Editörler : F16 Gökçen
25 Şubat 2019 15:16

Oteller çıldırmış olmalı !

Geçen sene 5 gün 3400 ödediğim ote bu sene 6500 TL istiyor. Türk vatandaşları tatil yapmasın dercesine ?"!

25 Şubat 2019 22:27

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Görgüsüz Araplar gibi 5 yıldızlı otellerde tatil yapacağınıza 3 yıldızlı otellerde,kaliteli pansiyonlarda veya çadır kurarak tatil yapın öyleyse.

Seyhanbarlas
Aday Memur
26 Şubat 2019 17:52

Çadırınızı alın, sırt çantanızı takın gezin. 5 yıldızlı herşey dahil otel lüks bir hapishane gibi.Kesinlikle unutamayacağın bir tatil olur.

esmer_32
Şef
27 Şubat 2019 13:11

Bakış açılarımız farklı. Ben tatil istiyorum gezi değil. Hersey dahil otel hapishane demişsiniz de dışarı çıkana yasak demiyorlar. Araplar gibi derken seviyenizi gösterdinizfikirlerinize gerek yok iyi günler

osmankarar
Aday Memur
09 Mart 2019 14:01

2019 için tatiller uçmuş kişi başı 400 liradan başlıyor herşey dahil, onlarda ne idüğü belirsiz açık büfelerden oluşuyor. şuan için tatil paketi çok daha mantıklı gözüküyor. bu kadar parayı vercem bide adam akıllı tatil yapamıcaksam linkteki gibi bişey alırım en azından dışardan yerim ama ne yediğimi bilirim üstüne birde tonla aktivite var oteldeki saçma sapan animatorlerede maruz kalmadan adam akıllı tatil yaparım. tatil sektörü bitmiş helvasını yiyoruz.

*-

11 Mart 2019 00:06

Fiyatlar dudak uçurtacak cinsten olmaya başladı nereye gidiyor ülkenin hali bilmiyorum

Seyhanbarlas
Aday Memur
11 Mart 2019 20:31

Herşey dahil oteller en ucuzu MISIR da, 5 yıldır her sömestr tatilinde gidiyorum. 9 gün 3 kişi alkol dahil 3500 TL. Hem de burada kışken orası yaz. Kızıldeniz de muhteşem

efebozkurt
Aday Memur
09 Haziran 2019 12:44

mesela hangi otele gidiyorsunuz biraz bilgi verebilirmisiniz nasıl rezervasyon yapıp, gidiş dönüşler falan

Seyhanbarlas, 5 yıl önce

Herşey dahil oteller en ucuzu MISIR da, 5 yıldır her sömestr tatilinde gidiyorum. 9 gün 3 kişi alkol dahil 3500 TL. Hem de burada kışken orası yaz. Kızıldeniz de muhteşem

Seyhanbarlas
Aday Memur
28 Haziran 2019 19:33

Efe bozkurt:Önce Hurgada veya sharm el sheik e İstanbul dan gidiş dönüş biletinizi alın. Pegasus %40 indirimli günlerini takip edin çok daha ucuza geliyor. Otel rezervasyonu için booking e güvenebilirsiniz. Hurgada desert rose, steingenber, sharm el sheik el hayat, albatros auqa blue gibi bir çok beş yıldızlı otel var. Deniz ve balıklar mükemmel. Çöl safari ye, luxor a, tüplü dalışa ve giftun adasına mutlaka gidin. Bu iki şehirde bizim tatil yörelerimiz gibi, güvenli bir şekilde rahatça gidebilirsiniz. Bu arada en çok rus ve Alman turist var. Türkler çok nadir. Eğer giderseniz Türk olduğunuzu söylediğiniz de 'hasan şaş yavaş yavaş' sözünü duyduğunuzda sakince gülümseyin.

celal2010
Aday Memur
30 Haziran 2019 08:30

Sizleri yarın Akçaya gönderelim.Çok çok acil

Arkadaşlar yarın başlayıp 7 temmuzda biten Akçay güre " Hattuşa Vocatin Club Termal"(internetten bakılabilir 5 yıldızlı ) 63 metrekare 5 kişinin kalabileceği tesiste rezerve edilen yerimizi 1500 tl ye kiralamak istiyorum.Fiyat çok çok uygun isterseniz tesisi arayın bir kişi günluk 300 tl civarı.Ilgilenenler acil 505 785 18 18 den ulaşabilirler

Bugrahan Beyim
Yasaklı
01 Temmuz 2019 09:32

sağlam bir çadır alacaksın bir de araç kiralayacaksın bütün koyları gezecesin aklı olan böyle yapar ben niye tek bir yere bağlı kalayım

dul1muhendis
Aday Memur
01 Temmuz 2019 15:20

Türkiye otelleri yerine kıbrıs daha mantıklı olabililyor. herşey dahil 4500 tl tatil yapabilirsiniz o süre için, üstelik uçak bileti ve transfer dahil.

tur şirketleri arasında da büyük farklar var, ets bir otel için 6k isterken aynı tarihlerde ve otelde touristica 4.5k istiyor.

erdalerol
Aday Memur
02 Temmuz 2019 18:40

Fiyatlar uçmuş . Bu nasıl iştir. geçen senenin 3 -4 katı olmuş. Aslında herkes apartlara gidecek ki. O zaman günlerini görecek büyük oteller. Hemde esnaf kazanmış olacak.

---

Yazıktır bu kadar para verilmez otellere.

Saceva
Aday Memur
04 Temmuz 2019 21:49

Kendi ülkemizde tatil yapamaz olduk. Turistler bizden fazla tatil yapıyor ülkemizde . Ben otelin kapısından geçemiyorum.

AylakveAtom
Aday Memur
25 Temmuz 2019 01:08

Uzun yıllar eşimle ultra herşey dahil otellerde konakladik. Geçen sene özellikle benim sabrım taştı. Çünkü hep ye hep ye hep ye. Kilo alıp dönüyordum. Koştur koştur sezlong kapmaya git. Kostir kostur pide saatine yetiş. Yeter dedim:) Cennet vatanimizin o mükemmel koylarında o kadar guzel butik yerler varmış ki. Bu yaz hiç görmediğimiz bir sehirde bungalov evlerde konaklayacagiz. Hem daha uygun hem daha sakin olacağa benziyor. Düşünsene 6bin veriyoruz diye yiyoruz da yiyoruz. Ama sonucta midemiz kadar yiyoruz işte.. Bungalovdan memnun kalırsam size adresi vereyim. Sizde ailenizle gidin.

iMAJJJ TURK
Yasaklı
29 Temmuz 2019 04:53

oteller yabanciya odakli,turklere euro ustunden satiyolar,haliyle ucret artiyor

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
11 Kasım 2019 14:58

Kesinlikle en az 3 katı artmış durumda
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler