Editörler : F16 Gökçen
03 Nisan 2012 10:08

epilepsi

bu hastalıktan tamamen kurtulan varmı yardıma ihtiyacım var

imete
Aday Memur
07 Nisan 2012 13:40

epilepsi nasıl bi hastalıktır?

özçelik büşra
Aday Memur
09 Nisan 2012 11:05

sara hastalığını biliyor musunuz o işte :(

dr-arda
Aday Memur
09 Nisan 2012 11:41

tedavisi olmayan bir hastalık. lakin ilaçlarınızı düzenli kullanırsınız normal yaşantınızda hiç bir sorun yaşamazsınız..

özçelik büşra
Aday Memur
09 Nisan 2012 11:50

ama 3525 mg ilaç alıyorum günde ve 8 yıldır epilepsi hastasıyım ve arada nöbet geçiriyorum hala bi yolu olmalı mutlaka :(

suleyman4242
Yasaklı
12 Aralık 2012 04:00

çaresi bu tedavilerde

ANKARA , TIBBI , STERİL , SÜLÜK , TEDAVİ ,HACAMAT TEDAVİ

süleyman özdemir 05327263882 [email protected]

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı
05 Şubat 2013 10:55

HAYATTA ÖLÜMDEN BAŞKA HERŞEYİN BİR ÇÖZÜMÜ VARDIR.BENDE EPİLEPSİ NÖBETLERİ GEÇİREN BİRİYDİM.19YIL OLDU.18 YIL BOUNCA DOKTOR-HOCA-OT-BİTKİ HEMEN HERŞEYİ DENEDİM.ÇARESİZDİM.DOKTORUM ÖMÜR BOYU ÇEKERSİN DEMİŞTİ.AMA HÜCRE YENİLEMESİ YAPAN DOĞAL GIDA TAKVİYELERİYLE TANIŞTIM.3 HAFTA SONRA GÜNLÜK 8-9 NÖBET DURDU.3,5AY SONRA TAHLİLLER TEMİZ ÇIKTI.YAŞAM KALİTEMİZ AİLECEK ARTTI.5 YAŞINDAKİ KIZIM VE 1 AYLIK OĞLUMLA KULLANMAYA başlamıştık.1yıl sonra doktorum ilacımı azalttı ve bırakma sürecine girdik 4 ay önce.tamamen ilacını bırakanlarla tanıştım.isteyene yardımcı olurum.dikkate alıp almamak size kalmış.

hasan09a
Daire Başkanı
05 Şubat 2013 20:18

İyi akşamlar. Ben 30 yaşında bir memurum. 14 yıl önce aşırı sinir ve heyecana bağlı bir nöbet geçirip bayılmıştım. epilepsi teşhisi konmuştu ve bilinçaltıyla ilgili birşeyler anlatılmıştı. 1 hafta ilaçları kullanıp bırakmıştım. o sıralar 1 ay kadar fenalaşıyordum ama tekrar bayılmadım. şimdi ise panik atakla mücadele veriyorum. ama anladımki epilepsi nin fiziksel ve psikolojik türleri var. ama fiziksel olanlarına sara deniyor.

hasan09a
Daire Başkanı
06 Şubat 2013 00:08

Aşırı heyecandığımda ve üzüldüğümde, çok stresli ortamlarda bulunduğumda, kalabalık ve gürültülü ortamlarda, adrenaline sebep olabilecek aktivitelerde (örn: lunaparkta gondola binme, havai fişek patlayan ortamlar) kalp çarpıntısı başlıyor ve sanki nöbet geçirme korkusuyla hemen bulunduğum ortamlardan kaçıyorum. buna anksiyete deniyormuş ama ben epilepsiyi tetiklemesinden korkuyorum. çünkü epilepsi öncesi vücut kasılıyor, nefes almak zorlaşıyor, heyecan artıyor, titreme başlıyor son olarak ise baş korkunç derecede dönmeye başlıyor. daha doğrusu şuur kontrolden çıkıyor. bunu 1 kere yaşadım ama heran tekrarlama korkusuyla yıllardır korku içinde kalıyorum. panik atak epilepsinin adeta kopyası gibi.

hasan09a
Daire Başkanı
06 Şubat 2013 00:12

2 aydır gingko bilabo, sarı kantaron tablet kullanıyorum ve eskiye göre çok rahatım. sarı kantaronu bıraktım ama 3 ay daha gingko biloba kullanacağım.

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı
07 Şubat 2013 19:47

çözüm isteyen mesaj atsın.bilimsel olmayan şeylerle uğraşmayın.deneme tahtası da olmayın.

08 Şubat 2013 11:09

Beslenme uzmani bahsettiginiz hucre yenileyici gidalar nedir

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı
11 Şubat 2013 21:05

gıda takviyesi doğal ve organik.bilimadamları üretiyor.ana öğünü var.

silentnurse
Aday Memur
11 Şubat 2013 22:53

nedir bu ürün söyleyinde bizde faydalanalım.

Beslenme-Uzmanı, 11 yıl önce

gıda takviyesi doğal ve organik.bilimadamları üretiyor.ana öğünü var.

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı
12 Şubat 2013 15:51

İSİM VERİNCE YANLIŞ ALGILANIYOR.ÇÜNKÜ BİZİM İŞİMİZ BESLENME.ÜRÜNLERDE BESLENME ÜRÜNÜ.İSTEYENLE DETAYLI OLARAK TELEFONLA GÖRÜŞEREK TAKİPLİ OLARAK BESLENMESİNİ VE SONUÇ ALMASI İÇİN YARDIMCI OLURUM.ZATEN DANIŞMANLIK HİZMETİNİ ÜCRETSİZ YAPIYORUZ.GIDALARI BEN GÖNDERİYORUM.PİYASA DA AÇIKTA SATILMIYOR.BAYİLİK ALMIŞ OLMAK GEREK VE YARDIMCI OLMAK İÇİNSE GEREKLİ EĞİTİMİ ALMALISINIZ..SONUÇ ALMAYACAĞIMIZ KİŞİLERLE YANİ DÜZENLİ KULLANMAYIP TADINI MERAK EDENLERE GÖNDERMİYORUZ.ÇÜNKÜ İNSANLAR SAĞLIĞINI KORUMAK YERİNE GENELDE BİR SORUNU ÇÖZMEK İÇİN OFİSİME GELİYORLAR.

63mehmet
Aday Memur
22 Şubat 2016 14:26

İyi Günler. Oğlum 28 yaşında epilepsi hastasıdır. Nöroloji doktorların vermiş olduğu ilaçları düzenli kullanıyor. Bu güne kadar iyileşme olmadı. Sizin yazmış olduğunuz hücre yenilenmesi yapan bitkisel ilaçlarla hastalığı atlattığınız ve ilaçları bıraktığınız söylemiştiniz ve isteyene de yardımcı olacağınız belirtmişsiniz.

Bitkisel ilaçlar konusunda bize yardımcı olursanız size minnettar kalacağımı belirtmek isterim.

Cep: 0544 818 33 60

E-mail. : [email protected] adresine mesajınızı yollayabilirsiniz...

Beslenme-Uzmanı, 11 yıl önce

HAYATTA ÖLÜMDEN BAŞKA HERŞEYİN BİR ÇÖZÜMÜ VARDIR.BENDE EPİLEPSİ NÖBETLERİ GEÇİREN BİRİYDİM.19YIL OLDU.18 YIL BOUNCA DOKTOR-HOCA-OT-BİTKİ HEMEN HERŞEYİ DENEDİM.ÇARESİZDİM.DOKTORUM ÖMÜR BOYU ÇEKERSİN DEMİŞTİ.AMA HÜCRE YENİLEMESİ YAPAN DOĞAL GIDA TAKVİYELERİYLE TANIŞTIM.3 HAFTA SONRA GÜNLÜK 8-9 NÖBET DURDU.3,5AY SONRA TAHLİLLER TEMİZ ÇIKTI.YAŞAM KALİTEMİZ AİLECEK ARTTI.5 YAŞINDAKİ KIZIM VE 1 AYLIK OĞLUMLA KULLANMAYA başlamıştık.1yıl sonra doktorum ilacımı azalttı ve bırakma sürecine girdik 4 ay önce.tamamen ilacını bırakanlarla tanıştım.isteyene yardımcı olurum.dikkate alıp almamak size kalmış.

63mehmet
Aday Memur
22 Şubat 2016 14:28

Bana yardıncı olmak iteyene şimdiden teşekkür ederim

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı
21 Ekim 2016 16:51

SİZİ ARAYACAĞIM MEHMET BEY .

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı
26 Haziran 2019 13:18

epilepside beslenme uyku radyasyon ışıklar hastaları çok etkiler.streste tabiiki.

daima pozitif bakmayı öğrenmeli ve bunun için sürekli ilave mineral vitamin desteği ectrea ihtiyacı vardır kronik beyin rahatsızlığı olanların.Bir de en önemli sorun sindirim sistemi.bu sindirim tam emilim sağlamadığı için farklı şekilde bir bütün olarak işlenmiş gıdadan uzak durmak gerekir.

benim yaptığım yaşam koçluğu olarak yaşam tarzını değiştirmesine motivasyon sağlamasına ve kaliteli bir yaşam tarzı ve beslenme alışkanlığı kazanması sağlaması ve özel hücre belsenmesi yapmasını sağlamak.

küçük yaş için ketejonik diyetler hayati risk oluşturduğu için kim ne derse desin çıkarı için veya bilir bilmez ayrı konu yaklaşmamanızı öneririm. Benim yaptığım hem daha sağlıklı hem daha gelişmiş bir yöntem.

gorkem00
Aday Memur
01 Temmuz 2019 11:24

Arkadaşım da da var zor bir hastalık allah yardımcın olsun.

drErdems
Aday Memur
05 Temmuz 2019 21:57

epilepsi tedavisinde ilac kullanimina ragmen nobet devam ediyor ise cerrahi tedaviler dusunulmektedir. beyin ve sinir cerrahi uzmanlari tarafından yapilan bu ameliyatlarda başarı oranı yüksektir.
özçelik büşra, 12 yıl önce

ama 3525 mg ilaç alıyorum günde ve 8 yıldır epilepsi hastasıyım ve arada nöbet geçiriyorum hala bi yolu olmalı mutlaka :(

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi