Editörler : crops35
06 Nisan 2013 22:41

pttaş taslağindaki çatlaklar

içiniz rahat olsun arkadaşlar bu taslağı hazırlayanlar işden anlamayan gerzekler olduğu için sorun yok. 2 adet sorun var havuz vermemek için yırtmadıkları yer kalmıyor fakat hukuk açısından kazanılmış hakkın geri alnımayacağı kaidesi oyunları her halikarda bozacak.

1-ben 90 puan civarında puanla atandım ptt ye yazabiliceğim onlarca kurum varken ptt yazdım ama neden?

cevap kit de açlışmak için sözleşmeli olup istersem başka kuruma geçebilmek için,ve can alıcı nokta 657 ye tabi müdür olma hakkı açık olduğu için. aş olduğunda bu hak otomatikman elden gidecek adamlar 657 tabi müdürlük sınavı bile açamaycak açsa çalıştıramaz .işte görmedikleri bir nokta.657 ye tabii müdr olma hayalimi çalacaklarmış çalsınlar bakalım satılık sendikalar bu hakkımıza sahip çıkmazsa bile on sene sürecek bir hukuk davası sonucunda 600000 gibi bir rakamı bize tazminat olarak ödemek zorunda kalacaklar merak etmeyin anayasa mahkemeside hayır dedikten sonra ahimden çıkacak olacak karar budur buyursunlar kendi yazdıkları tiyatroyu oynasınlar.

ilk_mat_61
Aday Memur
06 Nisan 2013 23:43

işte bu ben de senin puanın kadar bir puanla atandım ve aynı düşüncelerle ağzına sağlık

muskur
Şube Müdürü
07 Nisan 2013 00:32

arkadaşlar sendiklar PTT de çalışan memurların hakkını savunmak için alt komisyona giden taslak önerilerde bulunmuşlar.benim bildiğim kadari@la çok fazla memur havuz olayını bekliyordu ama taslak değişmeden once havuz olayı yoktu.peki alt komisyona giden taslak için sendikalar havuz olayı ile ilgili bi görüş bildirdiler mi acaba.benim okuduklarım arasında öyle bi ifade geçmiyordu..

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi