Editörler : swat3410

crazypolice_04
Yasaklı
17 Aralık 2009 21:16

mantı ve sarmayı iyi yapsın :))

crazypolice_04
Yasaklı
17 Aralık 2009 21:27

açıkçası çalışma saatlerim çok yoğun ve stresli olduğundan dolayı eşimin tam tersi öğretmenlik veya 8 5 çalışan herhangi bir devlet memuru olmasını isterim

tek maaşla geçinirim sıkıntı olmaz diyen arkadaşlar varsa

tabi ki en iyisi ev hanımıdır...

ağrı_polisi04
Yasaklı
22 Mart 2010 17:44

namuslu dürüst güzel çalışan olsun

bir de mantıya sarmısak koymayı unutmasın :))

koko25
Kapalı
22 Mart 2010 18:41

Çalisma sartlarimizdan dolayi anlayisli olmali..Bu cok önemli öyle zamanlarimiz oluyor ki sabah 6 da evden cikip gece 2 de eve geldigimiz oluyor..

Nazlı_ebe
Yasaklı
23 Mart 2010 19:57

anlayış anlayış anlayış şart:)

ArananAdam8648
Kapalı
24 Mart 2010 00:58

Allah'tan korkan kuldan utanan birisi olması lazım evvela

Dogu_Da_Polis
Aday Memur
24 Mart 2010 06:42

polis eşi abdestli namazlı mümkünse kapalı olmalı.

teşkilat ta böle 1 yapı var.

asesyarkan
Şef
25 Mart 2010 13:34

nefes alması yeter zu hhaaaa

Nazlı_ebe
Yasaklı
25 Mart 2010 17:47

İşten geldiklerinde ayaklanı yıkayacak bir hizmetçi özelliği ararlar:)Erkek milleti değil mi ne aramazlr ki...

LAL34
Şef
25 Mart 2010 18:20

manikürüm pedikürümü yapsın yeter:))

police98
Şube Müdürü
26 Mart 2010 11:21

kapalı olması teşkilattan değil insanların inançlarından kaynaklanır kardeşim;birde ,içli köfteyi güzel yapabilmeli bence : )))

ha.gul
Şef
26 Mart 2010 16:41

sağır, dilsiz ve kör olsun, aynı zamanda topal:)))

METE0632
Yasaklı
22 Temmuz 2019 01:44

nefes alsın yeter

takla-atma
Şube Müdürü
22 Temmuz 2019 03:25

Bu başlığı hortlatan arkadaş son yorumunla komik olmaya calışmişsin, ama ciddi bir soruyu heba etmişsin.Ben tecrübeli bir meslektaşın olarak nacizane tavsiyem,polis eşi olmak isteyen kişinin sabırlı olmasını bilmendir. polis cogu zaman geceleri eve gelmeyecktir, hanim yengemiz bunu baştan kabullenecektir.Ev eşyasının tamamen başbelası olduğunu tayin dönemine kalmadan mutlaka öğrenmiş olmasi gerekecektir, malum polisler göçebe hayatı yaşıyor, eşyaya kafayi takan kadindan polis eşi olmaz. Polisle evlenen kadın kendi memlektini unutacaktir, çünkü polis çoğu zaman istediği yerde calisamaz, baba evine cok düşkün olmayacak, çünkü senelik izinlerde eger gidilebilirse babasının evine gidilecektir. Ne olursa olsun hanim yengemiz eşini yalnız birakmamalidir. Polis işten evine gelince eşini evde görmelidir, işte zaten elalemin derdiyle uğraştığı için kadın dırdıri cekmeye mecali kalmamıştır, o yüzden sakın dırdırci bir kadin olmamalı, metanetli ,güleryüzlü ,sabırlı olmalıdır. Ama her şeyden önce esine saygılı, sevecen olmalıdır. Sevgi ve saygı olduktan sonra çözülmeyecek hicbir sorun yoktur.
22 Temmuz 2019 03:25

İşsiz misin birader 10 yıllık şeyleri gündeme getirip duruyorsun
METE0632, 5 yıl önce

nefes alsın yeter

Pls1
Memur
22 Temmuz 2019 06:13

Ellerine sağlık ayrıntılı ve akılcı öneriler vermişsiniz. Sabırlı olma konusu dikkatimi çekmemişti hiç. Şimdi siz söyleyince hak verdim. Ama bu özelliklerin çoğu uzun zamanlarda fark edilecek şeyler. Normal bir insan normal şartlarda zaten sabırlı sevecen vs görünür. Hele ilişkinin başındaki canım cicim dönemlerinde herkes mucize gibidir. Özetle galiba bu iş biraz da ne çıkarsa bahtına.
takla-atma, 5 yıl önce
Bu başlığı hortlatan arkadaş son yorumunla komik olmaya calışmişsin, ama ciddi bir soruyu heba etmişsin.Ben tecrübeli bir meslektaşın olarak nacizane tavsiyem,polis eşi olmak isteyen kişinin sabırlı olmasını bilmendir. polis cogu zaman geceleri eve gelmeyecktir, hanim yengemiz bunu baştan kabullenecektir.Ev eşyasının tamamen başbelası olduğunu tayin dönemine kalmadan mutlaka öğrenmiş olmasi gerekecektir, malum polisler göçebe hayatı yaşıyor, eşyaya kafayi takan kadindan polis eşi olmaz. Polisle evlenen kadın kendi memlektini unutacaktir, çünkü polis çoğu zaman istediği yerde calisamaz, baba evine cok düşkün olmayacak, çünkü senelik izinlerde eger gidilebilirse babasının evine gidilecektir. Ne olursa olsun hanim yengemiz eşini yalnız birakmamalidir. Polis işten evine gelince eşini evde görmelidir, işte zaten elalemin derdiyle uğraştığı için kadın dırdıri cekmeye mecali kalmamıştır, o yüzden sakın dırdırci bir kadin olmamalı, metanetli ,güleryüzlü ,sabırlı olmalıdır. Ama her şeyden önce esine saygılı, sevecen olmalıdır. Sevgi ve saygı olduktan sonra çözülmeyecek hicbir sorun yoktur.

pintiko
Yasaklı
22 Temmuz 2019 07:18

barda çalışan adamla emniyette çalışan adam arasında ne fark var.

yok abdestli olsun yok kapalı olsun.

herkes kendi arap inancına göre hayallerini anlatmış.

benimki 1,90 boyu olsun. vucudunda dövmeleri olsun. alkol almayı sevsin.

buda benim yaşam tarzım.

Proletariat
Daire Başkanı
22 Temmuz 2019 08:42

Sayın pintiko kesınlıkle istekleriniz ve arzularınız sizi baglar.. Demıssınız ya ben de şöyle özelliklere sahıp olsun istiyorum tabıkıde sızın en dogal hakkınız ama lakın eleştririrken kendiniz ile çelişmişssiniz... Hem bana ne arap kültüründen vs vs demişsiniz hem başkalarının isteklerine karşı çıkmışsınız.. Pekala sizin istekleriniz başkasını alakadar etmez ise başkalarının istekleri de sizi meşgul etmemeli.. Bide arap kültürü pek hoş ve yakışık kalmamış kanımca... Arap kültüründe abdest namaz vs vs yoktur İslamiyet geldikten sonra arap kültürü imiş gibi sentezleme oluşmustur.. İslamiyet farklı birşey araplık farklı birşey.. Lütfen birşeyleri eleştirirken özellikle maneviyatı (dinsiz, afeist, arap sevici, sünni, alevi, Müslüman ) yani kişilerin dini inancları üzerinden yürümeyelim.. Herkesin dini kendine.. Sizin inandıklarınız size bizim inandıklarımız bize.. Şimdi yazdıklarının soyledıgımle ne alakası var diceksiniz ben yazmadan düşünmeden araştırmadan bir konuya nokta dahi olsa yorum atmam yazmam gerektiği için yazmışımdır... Zira daha önce yapmıs oldugunuz yorumları da gözden gecırıp yazmayı kendıme borç bildim.. Lütfen inanclarımıza değerlerimize en azından saygı göstrelim.. İnançlarını kendi çıkarları dogrultusunda kullananları degılde inanclarını gercekten yaşanması gerektiği gıbı yaşayanları ornek alalım vehahut gösterelim... Benım sıze saygım var ise sizinde benim gorus ve ınanclarıma saygı duyma zorunlulugunuz aynı havayı tenefüs ediyorsak olmalı..

Hersey gönlünüzce olsun sevdıklerınız ile beraber mutlu mesut olmayı temenni ediyorum...

Kalın sağlıcakla...

pintiko, 5 yıl önce

barda çalışan adamla emniyette çalışan adam arasında ne fark var.

yok abdestli olsun yok kapalı olsun.

herkes kendi arap inancına göre hayallerini anlatmış.

benimki 1,90 boyu olsun. vucudunda dövmeleri olsun. alkol almayı sevsin.

buda benim yaşam tarzım.

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
22 Temmuz 2019 09:02

bu konu Neden hortladığını sorabilir miyim acaba? 1) kadın dediğin evinin hanımefendisi olur derleyici toplayıcıdır yuvayı kadın yapar erkek lojistik işlerine bakar para getiririr yemek getirir eşini ve çocuklarını bakar... Kimse demesin bana cinsiyet ayrımı yapıyosun falan filan diye tabiyatı farklı olana farklıymış gibi davranan sizlersiniz.. Kadına çalışmak değil cocuklarına annnelik yakışır kadına ev işleri yakışır.... dünyanın neresinde olursa olsun kadın tabiyatı böyledir.

Candle25
Şef
22 Temmuz 2019 10:07

Bu devirde tek maasla gecinmek mumkun degil..Ev hanimi degil,memur alacaksin ama polis memur olmaz evde durmaz yemek yaoamaz cocuga bakamaz surekli iste olur..Hic evlenme daha iyi bu sekkill..En iyisi kadrolu ogretmen ;)
Toplam 138 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi