Editörler : F16 Gökçen
18 Mayıs 2019 21:20

Hemşirelik mezunları için seviye gruplarını sadece Kuzey Akademi açıyor.Bizim yan sınıf hep hemşirelik mezunu arkadaşlarla doluydu.

nilceylin34, 5 yıl önce

Kardeşimde Hemşirelik önlisansta n yeni mezun oldu.9 eylül diye tutturdu ve DGS için Bugün Kuzey Akademiye kayıt olmuş,canım ablam inşallah istediğin şehire ve ünv.kavuşursun .

damlaberen57
Yasaklı
18 Mayıs 2019 21:25

Sizin belirttiğiniz sınıftan 3 yakın arkadaşım Ankara ve İzmirdeki ünv. okuyorlar seneye nasipse mezun durumuna bile olacağız:) Herkese DGS çalışmalarında ve erken kayıt aşamasında bol şans dilerim.

loklokmanhekim0666, 5 yıl önce

Hemşirelik mezunları için seviye gruplarını sadece Kuzey Akademi açıyor.Bizim yan sınıf hep hemşirelik mezunu arkadaşlarla doluydu.

damlaberen57
Yasaklı
18 Mayıs 2019 21:27

PUGB MOBİLE oynayan arkadaşlarımız var mı? Benim etrafımdaki herkes kız-erkek bu oyuna sarmış durumda.

18 Mayıs 2019 21:29

Ben varım Damla Hanım ara sıra oynuyorum ama arkadaşlarım tam bağımlı,ünv.öğrencisinin işi ne az ders çok etkinlik genelde.DGS yerleşmenin ve ünv.okumanın mutluluğunu kafalarının rahatlığını böyle atıyorlar.

damlaberen57, 5 yıl önce

PUGB MOBİLE oynayan arkadaşlarımız var mı? Benim etrafımdaki herkes kız-erkek bu oyuna sarmış durumda.

21 Mayıs 2019 22:00

İlköğretimden ünv. herkes genelde bu oyuna takmış durumda bizim evde de 2 deli var bazen sabaha kadar oynuyorlar.

damlaberen57, 5 yıl önce

21 Mayıs 2019 22:02

2020 sonunda inşallah Kuzey Akademideki çalışma ve başarılı bir sonuçtan sonra dizi,oyun,film vb...sonuna kadar haklarımı kullanacağım:) biraz sabır canlar....

Ben varım Damla Hanım ara sıra oynuyorum ama arkadaşlarım tam bağımlı,ünv.öğrencisinin işi ne az ders çok etkinlik genelde.DGS yerleşmenin ve ünv.okumanın mutluluğunu kafalarının rahatlığını böyle atıyorlar.

21 Mayıs 2019 22:07

Bölümüm Hemşirelik değil ama birçok arkadaşım Kuzey Akademide derse girecek onlarla çalışma işbirliği yapacağım bende....

nilceylin34
Yasaklı
22 Mayıs 2019 21:36

Ankara'da Hemşirelik için özel sınıfları oluşturan tek ve kaliteli dershane Kuzey Akademi,hatta bugün Gazi ünv. 2 dostum bazı dershanelerle görüşüp teyit bile almışlar.Kuzey'in hafta sonu gruplarına kayıtlarını olmuşlar.

zelihaeren7771
Yasaklı
24 Mayıs 2019 22:25

Benim arkadaşlarım yarın ya da pazar günü Kuzey Akademi ile görüşmeye gideceklermiş....Hakkınızda hayırlısı olsun canlarım .

nilceylin34, 5 yıl önce

Ankara'da Hemşirelik için özel sınıfları oluşturan tek ve kaliteli dershane Kuzey Akademi,hatta bugün Gazi ünv. 2 dostum bazı dershanelerle görüşüp teyit bile almışlar.Kuzey'in hafta sonu gruplarına kayıtlarını olmuşlar.

nilceylin34
Yasaklı
29 Mayıs 2019 21:03

Ben erken kaydımı Kuzey Akademiye oldum şükür.İçin,kafam çok rahat dershanemin kendine güveni ve yayınlarını çok çok beğendim.

damlaberen57, 5 yıl önce

Kuzey Akademiye kayıt olmakla ya da başka beğendiğiniz dershaneye kayıt olmakla bitmiyor her şey.Dershane sistemine,Hocalarınıza uyum sağlamalı,planlı çalışmalı,ders kaçırmamalısınız ve kendinize güvenmelisiniz.

damlaberen57
Yasaklı
01 Haziran 2019 17:47

Hacettepeden 2 güzel arkadaşım Kuzey Akademinin Hemşirelik sınıflarına kayıtlarını olmuş:) Hem can arkadaşlarımın hemde sizlerin kayıtları ve 20120 DGS serüveni gönlünüzce olsun ....

nilceylin34, 5 yıl önce

Ben erken kaydımı Kuzey Akademiye oldum şükür.İçin,kafam çok rahat dershanemin kendine güveni ve yayınlarını çok çok beğendim.

poyrazadaliii
Yasaklı
02 Haziran 2019 22:03

Geçtiğimiz dönemlerde 3-4 tane Hemşirelik okuyan arkadaşım Kuzey Akademi ile mutlu sona ılaşmışlardı.Darısı 2020 yılında DGS 'ye emek verecek kardeşlerimize olsun.

nilceylin34, 5 yıl önce

zelihaeren7771
Yasaklı
02 Haziran 2019 22:09

Bende Bazen facebooktan bu güzel oyunu izliyorum valla:) sayfasını sevdiğim kaliteli arkadaşlar var....

damlaberen57, 5 yıl önce

zelihaeren7771
Yasaklı
02 Haziran 2019 22:12

Ankara'da HEMŞİRELİK bölümü okuyan arkadaşlarımın gidebileceği en kaliteli ve disiplinli DGS dershanesi Kuzey Akademi bence de.......

poyrazadaliii, 5 yıl önce

Geçtiğimiz dönemlerde 3-4 tane Hemşirelik okuyan arkadaşım Kuzey Akademi ile mutlu sona ılaşmışlardı.Darısı 2020 yılında DGS 'ye emek verecek kardeşlerimize olsun.

poyrazadaliii
Yasaklı
07 Haziran 2019 21:23

Gerçekten dediğiniz gibi bayram sonrası kayıtları bekleyen bazı arkadaşlarım yarın Kuzey Akademiye kayıt için görüşmeye gideceklermiş,herkesin hakkında hayırlısı olsun dostlarım....

zelihaeren7771, 5 yıl önce

Ankara'da HEMŞİRELİK bölümü okuyan arkadaşlarımın gidebileceği en kaliteli ve disiplinli DGS dershanesi Kuzey Akademi bence de.......

07 Haziran 2019 21:55

Kuzey Akademi bakıyorumda kayıtlar konusunda yine öğrenciler tarafaından yine çok tercih ediliyor.Hem kuzey'in hem de diğer dershanelerde 2020 için hazırlanacak dostlarımıza başarılar dilerim.....

Biz cumartesi günü kaydımızı olduk,konuşmaları ile güven veren bir dershne gerçekten.Öğrenci takip sistemi ve birebir etüt Hocalarını çok beğendim.

karakedi4466
Yasaklı
10 Haziran 2019 21:03

Biri Hemşirelik diğeri elektrik mezunu iki sevgili kardeşimizi bugün Kuzey Akademiye kayıt ettirme şansımız oldu ve onlar gibi birçok kardeşimizin DGS yolculuğu hayırlı olur inşallah....

poyrazadaliii, 5 yıl önce

Gerçekten dediğiniz gibi bayram sonrası kayıtları bekleyen bazı arkadaşlarım yarın Kuzey Akademiye kayıt için görüşmeye gideceklermiş,herkesin hakkında hayırlısı olsun dostlarım....

karakedi4466
Yasaklı
10 Haziran 2019 21:07

Hemşirelik mezunu bir kardeşimi bugün özel gruplarına kayıt ettirdik şükür...Ankara'da sadece Kuzey Akademi hemşirelik özel sınıflar oluşturabiliyormuş:)

10 Haziran 2019 21:39

DGS için Ankaradaki en doğru dershane diyebilirim,inşallah 2020 yılı sonunda güzel netlerle sınavı atlatırlar.Hayırlısı olsun...

karakedi4466, 5 yıl önce

Biri Hemşirelik diğeri elektrik mezunu iki sevgili kardeşimizi bugün Kuzey Akademiye kayıt ettirme şansımız oldu ve onlar gibi birçok kardeşimizin DGS yolculuğu hayırlı olur inşallah....

nilceylin34
Yasaklı
11 Haziran 2019 21:16

Hacettepe ünv. bu sene Kuzey Akademiye kayıt olanları epey duyuyorum.İnşallah herkes gönlündeki dershaneyi seçer ve istediği sonuçlara kavuşur.

damlaberen57, 5 yıl önce

Hacettepeden 2 güzel arkadaşım Kuzey Akademinin Hemşirelik sınıflarına kayıtlarını olmuş:) Hem can arkadaşlarımın hemde sizlerin kayıtları ve 20120 DGS serüveni gönlünüzce olsun ....

Toplam 86 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi