Editörler : F16 Gökçen
«78910111213141516171819

turkish.tactic
Aday Memur
11 Ocak 2019 21:41

Öncelikle tebrikler. Son mülakata ne zaman girmiştiniz? Teklif bugün mü geldi ve dil tazminatı ne kadar?

yanqoue, 5 yıl önce

Bana iş teklifi geldi, inanılmaz mutluyum (Ar-ge mühendisi tecrübeli).

Umarım herkesin gönlünce olur her şey.

Yalnız maaş teklifi bana düşük geldi. İkramiyelerle birlikte yıllık brüt 96.560 TL.

Benim iş başvurusunda istediğim miktara yakın bir değer bu acaba ne istediysek onu mu alıyoruz? Herkese aynı maaş verilmiyor muydu?

turkish.tactic
Aday Memur
11 Ocak 2019 21:44

Bana da teklif gelmiş

yanqoue
Aday Memur
11 Ocak 2019 21:54

Mülakat tarihini söylemeyeyim, firma bilgi saklılığı konusunda titiz olabilir.

Ama mülakata erken girenlerdendim.

Dil tazminatı aylık brüt 1150 TL.

turkish.tactic, 5 yıl önce

Öncelikle tebrikler. Son mülakata ne zaman girmiştiniz? Teklif bugün mü geldi ve dil tazminatı ne kadar?

yanqoue
Aday Memur
11 Ocak 2019 21:55

Size gelen teklif ne kadar?

Maaş konusu kafama takıldı benim.

Önceki senelerde tecrübeli mühendislere 7000 civarı maaş verirken bu sene neden buj kadar düşük verildi merak ediyorum.

Bana da teklif gelmiş

faruktelen
Aday Memur
11 Ocak 2019 22:09

ne zaman girdiniz mülakata
yanqoue, 5 yıl önce

Mülakat tarihini söylemeyeyim, firma bilgi saklılığı konusunda titiz olabilir.

Ama mülakata erken girenlerdendim.

Dil tazminatı aylık brüt 1150 TL.

yanqoue
Aday Memur
11 Ocak 2019 22:39

Şöyle bir not var, ne demek oluyor bu?

"Yapı Kredi Bankası Yeşilköy Şubesi vadesiz tasarruf hesap cüzdanının

ön yüz fotokopisi, pdf formatında (Farklı banka ve farklı şube kabul edilmemektedir.)"

Sadece bu hesabın açılması için kalkıp İstanbul'a mı geleceğiz bir günlüğüne? Ayrıca günler sürer bunun açılması, belirttikleri son tarihe kadar yetişmezse ne olacak durum?

nonenne
Aday Memur
11 Ocak 2019 22:58

Bana da teklif gelmiş. Anlamadığım ne zaman çalışmaya başlayacağımız ve pozisyon bilgisi yazmamışlar. Lokasyon bilgisi de yok. Sadece BT uzman olduğunu yazmışlar. Sizinkiler de bu şekilde mi?

11 Ocak 2019 23:03

Bana da iş teklifi geldi (BT Tecrübeli). Herkese başarılar

11 Ocak 2019 23:04

Teklifi kabul ettiğinize dair cevap attıktan sonra iletileceği orada yazıyor olması lazım.

nonenne, 5 yıl önce

Bana da teklif gelmiş. Anlamadığım ne zaman çalışmaya başlayacağımız ve pozisyon bilgisi yazmamışlar. Lokasyon bilgisi de yok. Sadece BT uzman olduğunu yazmışlar. Sizinkiler de bu şekilde mi?

yanqoue
Aday Memur
11 Ocak 2019 23:19

Ya, bu istenen belgeler çıldırtacak cinsten.

Yok ille şuradan olacak yoksa kabul etmem. Bunu buradan alacaksın, böyle yapacaksın falan.

Ben bunları nasıl toparlayacağım 1 hafta içinde?

Yemin ederim tekrar düşünesim geldi şu teklifi.

nonenne
Aday Memur
11 Ocak 2019 23:27

Kabul ettiğimize dair maili belgeler ile beraber atmayacak mıyız? Anket de mail attıktan sonra gelecek yazıyo. Ben mi yanlış anladım anket maili gelmedi çünkü

mb67, 5 yıl önce

Teklifi kabul ettiğinize dair cevap attıktan sonra iletileceği orada yazıyor olması lazım.

11 Ocak 2019 23:49

Doğrudur, bence de o manada.

nonenne, 5 yıl önce

Kabul ettiğimize dair maili belgeler ile beraber atmayacak mıyız? Anket de mail attıktan sonra gelecek yazıyo. Ben mi yanlış anladım anket maili gelmedi çünkü

faruktelen
Aday Memur
12 Ocak 2019 00:06

5242 ort net maas .. yani 4, 4 ve 8 şeklinde maaş alırsınız
yanqoue, 5 yıl önce

Bana iş teklifi geldi, inanılmaz mutluyum (Ar-ge mühendisi tecrübeli).

Umarım herkesin gönlünce olur her şey.

Yalnız maaş teklifi bana düşük geldi. İkramiyelerle birlikte yıllık brüt 96.560 TL.

Benim iş başvurusunda istediğim miktara yakın bir değer bu acaba ne istediysek onu mu alıyoruz? Herkese aynı maaş verilmiyor muydu?

coylight
Aday Memur
12 Ocak 2019 08:28

Teklif kacta gelmiş?

Bana da teklif gelmiş

ysf3461
Aday Memur
12 Ocak 2019 10:29

Bana da teklif "Mühendislik Başkanlığı'nda Uzman unvanında" olarak gelmiş.Gelen arkadaşlara da bu şekilde mi teklif ? Herhangi bir pozisyon,görev tanımı filan var mı acaba ?

yanqoue
Aday Memur
12 Ocak 2019 12:11

Evet o şekilde oluyor.

Ne kadar maaş teklif edildi size?

ysf3461, 5 yıl önce

Bana da teklif "Mühendislik Başkanlığı'nda Uzman unvanında" olarak gelmiş.Gelen arkadaşlara da bu şekilde mi teklif ? Herhangi bir pozisyon,görev tanımı filan var mı acaba ?

ysf3461
Aday Memur
12 Ocak 2019 12:30

Beni tecrübesizden çağırdılar,size yapılanın çok az bir miktar altında teklif.Yaklaşık aynı dolaylarda.

yanqoue, 5 yıl önce

Evet o şekilde oluyor.

Ne kadar maaş teklif edildi size?

yanqoue
Aday Memur
12 Ocak 2019 14:09

Online Değerlendirme süreci'nde yer alan "Evrak Teslimi ve İşbaşı Muayene Planlaması" için bir tarih seçtim ancak bu tarihte tam olarak ne yapılacak bunu anlamadım. Bir araya gelip evrakları ne zaman elden teslim edebileceğim ve ne zaman işe başlayabileceğim konusunda planlama mı yapacağız? Yoksa topyekün istenen belgeleri size bu tarihte mi teslim etmem gerekiyor?

Malum, hali hazırda çalıştığım bir firma var, 2 aylık bir ihbar süresi dönemi var, bir anda çekip gitmem mümkün değil. Mevcut işimden ayrılmam, ikametgahı İstanbul'a almam, orada kalacak ev tutmam için ankette belirlediğim tarih çok yakın sayılır.

turkish.tactic
Aday Memur
12 Ocak 2019 14:44

akşam 9 sularında.

coylight, 5 yıl önce
Teklif kacta gelmiş?

nonenne
Aday Memur
12 Ocak 2019 14:56

Anladığım kadarıyla iş teklifi dosyasında yazan evrak teslimi 1. aşamasındaki belgeleri toplayıp 16 sına kadar mail atacağız. 2. aşama yazan yerdeki belgeleri de bize belirlenen tarihte elden vereceğiz. İş başlangıcı ne zaman olur fikrim yok.

yanqoue, 5 yıl önce

Online Değerlendirme süreci'nde yer alan "Evrak Teslimi ve İşbaşı Muayene Planlaması" için bir tarih seçtim ancak bu tarihte tam olarak ne yapılacak bunu anlamadım. Bir araya gelip evrakları ne zaman elden teslim edebileceğim ve ne zaman işe başlayabileceğim konusunda planlama mı yapacağız? Yoksa topyekün istenen belgeleri size bu tarihte mi teslim etmem gerekiyor?

Malum, hali hazırda çalıştığım bir firma var, 2 aylık bir ihbar süresi dönemi var, bir anda çekip gitmem mümkün değil. Mevcut işimden ayrılmam, ikametgahı İstanbul'a almam, orada kalacak ev tutmam için ankette belirlediğim tarih çok yakın sayılır.

Toplam 371 mesaj
«78910111213141516171819

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi