Editörler : F16 Gökçen
05 Şubat 2013 00:49

Erkeklerin evleneceği kızdan beklentileri nelerdir hadi erkekler yorumlarınız...????

Evet hadi bakalım ben yazıyorum ilk .Bence bir erkeğin demiyeyim de kendimden örnek verirsem benim beklentilerim şöyle;

Temiz,saygı,bakımlı,küfür etmeyen,aile bağları kuvvetli,akşam tv izlerken yoğurdumu getiren,meyveleri soyan tabağa koyabilen,gizliden annemi arayıp yemeğe davet eden bana surpriz yapan,herşeyini sorabilen,kocasından birşey saklamayan,gazete okuyan,mantıklı,dakka başı arayıp ne yapıyorsun nerdesin gibi absürt sorular sormayan,kıyafetlerimi yıkadıktan sonra katlayıp dolaba yerleştiren yani kısaca erkeklerın cogu hem sevgılı hem arkadas hem eş ve en onemlısı de kendılerıne degerlı oldugunu hıssettıren kadınlar ıster yanlarında bu benım fıkrım arkadaslar ya sizin????

Not: Bu yazdıklarım evlenilecek kadınlar için yani ciddi beraberlikler için Eğlenecek kadınlar için değil!!!

sherlockcan
Kapalı
05 Şubat 2013 00:50

c

t

y

ü

piinny
Kapalı
05 Şubat 2013 00:50

bunlardan nerde var,ben de gidip yerinde gözlemlicem.

ATOMOKAN
Şef
05 Şubat 2013 00:54

:)

deja vuuuu
Yasaklı
05 Şubat 2013 00:54

güzel ve dik g

dik ve büyük k

ince bel

uzun boy

şimdilim bukadar :)

ATOMOKAN
Şef
06 Şubat 2013 01:30

yokmu erkekler nerde hadı

KUZUMSUN BENİM
Yasaklı
06 Şubat 2013 01:52

bir tas çorba dicem yalan olur

masayaı donettsın hep :)99

06 Şubat 2013 02:26

Başlığı açan arkadaş güzel sıralamışta evlilik programlarındaki hanım ablalarla ihtiyar delikanlıların kriteri gibi birşey olmuş bu :D şu yada bu özellik değil iki insan birbirine saygı gösteriyor birbirini tamamlıyor en önemli sevdiğinizin ismini bile duyduğunuz da(karşılıklı tabi) gözleriniz parlıyorsa o insan beraber yaşlanmak istediğin insandır.Gerisi fasa fiso.

KUZUMSUN BENİM
Yasaklı
06 Şubat 2013 02:28

okumadın hiç

benbiraynayım
Genel Müdür
06 Şubat 2013 09:22

Bakire olması

ATOMOKAN
Şef
07 Şubat 2013 00:25

boş boş bu zaman da kızlar boşşşşş etrafta kalıte yokkkk

ATOMOKAN
Şef
08 Şubat 2013 00:26

herkes evlenmıs yada kımse evlenmek ıstemıyor yorum yapılmadıgına gore:)

müjdatyılmaz
Yasaklı
08 Şubat 2013 00:28

karşılıklı sadakat inciltmeme üzmeme

KUZUMSUN BENİM
Yasaklı
08 Şubat 2013 00:40

Bıyıklarını kessin

mAcArTy41
Genel Müdür
08 Şubat 2013 00:45

Bu evlilik işi karşılıklı kimse kusura bakmasın. Örneğin; senin işin yok, evin yok, gözlerin dışarıdaki kadınlarda haliyle seninle evlenen kadında bir kaç ay sabreder sonra evi terkeder.

Ben hayatta şuna inanmışımdır. saygı istiyorsan saygı duyulacak biri olmalısın. İşin iyi olacak, kendin için çalışmayıp ailen için çalışacaksın. Kadını başkalarına karşı ezdirmeyeceksin. ilk önce karşı tarafın beklentilerini yapıp ondan sonra kadından birşey beklemek gerek.

Bunları yaptıktan sonra; etrafta evi, arabası, işi iyi olan erkeklerle evlenmek isteyen kızlar dolu. Seç beğen al dostum !

ATOMOKAN
Şef
08 Şubat 2013 01:40

haklı olsufun yerler var evet ama 20 lı yaslarda kımın evı var araba hadı olur en oınemlı sey sadakat evlenelerın yarısı ayrılıyormus artık gunumuzde cok korkulacak bır durum

uglykidjoe
Müsteşar
08 Şubat 2013 02:42

+

Dilsiz.

Annesi vefat etmiş.

Babası zengin.

Boş zamanlarında yetimhaneye giden...:)

deja vuuuu, 11 yıl önce

güzel ve dik g

dik ve büyük k

ince bel

uzun boy

şimdilim bukadar :)

yoruldum_34_34
Yasaklı
08 Şubat 2013 02:45

kimisi para ve güzellik istiyor.sonra pişman oluyor.ahlak ahlak ahlak önemli

08 Şubat 2013 03:17

insanda edep olmalı , sonrasında gönüller ısınırsa başka ne olsun...

yoruldum_34_34, 11 yıl önce

kimisi para ve güzellik istiyor.sonra pişman oluyor.ahlak ahlak ahlak önemli

aliceyoncamm
Kapalı
08 Şubat 2013 05:33

siz erkekler önce parayı öncelik koşarsanız böyle kız zor bulursanız bende bir tane alayım

mystylex
Şef
08 Şubat 2013 07:32

kardeşim sen eş değil hizmetçi arıyorsun galiba :) erkek değer verildiğini hissetmek isterde bayanda ister aynı şekilde...

Benim aradığım özellikler

1-Vefalı,dürüst ve zor günlerde benimle olduğunu hissettirebilmeli.

2-Dinlemeyi bilsin en başta...(bi çok kadın dinlemiyor kafasında kurduğuna inanıyor dolayısıyla da anlamıyor) dinlersek birbirimizi büyük ölçüde ilişki ömrü uzayacaktır.

3-Yalan söylemesin her ne olursa olsun delikanlı olsun.

4-beni çok iyi tanısın düşüncelerimi,hayata bakışımı,değer yargılarımı çok iyi bilsin anlamaya çalışsın (aynı şekilde bende onu) eğer bunları bilirsek empati kolay olur oda yargılamanın azalacağına işaret olur...ilişki ömrü uzar...

5-ev işleri yok elbise yıkamak,ütülemek,yemek yapmak bunlar sadece kadının görevi değildir bunları beraberce yapabiliriz sıkıntı yok..

6-kazanılabilen hiçbişey aramıyorum önemsiz şeyler çünkü (eğitim,okul,sertifika,yabancı dil,işi gücü,konumu v.s..)

7-ben ve de o gözlerimizi kapattığımızda güvenle birbirimizin yanında uykuya dalabiliyorsak biz zaten eş olmuşuzdur artık,nikaha şahide v.s. gerek yoktur...

bu kadar başkada bi istek yok...gerçi haddimize değil ama bunlar sorulduğu zaman bunlardır...

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi