Editörler : Pangaea

fayel
Kapalı
11 Ocak 2019 20:56

yok hocam 1e 2 falnda vardı geçen atamada yanlış hatırlamıyorsam .. ama bence onlarda zorunlu hizmet kapsamında sayılıyor. çnkü dedğim gibi hizmet puanı biriktiremiyoruz. 4 yılın sonunda hangi puanla doğu görevi için tercih yapıcaz, bu tercihlerde hizmet puanıyla yapılıyor çnkü. hizmet puanı olmayan bir öğretmene sen 4 yıl boyunca iyi şartlı okulda çakılı hizmet vermişsin şimdi doğu görei yapıcaksın diyemezler cnkü hiç bir puanı olmayacak nasıl tercih yapacak? ben onu bizim burda ki meme soracağım mülakatlar bir açıklansında inşallah..

KronikMuallime, 5 yıl önce

Hocam benim arkadaşım Gaziantep Şehitkamil'de 1/6 okulu. Zaten hizmet alanı 4, 5 veya 6 olanlar açılıyor diye biliyorum. Onlarda zorunlu hizmet alanları. Zaten direkt doğuya gittiğimiz için sayılacağını düşünüyorum ben.

insilence
Aday Memur
11 Ocak 2019 21:31

hocam 1. 2. 3. hizmet alanları zorunlu hizmet sayılmıyor ama yine de buraya atansanız dahi puanınız birikiyor belki 10 puan ama birikiyor diye biliyorum

fayel, 5 yıl önce

yok hocam 1e 2 falnda vardı geçen atamada yanlış hatırlamıyorsam .. ama bence onlarda zorunlu hizmet kapsamında sayılıyor. çnkü dedğim gibi hizmet puanı biriktiremiyoruz. 4 yılın sonunda hangi puanla doğu görevi için tercih yapıcaz, bu tercihlerde hizmet puanıyla yapılıyor çnkü. hizmet puanı olmayan bir öğretmene sen 4 yıl boyunca iyi şartlı okulda çakılı hizmet vermişsin şimdi doğu görei yapıcaksın diyemezler cnkü hiç bir puanı olmayacak nasıl tercih yapacak? ben onu bizim burda ki meme soracağım mülakatlar bir açıklansında inşallah..

MerveCan17
Aday Memur
11 Ocak 2019 21:47

Evet ben de bi umut mardin ağrı kars ın düsük puanli bölgelerini yazmayı düsünüyorum hocam. 21 i açıcak mısınız siz
Feyzablbl, 5 yıl önce

Ben de sıralama da değilim Şırnak Cizre ağrı diyadin vs yazmayı düşüyorum bekli bir umut gelir diye açıkcası merkez ilçelerin kesinlikle gelmeyeceğini düşünerek

11 Ocak 2019 22:08

Eveeet, resmen 4 kişi var hocam,, sizle sonrasında mutlaka konusmak isterim :)
fayel, 5 yıl önce

evet hocam samsun:) hocam bende geçen atamada tercih yaptm sdce ama ölü tercih yani. puanım düşüktü. ama onda bile insan tecrübe kazanıyor :) aramızda 2-3 kişi varmış sadece sanırım. :) benim 83.17 sıralama 369

Feyzablbl
Şef
11 Ocak 2019 22:38

Bir yanım kesin aç diyor bir yanım korkuyor hocam açıkcası giden nasıl gidiyor vs tarzında yorum yapılıyor böyle söyleyince ama insan tek başına korkuyor açıkcası ya çok kötü bir yere denkgelirsem 1 saat sıkıntı olacak bir yer de (terör vs ) köy yolu gitmek zorunda kalırsam nasıl olur diye

MerveCan17, 5 yıl önce
Evet ben de bi umut mardin ağrı kars ın düsük puanli bölgelerini yazmayı düsünüyorum hocam. 21 i açıcak mısınız siz

fayel
Kapalı
11 Ocak 2019 22:55

evet hocam siz hangi ildensiniz? özelden numaramı falanda verebilirim benim için sıkntı değil. tabi birbimize önünde çekindiğimiz sınav sonuç belgesi atarak :D burada o kadar yalan dolan dönüyorki ilk 100deyim diyen kişi 200lerde çıkıyor daha geçenlerde oldu :) sıralamamız çok yakın aynı il veya yakın iller çıkma ihtimali yüksek :)

kucukogretmenn, 5 yıl önce
Eveeet, resmen 4 kişi var hocam,, sizle sonrasında mutlaka konusmak isterim :)

KronikMuallime
Aday Memur
11 Ocak 2019 23:03

Hocam sadece sıralamada değil ki. Burada fotoğrafım, adım bile yok 3 4 gündür bir sürü edepsiz mesaj aldım. Diyecek söz bulamıyorum. Atama ve tercihle ilgili bilgi almak adına geldiğim bir platform. Yalanları yadırgamıyorum ki bu da insanın kendini kandırmasından başka bir şey değil. Kusura bakmayın asabım bozuldu bu durumdan. Mesaj kısmını da kapatmadım çünkü tercih dönemi zümrelerimle belki özelden konuşmam gerekir diye...

fayel, 5 yıl önce

evet hocam siz hangi ildensiniz? özelden numaramı falanda verebilirim benim için sıkntı değil. tabi birbimize önünde çekindiğimiz sınav sonuç belgesi atarak :D burada o kadar yalan dolan dönüyorki ilk 100deyim diyen kişi 200lerde çıkıyor daha geçenlerde oldu :) sıralamamız çok yakın aynı il veya yakın iller çıkma ihtimali yüksek :)

fayel
Kapalı
11 Ocak 2019 23:18

hocam aynı şekilde bana da. tanışalım falan diye saçma saçma mesajlar geliyor şikayet edip engelliyorum. saçmalık. ve sıralama konusnda evet haklısnız. ilk 100deyim deyince ne oluyor anlamadım olmayan egolarını tatmın ediyorlar sanrıım. ilk 100de dğilsen neden öyle diyorsun dimi. bu kendini kardırmaktan başka bir şey değil. oyüzden böyle platformlarda ki kişilere çok güvenmemek lazım. ne ararsan var çünkü

Hocam sadece sıralamada değil ki. Burada fotoğrafım, adım bile yok 3 4 gündür bir sürü edepsiz mesaj aldım. Diyecek söz bulamıyorum. Atama ve tercihle ilgili bilgi almak adına geldiğim bir platform. Yalanları yadırgamıyorum ki bu da insanın kendini kandırmasından başka bir şey değil. Kusura bakmayın asabım bozuldu bu durumdan. Mesaj kısmını da kapatmadım çünkü tercih dönemi zümrelerimle belki özelden konuşmam gerekir diye...

Mavisew
Şef
12 Ocak 2019 00:18

Hocalarım şimdiden hayırlısı olsun.. lojmanlı olan köy okulları da iyi oluyormuş. Bi arkadaşım hakkari derecikte sıralamada bi ihtimal olabikir siyenler için güzel tercih olur. Irak sınırnda bir köy ama arkadaşım memnun

12 Ocak 2019 00:19

Samsun ilkadım hocam :) hahaha insanlar böyle konularda neden yaln konuşurlar hakikaten anlamak çok güç :) atarım tabiiki siz isteyin güven önemli :)
fayel, 5 yıl önce

12 Ocak 2019 00:20

Alın bendende o kadar. Nasıl bu kadar arsız olabiliyorlar anlamıyorum hocam

Feyzablbl
Şef
12 Ocak 2019 00:36

Buranın lojmanı mı varmış hocam

Mavisew, 5 yıl önce

Hocalarım şimdiden hayırlısı olsun.. lojmanlı olan köy okulları da iyi oluyormuş. Bi arkadaşım hakkari derecikte sıralamada bi ihtimal olabikir siyenler için güzel tercih olur. Irak sınırnda bir köy ama arkadaşım memnun

fayel
Kapalı
12 Ocak 2019 09:09

aaa şansa bak bende termedeyim :D anca bu kdar olur haha:)

Samsun ilkadım hocam :) hahaha insanlar böyle konularda neden yaln konuşurlar hakikaten anlamak çok güç :) atarım tabiiki siz isteyin güven önemli :)
12 Ocak 2019 11:54

Kader derim ben bunaaa :) 13ünde girdim ben mülakata atakumda ya siiiiiz :)
fayel, 5 yıl önce

aaa şansa bak bende termedeyim :D anca bu kdar olur haha:)

fayel
Kapalı
12 Ocak 2019 12:36

hocam 15 iydi sanırım, fatih sultan mehmet ortaokulnda girdim :)

Kader derim ben bunaaa :) 13ünde girdim ben mülakata atakumda ya siiiiiz :)
12 Ocak 2019 15:21

Aynen hocam :)
fayel, 5 yıl önce

hocam 15 iydi sanırım, fatih sultan mehmet ortaokulnda girdim :)

trncklpbn
Memur
12 Ocak 2019 21:12

Bütün yazılanları okudum. Sıralamada olan hatta ilk 500de olan arkadaşlarıma bile Urfa Van gelemeyecekse bizi Suriye'ye atayacaklar galiba. Arkadaşlarınız saçmalamışlar. Şu an kötü yerdelerse büyük ihtimal iyi yere gitmenizi istemiyorlar. Öyle saçmalık mı olur. Arkadaşım 80le Hatay'a atandı. Yapmayın bu kadar stres. Rahat rahat araştırın okulları şehirleri belli olmazki bu tercih işlemleri. Aynı şehire farklı puanda kişiler atanıyor.

MerveCan17
Aday Memur
13 Ocak 2019 01:48

Ben de aynı durumdayım kaç gündür il ilçe arastırıyorum ama hicbir fikrim yok suan. Okulların puan durumu da cok degisik aynı yere 83 puan da gitmis 77 de. Napıcam nereleri yazicam bilemedim
Feyzablbl, 5 yıl önce

Bir yanım kesin aç diyor bir yanım korkuyor hocam açıkcası giden nasıl gidiyor vs tarzında yorum yapılıyor böyle söyleyince ama insan tek başına korkuyor açıkcası ya çok kötü bir yere denkgelirsem 1 saat sıkıntı olacak bir yer de (terör vs ) köy yolu gitmek zorunda kalırsam nasıl olur diye

13 Ocak 2019 12:39

Aynı durumdayız hocam
MerveCan17, 5 yıl önce
Ben de aynı durumdayım kaç gündür il ilçe arastırıyorum ama hicbir fikrim yok suan. Okulların puan durumu da cok degisik aynı yere 83 puan da gitmis 77 de. Napıcam nereleri yazicam bilemedim
Toplam 59 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi