Editörler : Pangaea
29 Eylül 2020 15:56

104 nete aim memurluğu gelir mi?

104 net ve YDS C'ye AIM doğuda mı gelir?

hankpss
Memur
29 Eylül 2020 16:00

reis açıklansın belli olur ama millet hata falan diyor esas mesele o ya iptal edilirse sınav

Geci
Genel Müdür
29 Eylül 2020 16:02

mümkün değil gelmez, aim bu netlere gelecek kadar ele ayağa düştü mü ya? dhmi'de çalışanlar şuan gülerek bakıyordur buna "adam 104 netle burayı hayal ediyor" diye. siz 4001 düz memurluk kadrolarına bakın, bir ihtimal orası gelebilir. yine de kesin değil. küçük bir şansınız ancak orada olabilir.

kadro madro ortada yok, açılan başlığa bak. ancak yukarıda yazdıklarım denir size.

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 16:03

:)) Büyük ihtimalle asılsız o iddaalar, zaten sınavdan sonra kitapçıklarını görecekler.

hankpss, 4 yıl önce

reis açıklansın belli olur ama millet hata falan diyor esas mesele o ya iptal edilirse sınav

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 16:05

Eyvallah, bunu bir yorum olarak alıyorum.

Geci, 4 yıl önce

mümkün değil gelmez, aim bu netlere gelecek kadar ele ayağa düştü mü ya? dhmi'de çalışanlar şuan gülerek bakıyordur buna "adam 104 netle burayı hayal ediyor" diye. siz 4001 düz memurluk kadrolarına bakın, bir ihtimal orası gelebilir. yine de kesin değil. küçük bir şansınız ancak orada olabilir.

kadro madro ortada yok, açılan başlığa bak. ancak yukarıda yazdıklarım denir size.

Geci
Genel Müdür
29 Eylül 2020 16:06

aa gerginlik çıkmadı :D saygılar hocam :)

fizyorex, 4 yıl önce

Eyvallah, bunu bir yorum olarak alıyorum.

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 16:09

Gerek var mı hocam sınav öncesi gerginlik, sınav sonrası gerginlik.

1-2 avel dışında benim bir sıkıntım yok forumla

Sadece doğu mu olur diye sordum çünkü batı istiyorum ama daha her şey için erken dediniz sanırım

Geci, 4 yıl önce

aa gerginlik çıkmadı :D saygılar hocam :)

sketchtoy
Aday Memur
29 Eylül 2020 16:31

iptal icin bastiriyorlar haberiniz ola

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 16:52

Keşke sen de iptal olsan :D Umuda bak ya

sketchtoy, 4 yıl önce

iptal icin bastiriyorlar haberiniz ola

Entropist
Memur
29 Eylül 2020 16:53

Sınav niye iptal edilsin? İptal edilen 1 tane bile soru yok. Boşa ümitlenmesin bence kimse.

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 16:58

Arkadaşlar düsük yapmıs iptal edin hemen, bir daha sınava gırecegız onlar yuksek alana kadar

Entropist, 4 yıl önce

Sınav niye iptal edilsin? İptal edilen 1 tane bile soru yok. Boşa ümitlenmesin bence kimse.

E.R.W.
Memur
29 Eylül 2020 17:05

Bence gelir,fizyoterapisttin sen sanirim.Meslegini seviyor musun bilmiyorum da daha mantikli.

sketchtoy
Aday Memur
29 Eylül 2020 17:06

güzel kardeşim ben iptal olsun mı yazdım millet uğraşıyor yazdım illa küfür mü yemek istiyorsun ?

fizyorex, 4 yıl önce

Keşke sen de iptal olsan :D Umuda bak ya

E.R.W.
Memur
29 Eylül 2020 17:06

Bana gelse sahsen muhendislik yapmam.

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 17:09

Senin gibiler anca küfür eder zaten. Benim de zamanında sınavlarım kötü geçti ama onca insan emek vermişken sınava taş atmadım. Gerçekten iptal olacak sorular varsa araştırılır iptal edilir.

Her duydugun bos seyı her yerde soylemeyeceksin. Hadi bi kufur et de mahkemede cıyaklatayım seni. ayda 1-2k paranı alayım

sketchtoy, 4 yıl önce

güzel kardeşim ben iptal olsun mı yazdım millet uğraşıyor yazdım illa küfür mü yemek istiyorsun ?

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 17:10

Aynen hocam dhmi çok cazip

E.R.W., 4 yıl önce

Bana gelse sahsen muhendislik yapmam.

sketchtoy
Aday Memur
29 Eylül 2020 17:11

yemin ederim sizden bir cacık olmaz la abisi senden fazla netim var ben sınava taş mı atıyorum sen şaka mısın ? adamlar grup kurmus diyorum bende rahatsızım ha sen dava edeceksen ette burada hakaret ettiğin diğer başlıklarda millet seni dava ederse ciyaklarsın bolca

fizyorex, 4 yıl önce

Senin gibiler anca küfür eder zaten. Benim de zamanında sınavlarım kötü geçti ama onca insan emek vermişken sınava taş atmadım. Gerçekten iptal olacak sorular varsa araştırılır iptal edilir.

Her duydugun bos seyı her yerde soylemeyeceksin. Hadi bi kufur et de mahkemede cıyaklatayım seni. ayda 1-2k paranı alayım

guler75
Kapalı
29 Eylül 2020 17:11

bence gelir. siralama onemli

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 17:12

Ben bana hakaret etmeyen kimseye hakaret etmedim. Hatta hakaret bile etmedim. Link at birlikte düşünelim olur mu? :)

Boş konuşmayı seven bi arkadaşsın ama burası benim konum. Seni burada istemiyorum

sketchtoy, 4 yıl önce

yemin ederim sizden bir cacık olmaz la abisi senden fazla netim var ben sınava taş mı atıyorum sen şaka mısın ? adamlar grup kurmus diyorum bende rahatsızım ha sen dava edeceksen ette burada hakaret ettiğin diğer başlıklarda millet seni dava ederse ciyaklarsın bolca

fizyorex
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 17:13

Eyvallah kardesim bakalım yaa

guler75, 4 yıl önce
bence gelir. siralama onemli

ylass
Aday Memur
29 Eylül 2020 17:16

Çok net gelebilir, 2018 de 94 le 2019 da 93 küsuratla kapattı, 104 net muhtemelen yine bu puanlara

Toplam 61 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi