Editörler : supporters.
18 Eylül 2020 19:04

Hazine ve Maliye Bakanlığı Uzman Yardımcılığı Sözlü Sonuçları Ne Zaman Açıklanır

Arkadaşla konuyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşabilir mi 2bucuk 3 ay oldu sınava gireli hala

açıklanmadı

Godofwar02468
Kapalı
18 Eylül 2020 19:34

Hazine ve Maliye Bakanlığının web sitesinde bulunan bakanlığın 0 (312) 415 29 00 Dikmen Caddesi merkezî yerleşke numarasını arayıp oradan PERGEN'den mülakat işiyle ilgilenen birimden (Hazine ve Maliye Uzmanları Atama Şubesi mi öyle PERGEN'de bir yapılanma vardı, onu sorun.) birine beni bağlayabilir misiniz diyip konu hakkında bilgi almaya çalışmalısınız.

adaymemur00006
Aday Memur
18 Eylül 2020 23:27

Daha önce aradım memur bilgi veremeyeceklerini söyledi. Siteyi takip edin diyor.

Sınava 400 kişi girdi kimsenin sesi çıkmıyor bir sene olsa bekleyecekler galiba kimsenin umudu yok mu ?

Listenin açıklanması lazım. Eğer başlama tarihi herhangi bir sebepten gecikecekse anlayışla karşılarız fakat bu şekilde kazanamayacak kişileri de boşuna bekletiyorlar.

Açıklayın kazanamazsak işimize gücümüze bakalım.

Memurlar net tekrar haber yapar mısın ? O sınava alanında Türkiye 1. si olan kişiler derece yapmış kişiler de girdi. Bakın listeye 100 puanlı 99 98 puanlı kişiler var. İnsanla başka yerlerde işe girecekler sonra neden kadrolar yanıyor bunca insan işsizken. KADROLARIN YANMA SEBEPLERİNDEN BİR TANESİ BUDUR.

Kendimden örnek vereyim işe başlayacağım başlayamıyorum neden çünkü sınav sonucu bekliyorum... Mağdur etmemek adına mağdur oluyoruz.

Godofwar02468
Kapalı
19 Eylül 2020 08:24

Maalesef ki durum böyle, bu kadar işsizlik arasında sizi anlıyorum biraz ama bu gibi durumlara alışmalısınız, bazı kamu idareleri 6-9 ay bile mülakat sonucunu açıklamıyor. Kamu idareleri özel kurumlardan daha yavaş çalışır. Bunu işe girip işi yapınca da rahatlıkla görürsünüz.

adaymemur00006, 4 yıl önce

Daha önce aradım memur bilgi veremeyeceklerini söyledi. Siteyi takip edin diyor.

Sınava 400 kişi girdi kimsenin sesi çıkmıyor bir sene olsa bekleyecekler galiba kimsenin umudu yok mu ?

Listenin açıklanması lazım. Eğer başlama tarihi herhangi bir sebepten gecikecekse anlayışla karşılarız fakat bu şekilde kazanamayacak kişileri de boşuna bekletiyorlar.

Açıklayın kazanamazsak işimize gücümüze bakalım.

Memurlar net tekrar haber yapar mısın ? O sınava alanında Türkiye 1. si olan kişiler derece yapmış kişiler de girdi. Bakın listeye 100 puanlı 99 98 puanlı kişiler var. İnsanla başka yerlerde işe girecekler sonra neden kadrolar yanıyor bunca insan işsizken. KADROLARIN YANMA SEBEPLERİNDEN BİR TANESİ BUDUR.

Kendimden örnek vereyim işe başlayacağım başlayamıyorum neden çünkü sınav sonucu bekliyorum... Mağdur etmemek adına mağdur oluyoruz.

Godofwar02468
Kapalı
08 Ekim 2020 04:14

Mülakat sonucu kazananlar açıklanmış, kazananları tebrik ederim. Hmuy, en iyi meslek değil ama kaliteli, güzel bir meslek. Yanlış anlaşılmasın ama ben Sayıştay denetçiliği, kaymakamlık, idari yargı hâkimliğine şampiyonlar ligi grubu; Hmuy, ticaret uzmanlığı, dışişleri uzmanlığı, vergi müfettişliğine uefa avrupa ligi; guy, duy, sgk denetmen yardımcılığı, il göç uzman yardımcılığına yerel lig diyorum. Bir de şimdi hmuy olarak 5'inci promosyon yeterlik sınavının sonucunu bekliyoruz.

adaymemur00006
Aday Memur
08 Ekim 2020 20:04

Yedekteyim reis gelmez heralde bi umut bekliyoz

Godofwar02468
Kapalı
08 Ekim 2020 20:52

İlk sıralarda yedekteseniz sıra gelir bence çünkü birkaç kişi başka bir işe gitmek de isteyebilir.

adaymemur00006, 4 yıl önce

Yedekteyim reis gelmez heralde bi umut bekliyoz

feyzanr
Memur
18 Ekim 2020 14:24

açık öğretim mezunu olup asil listede olan var mı acaba ? siz örgün mü okudunuz

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi