Editörler : E.Kayı Han

Skrtdr
Memur
03 Şubat 2023 14:13

bende geçenlerde sordum ancak net bir cevap vermediler

VHKİ68, 1 yıl önce

alo 170 üzerinden konuyu soracağım. cevap gelirse buradan yazarım inşallah...

VHKİ68
Aday Memur
03 Şubat 2023 15:05

yazılı olarak mı dönüş yaptılar ?

Skrtdr
Memur
03 Şubat 2023 16:11

hayır telefonda söylediler

VHKİ68, 1 yıl önce

yazılı olarak mı dönüş yaptılar ?

memurada1yı
Memur
03 Şubat 2023 16:33

Yorumu başlığın sahibine yapmıştım anlaşılan sana girmiş. Adam olmayı öğrenmeden başkalarını adamlığa davet etme sana tavsiye :)

HayatSuGibi, 1 yıl önce

Sana ne kardeşim, nasıl bir ruh haline sahipsiniz siz yahu. Millet akıl almaya, bir bilene danışmaya çalışıyor , sizin gibi kendini bilmezler yüzünden millet soru sormaya , hak aramaya korkar olmuş. Biliyorsun konuş alim sansınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar. Adam olmaya davet ediyorum, sizi ilgilendirmeyen konulara niye atlıyorsunuz... Başkalarının kadro alıp almaması seni niye ilgilendiriyor...

HayatSuGibi
Daire Başkanı
06 Şubat 2023 15:16

Herhangi bir gelişme var mı bu durumla ilgili ?

Acshb
Yasaklı
06 Şubat 2023 20:50

Yaralı parmaga isedigi gorulmemistir bu bakanliktakilerin. İceride ulku ocaklari birbirlerine kurt, disariya sut dokmus kedi hatta ne kedisi fare fare!

omerfaruk2360, 1 yıl önce
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Kamu Toplu Sözleşmelileri Başkanlığına yazdım gelen cevap; Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezine yapmış olduğunuz başvurunuz incelenmiş olup talebinizin öncelikle çalışmakta olduğunuz kuruma yapılması ya da kurumunuzca yazılı olarak Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Personel Prensipler Genel Müdürlüğüne intikal ettirilmesinin uygun olacağı değerlendirilmektedir. Bilgilerinize sunarız.

aday1memur
Yasaklı
10 Şubat 2023 10:36

Arkadaşlar bende geçmek istemiyorum, net bilgi alan var mı?

TETİK.
Aday Memur
10 Şubat 2023 14:51

yasa net taleplerin toplanma zamanı 26'sına kadar üstelik kurumlar 13üne kadar evraklarınızı verin demiş(bizim kurum böyle yaptı)bu talep toplama zamnını geçirirseniz 3+1 e tabi olursunuz ayrıca 3 sene boyunca dilekçe de verseniz benim sürem dolmuştu vs 3 sene dolmadan kadroya almazlar.ben 9 sene sözleşmeli kaldım ne uzadık ne kısaldık yükselemedik yerimizde saydık tayin yok kademe derece yok "sen sözleşmelisin" lafları da cabası iyi düşünün

aday1memur, 1 yıl önce
Arkadaşlar bende geçmek istemiyorum, net bilgi alan var mı?

aday1memur
Yasaklı
10 Şubat 2023 14:54

İnş. Hocam teşekkürler. Bende ikm yim. 5 yıllık geçmişim var. Sağlık bakanlığı alımları için bekliyorum.
VHKİ68, 1 yıl önce

alo 170 üzerinden konuyu soracağım. cevap gelirse buradan yazarım inşallah...

sizofrenimam
Memur
10 Şubat 2023 22:00

Kadroya geçmeyenler sözleşmeli personel olarak devam edecek ve her yıl sözleşme izlayavak değil öi

VHKİ68
Aday Memur
14 Şubat 2023 08:24

alo 170 den cevap yok arkadaşlar konuyla ilgili netlik yok..ben maaş farkından dolayı geçmeyeceğim.

omerfaruk2360
Kapalı
15 Şubat 2023 09:04

Süreler uzatıldı mı kadroya başvuru için? Bilgisi olan var mı? Yoksa hala son gün 27 şubat mı?

Bars5634
Aday Memur
15 Şubat 2023 19:05

Şuan aile ve sosyal hizmetler bakanlığında destek personeli hasta ve yaşlı bakım olarak görev almaktayım. Kadroya geçmedim ve istifa edip yarın sağlık bakanlığına yaşlı bakım teknikeri olarak atanmada herhangi bir problem olur mu 1 yıllık ceza işleme girer mi?

boy.nurse
Kapalı
15 Şubat 2023 21:36

Merhabalar

Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.simdi diyelim kadroya kendi isteğimizle gecmedim ,7 yıllık 4 b liyim ne olur bana o zaman. 3+1 demişsiniz ben zaten 7 yilligim .bunun üzerine mi 7+ 3+1 mi olacak yani

boy.nurse
Kapalı
15 Şubat 2023 21:39

Ayrıca 4 b liyiz . arşiv araştırmasından olumsuz cevap geldi . kadroya gecemedik sözleşmeli mi kalacağız ,ne olur sonuc

sunky
Aday Memur
29 Aralık 2023 19:33

Kadroya geçmeyen personel ömür boyu sözleşmeli mi kalacak konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi