ve en kötüsüde aldığım puanıma zerre kadar sevinemiyorum. Hevesimiz her şeyimiz kursağımızda kaldı bunun için tüm yetkililere teşekkür ederim.
Emir4747, 5 yıl önce
Valla dicle üniyi kazanmıştım güvenlik soruşturmam bitti beni aradılar gelin başlayın diye tam o arada kpss açıklandı branşta 264 olunca gitmedim devlete atanmam olur diye şimdi ise pişmanım alım olmaz artık

Sema91
Aday Memur
13 Mart 2019 21:58

Bende geçen sene haziran da tercih yapmadım ve yapsaydım kesin ataniyordum. Ama hazırladığım için yüksek alırım daha iyi puan alırım yakında kalırım dedim evet dediğim de oldu iyi puan aldım ama hâlâ bekliyorum. Beklerken doğum bile yaptım. Bebeğim büyüyecek hâlâ bekliyorum. Mezun olali da 6yil oldu.

Hemşire.Gamze
Şube Müdürü
13 Mart 2019 22:12

Ben de üniversite hastanesinde çalışıyordum ilk atama olmasa da ikincisinde bu sene içinde atanırım diye düşünüp çıktım gerçekten erken çıktığım için pişmanım bunlara güvendim aylardır evde boş boş oturuyorum elimdeki işten de oldum.

Emir4747
Memur
13 Mart 2019 22:29

Valla arkadaşlar bu bakan varken işimiz zor gibi

merttrex
Memur
13 Mart 2019 22:36

Bunu görünce halime şükrettim maaşınız ne kadardı?

Hemşire.Gamze, 5 yıl önce
Ben de üniversite hastanesinde çalışıyordum ilk atama olmasa da ikincisinde bu sene içinde atanırım diye düşünüp çıktım gerçekten erken çıktığım için pişmanım bunlara güvendim aylardır evde boş boş oturuyorum elimdeki işten de oldum.

Birhemş
Kapalı
13 Mart 2019 22:55

Ekonomi nedeniyle alım yapmıcaklar öğtetmenlerin gönüllerini hoş ettiler bu atama döneminde sayıları fazla ve birler başardılar 2020 yılına kadar umudum yok ve 2020 de alsalar bile çok az alıcaklar

Hemşire.Gamze
Şube Müdürü
13 Mart 2019 23:05

Ortaöğretim hemşireyim ben. 2600 net maaş yatıyordu 1000 sabit döner. Ek döner fazla mesai nöbet parasıyla falan yaklaşık 4 bin oluyordu. Tabii şimdi zam geldi daha iyidir maaşlar.
merttrex, 5 yıl önce

Bunu görünce halime şükrettim maaşınız ne kadardı?

Hemşire.Gamze
Şube Müdürü
13 Mart 2019 23:07

Bence abartıyorsunuz elbet atama olacak. Ekonomi sadece bizim atmalara mı işliyor anlamadım.
Birhemş, 5 yıl önce

Ekonomi nedeniyle alım yapmıcaklar öğtetmenlerin gönüllerini hoş ettiler bu atama döneminde sayıları fazla ve birler başardılar 2020 yılına kadar umudum yok ve 2020 de alsalar bile çok az alıcaklar

merttrex
Memur
13 Mart 2019 23:49

Devlet rahat diye çıktınız değil mi? Benimde 9 ay bekleme sebebim devlet rahat diye. Ortada kaldık.

Hemşire.Gamze, 5 yıl önce
Ortaöğretim hemşireyim ben. 2600 net maaş yatıyordu 1000 sabit döner. Ek döner fazla mesai nöbet parasıyla falan yaklaşık 4 bin oluyordu. Tabii şimdi zam geldi daha iyidir maaşlar.

Hemşire.Gamze
Şube Müdürü
14 Mart 2019 00:06

Aynen hem başka bir şehir istediğim için. Ayrıca tayin hakkı yok bir gün başka yere gitmek istesem gidemeyecektim birkaç yıl sonra ortaöğretim alımları nerdeyse sıfırlanır yani öyle ortada kalmak istemediğim için çıktım. Şu anda da ortada kaldım gerçi o ayrı bir şey :D
merttrex, 5 yıl önce

Devlet rahat diye çıktınız değil mi? Benimde 9 ay bekleme sebebim devlet rahat diye. Ortada kaldık.

pablosescobar
Aday Memur
14 Mart 2019 11:33

arkadaşlar dişimizi biraz daha sıkalım. elbette alım olacaktir. unutmayalim aydınlığa en yakın an, karanlığın en koyu olduğu andır.

orthemsire55
Memur
14 Mart 2019 12:03

ne zaman başladınız kaç puanla kazandınız?
bay.hemsir, 5 yıl önce

Cte sağlık memurluğuna başladım ama bi yandan da sağlık bakanlığını takip ediyorum alım yapsa da başvursak diye ama bakalım hayırlısı

bay.hemsir
Aday Memur
14 Mart 2019 13:27

3 ay olacak 2016 kpss puanıyla kazanmıştım 85 puan

orthemsire55, 5 yıl önce
ne zaman başladınız kaç puanla kazandınız?
Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi