Editörler : Pangaea

Porzing34
Aday Memur
18 Temmuz 2019 16:10

2019 sınavına mi girdin

peace96, 5 yıl önce

herkese merhaba üniversite son sınıf öğrencisiym, sınava girdim çalışarak 84-85 gösteriyor puan hesaplama siteleri, elektronik ve haberleşme mezunu olacağım, atanma şansım var mı önümüzde ki yıl? hiç bir bilgim yok bu konuda tek başıma karar alıp öylesine bir gireyim dedim, bir de düz memur olarak atanabilir miyim ve maaşım ne olur teşekkür ederim şimdiden.

peace96
Aday Memur
18 Temmuz 2019 21:10

evet

Porzing34, 5 yıl önce

2019 sınavına mi girdin

Scofield14
Aday Memur
18 Temmuz 2019 22:25

150, yim beklesem mi uşak fln ne varsa yzsam mı hala kararszm

Meta55
Şube Müdürü
18 Temmuz 2019 23:40

Tek yıllarda aldığın puan ile merkezi atamaya başvuramazsın. Sadece açıktan atamalar için kullanabilirsin. Polis, komiser yardımcılığı, subay, astsubay, zabit katipliği vs... Ve bu sınav sonucu 1 yıl geçerlidir.

atamaeem2019
Aday Memur
19 Temmuz 2019 01:20

doğuyu yazdıysan gelir

Scofield14, 5 yıl önce

mlty444431
Aday Memur
19 Temmuz 2019 08:23

Adana teiaş vardiyalı eem kadrosunu yazan arkadaşlar kaç puan ve kaçıncı sırada tercşh yaptılra?

crknysh
Aday Memur
19 Temmuz 2019 11:37

Kardeşim sen bu seneki sınava girdin sanırım B kadrolar için geçerli değil bu seneki kpss. Yani bir işe yaramaz.
peace96, 5 yıl önce

herkese merhaba üniversite son sınıf öğrencisiym, sınava girdim çalışarak 84-85 gösteriyor puan hesaplama siteleri, elektronik ve haberleşme mezunu olacağım, atanma şansım var mı önümüzde ki yıl? hiç bir bilgim yok bu konuda tek başıma karar alıp öylesine bir gireyim dedim, bir de düz memur olarak atanabilir miyim ve maaşım ne olur teşekkür ederim şimdiden.

peace96
Aday Memur
19 Temmuz 2019 13:25

ben o zaman seneye gireceğim mühendislik veya düz memurluk için, peki o kaç yıl geçerli olacak? ve elohab için kaç almam gerekir tahmini.

Meta55, 5 yıl önce

Tek yıllarda aldığın puan ile merkezi atamaya başvuramazsın. Sadece açıktan atamalar için kullanabilirsin. Polis, komiser yardımcılığı, subay, astsubay, zabit katipliği vs... Ve bu sınav sonucu 1 yıl geçerlidir.

mforart
Aday Memur
19 Temmuz 2019 13:44

Bence 150. sıradakine rahat gelir, doğu teiaş, istanbul teiaş, taşra eüaş ,hayırlısı

Scofield14, 5 yıl önce

Meta55
Şube Müdürü
19 Temmuz 2019 18:13

2020 kpss 2 yıl geçerli olacak. 4 merkezi atamaya başvurabilirsin.Bölümünün atama sayısı hakkında bilgim yok. Ancak mühendislik bölümleri çok nadir 90 puanın altına iniyor. Eğer kpss puanının yanına bir de yds puanı koyarsan atanma şansın artar.

peace96, 5 yıl önce

ben o zaman seneye gireceğim mühendislik veya düz memurluk için, peki o kaç yıl geçerli olacak? ve elohab için kaç almam gerekir tahmini.

19 Temmuz 2019 20:48

Kardeşim atanman çok çok zor inanılmaz net yapman lazım, sana şöyle anlatayım aralık atamasında elektrik ve elektrik_elektronik mühendislerine toplam 230 kadro gelirken elektronik haberleşme mühendislerine 2 kadro geldi sadece ve bu kadroları elektrik elektronik mühendisleri de tercih edebilir .Bak sana hedef önereyim stajyer aim memuru nedir kaç lira maaş alır şartları neler bunları araştır

peace96, 5 yıl önce

peace96
Aday Memur
20 Temmuz 2019 00:30

hiç kpss uğraşmayayım o zaman acaba düz memur maaşları nedir? 5.000 var mıdır?

eltrk elktronik müh, 5 yıl önce

Kardeşim atanman çok çok zor inanılmaz net yapman lazım, sana şöyle anlatayım aralık atamasında elektrik ve elektrik_elektronik mühendislerine toplam 230 kadro gelirken elektronik haberleşme mühendislerine 2 kadro geldi sadece ve bu kadroları elektrik elektronik mühendisleri de tercih edebilir .Bak sana hedef önereyim stajyer aim memuru nedir kaç lira maaş alır şartları neler bunları araştır

electronim
Aday Memur
22 Temmuz 2019 00:37

Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünü tercih edecek öğrenciler için oluşturulan Telegram soru-cevap grubuna https://t.me/duzceuniteknolojieemtercih2019 katılabilirsiniz.

Android veya Apple ürünü telefonlarınıza ya da Windows mağazalarından bilgisayarınıza Telegram uygulamasını indirerek yukarıda verilen link yardımı ile oluşturulan gruba katılabilirsiniz.

electronim
Aday Memur
22 Temmuz 2019 00:38

Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünü tercih edecek öğrenciler için oluşturulan Telegram soru-cevap grubuna https://t.me/duzceuniteknolojieemtercih2019 katılabilirsiniz.

Android veya Apple ürünü telefonlarınıza ya da Windows mağazalarından bilgisayarınıza Telegram uygulamasını indirerek yukarıda verilen link yardımı ile oluşturulan gruba katılabilirsiniz.

Portofinom
Şef
07 Ağustos 2019 15:47

Vay be puanlara bakar mısınız? 2016'lıların suçu neymiş be...

fatalrhy
Aday Memur
07 Ağustos 2019 16:37

+
Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi