Editörler : ayşegül bgm

miraçnurse
Kapalı
01 Nisan 2020 13:30

Başakşehire taşınacakları yazdım

Lisanshemşire54, 4 yıl önce

nereleri yazdınız istanbulda

Lisanshemşire54
Aday Memur
01 Nisan 2020 13:32

taşınmama ihtimali olur mu sizce ya kesin taşınır dimi

miraçnurse, 4 yıl önce

Başakşehire taşınacakları yazdım

Hayalperesthemşire
Müsteşar
01 Nisan 2020 13:38

Mayıs ayı içinde hastqbe acılıcak diyorlar, siz diğer hastanelere başlarsınız, 3-4hafta oralarda çlşıp yeni hastaneye sırayla hepinizi çekerler

Lisanshemşire54, 4 yıl önce

taşınmama ihtimali olur mu sizce ya kesin taşınır dimi

miraçnurse
Kapalı
01 Nisan 2020 13:40

Ben de internetten baktım 11 haziranda açılacak görünüyor ama açılana kadar hemen taşınır mi ya da yavaş yavaş mi taşırlar bilemiyorum. İsparta küçük olmasına rağmen 3 hastane birleşti belli bi sürede taşındı uzun sürebilir taşınması. Virüs de var

Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

Mayıs ayı içinde hastqbe acılıcak diyorlar, siz diğer hastanelere başlarsınız, 3-4hafta oralarda çlşıp yeni hastaneye sırayla hepinizi çekerler

Hayalperesthemşire
Müsteşar
01 Nisan 2020 13:58

Hocam zaten hepsi acılmaz gerekli kısımları hemen işleve sokarlar, ihtiyaç büyük, memurlar nette bununla ilgili bir açıklama var, mayıs ayında açmayı planlıyorlrms, sizin içinde iyi olur ona göre ev işine girişirsnz, süre nekdr uzarsa sıkıntı artar

miraçnurse, 4 yıl önce

Ben de internetten baktım 11 haziranda açılacak görünüyor ama açılana kadar hemen taşınır mi ya da yavaş yavaş mi taşırlar bilemiyorum. İsparta küçük olmasına rağmen 3 hastane birleşti belli bi sürede taşındı uzun sürebilir taşınması. Virüs de var

miraçnurse
Kapalı
01 Nisan 2020 15:12

Aynen tabi süre kısa olursa daha iyi bizim için. En azından direk hastane yakınından ev bakılabilir. Uzarsa diye korkuyorum ben de zaten. Aranırsak tabi..

Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

Hocam zaten hepsi acılmaz gerekli kısımları hemen işleve sokarlar, ihtiyaç büyük, memurlar nette bununla ilgili bir açıklama var, mayıs ayında açmayı planlıyorlrms, sizin içinde iyi olur ona göre ev işine girişirsnz, süre nekdr uzarsa sıkıntı artar

kuraf75
Aday Memur
01 Nisan 2020 17:01

HANGİSİNİ BAŞA YAZARSAN O GELİR RAHAT OL

hemşire35.35, 4 yıl önce

Sıralamam 19685. İzmir veya İstanbulda olmam gerektiği için sadece bu iki şehirdeki yüksek kontenjanlı hastaneleri yazdım. Sizce gelir mi?

Krgzzg
Aday Memur
01 Nisan 2020 17:14

Benim de sıralamam 22090. Bursa ağırlıklı izmir ankara istanbul şeklinde yazdım. Bursa tercihlerimin altına da sakarya, eskişehir, balıkesir, gebze, yalova, edirne, tekirdağ gibi birkaç yer yazdım. Sizce nerlerde kalır. Bursa gelir mi yoksa İstanbul, izmir, ankaraya kadar iner mi ya da diğer yerlerde mi kalır

Özgürce3435
Aday Memur
01 Nisan 2020 17:19

Tamamen kendi fikrim sıralamanın 27 binleri görebileceğini..En düşük yerlerin istanbul ankara ve erzurum olacağını düşünüyorum. Ilk 25 bin 'deki arkadaşlar bu 3 şehirden tercih yaparsa kesinlikle atanır.

Özgürce3435
Aday Memur
01 Nisan 2020 17:22

22 bin sıralama bursa gelme ihtimali %50 ..fikrimce kesin atanırsınız

Özgürce3435
Aday Memur
01 Nisan 2020 17:23

İlk 20 bin çok rahat olsun 3bin kişi fln var önünde sadece

Krgzzg
Aday Memur
01 Nisan 2020 17:25

Teşekkür ederim Özgürce3435. Bi de bi sorum daha var. Benim öğrenciliğimden beri istanbulda tek istediğim yer siyami ersek hastanesiydi. Ama 3 kişi alıyor diye yazmadım. Ama aklımda da hep var acaba yazsam mı diye. Sizce gelme ihtimali var mıdır. Yoksa tercih hakkımın bi tanesini boşa mı harcamış olurum?

Sevim şimşek22
Aday Memur
01 Nisan 2020 17:31

Gerçekten Allah hepimize hayırlı yerler nasip etsin inşAllah

Krgzzg, 4 yıl önce
Teşekkür ederim Özgürce3435. Bi de bi sorum daha var. Benim öğrenciliğimden beri istanbulda tek istediğim yer siyami ersek hastanesiydi. Ama 3 kişi alıyor diye yazmadım. Ama aklımda da hep var acaba yazsam mı diye. Sizce gelme ihtimali var mıdır. Yoksa tercih hakkımın bi tanesini boşa mı harcamış olurum?

Krgzzg
Aday Memur
01 Nisan 2020 17:31

Amin inşallah. Atanalım ve atandığımız yerler bizi üzmesin
Sevim şimşek22, 4 yıl önce

Gerçekten Allah hepimize hayırlı yerler nasip etsin inşAllah

Sevim şimşek22
Aday Memur
01 Nisan 2020 17:33

Amin inşAllah

Krgzzg, 4 yıl önce
Amin inşallah. Atanalım ve atandığımız yerler bizi üzmesin

Özgürce3435
Aday Memur
01 Nisan 2020 20:16

3 kişilik kontenjan a ne yorum yapsam boş...

miraçnurse
Kapalı
01 Nisan 2020 21:23

30 bindeyim istanbul falan gelmez mi sizce bu kadar kayma olmaz mı

Özgürce3435, 4 yıl önce

Tamamen kendi fikrim sıralamanın 27 binleri görebileceğini..En düşük yerlerin istanbul ankara ve erzurum olacağını düşünüyorum. Ilk 25 bin 'deki arkadaşlar bu 3 şehirden tercih yaparsa kesinlikle atanır.

Özgürce3435
Aday Memur
01 Nisan 2020 21:50

Kardeşim inşallah gelir. Ben tahmini konuşuyorum 30 binlerde atanan olursa da çok az sayıda şansa olur. Her tahminin bir mantığı var tabi toplam 20500 kişi gibi atanan olacak 1500 civarı üni hastanesi desen bin kişi kadar 2016 kpss ile atanan olsa 23 bin ... 23 bin de %25 kayma desen 29 bin derim.. tabi bu rakamlar afaki ve sadece tahminlerim. Fikir yürütmeye çalışıyorum.. Inşallah aranırsın kardeş.. Kısmet biraz da şans

miraçnurse
Kapalı
01 Nisan 2020 22:07

Teşekkür ederim inşallah sağolun. Tabiki hiç birimiz tam olarak bilemeyiz ama sizin gibi bazı kişilerin istatistikleri yaklaşık olarak çıkıyor fikrinizi almak istedim. Allah razı olsun inşallah bekleyen herkes atanır. Gerçekten artık sabır tahammül kalmadı

Özgürce3435, 4 yıl önce

Kardeşim inşallah gelir. Ben tahmini konuşuyorum 30 binlerde atanan olursa da çok az sayıda şansa olur. Her tahminin bir mantığı var tabi toplam 20500 kişi gibi atanan olacak 1500 civarı üni hastanesi desen bin kişi kadar 2016 kpss ile atanan olsa 23 bin ... 23 bin de %25 kayma desen 29 bin derim.. tabi bu rakamlar afaki ve sadece tahminlerim. Fikir yürütmeye çalışıyorum.. Inşallah aranırsın kardeş.. Kısmet biraz da şans

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi