Editörler : swat3410
«356357358359360361362363364365366367»

serhat155
Memur
23 Kasım 2017 18:56

Açığa alınmayı da iki kere

YAKAMQZ1, 6 yıl önce

Vay bee adam iade sevincini 3 kere yaşamış.

Leganda06
Aday Memur
23 Kasım 2017 18:57

Devrem valla yasadiklarim cok zordu bizi en iyi biz anliyoruz ama bence suana kadar da birsey olmamasi cokk guzel umut herzaman var simdi ben 3 iade sevinci mi yasiyorum ama hicbirseyin hala garantisi yok malesef bu yasananlarda herkesin bi hikayesi oldu birde arkadaslar bulundugum ilde adlisi olanlan herkese idari sorusturma acildi 4 temmuzda iade oldgumda mufettiis gelmemisti simdi gelmis

Beymeeen38, 6 yıl önce

Leganda geçmiş olsun inşallah hayırlısıyla atlatırsin senin başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmrzde bizde hiçbirşey yok ne adli ne idari müfettiş ifadesi falan arayan soran yok ama hala bekliyoruz iadede olmadık,ihraçta sen anlatinca benim gibi mal mal bekleyenler kafayı yiyecez 4 ekimden beri

Eses.26.
Şef
23 Kasım 2017 19:04

Kardeşim yaşadıkların gerçekten zor bi durum. Peki neyle suçlandığını öğrendin mi

Leganda06, 6 yıl önce

Devrem valla yasadiklarim cok zordu bizi en iyi biz anliyoruz ama bence suana kadar da birsey olmamasi cokk guzel umut herzaman var simdi ben 3 iade sevinci mi yasiyorum ama hicbirseyin hala garantisi yok malesef bu yasananlarda herkesin bi hikayesi oldu birde arkadaslar bulundugum ilde adlisi olanlan herkese idari sorusturma acildi 4 temmuzda iade oldgumda mufettiis gelmemisti simdi gelmis

23 Kasım 2017 19:05

Geçmiş olsun devrem

Özeliniz kapalı mesaj yazılmıyor

Hangi ildesiniz?

İlden mi kaynaklanıyor işlemlerin bu denli farklılık gösterebilirmesi

Leganda06, 6 yıl önce

memoriess
Memur
23 Kasım 2017 19:11

Geçmiş olsun bidaha göstermesin ama bunca ınsan oylece beklerken sızın işler hızlı olmus bu artık son olur inşallah darısı bıze iade için

Leganda06, 6 yıl önce

ofıca
Şube Müdürü
23 Kasım 2017 19:17

Konu neydi ddvrem

Leganda06, 6 yıl önce

Leganda06
Aday Memur
23 Kasım 2017 19:38

Aynen ogrendim devrem hakkimda iki kisinin ifadesinden dolayi gozalti oldum

Eses.26., 6 yıl önce

Kardeşim yaşadıkların gerçekten zor bi durum. Peki neyle suçlandığını öğrendin mi

23 Kasım 2017 21:11

Yazsam roman olur didiydim vazgeçtim abi seninki bayağı tarih kitabı gibi olmuş bizimki ne ki :)

Hayırlı olsun..

Bizde öyle işte ne olsun...

Since 4 Ekim 2016 open..

Leganda06, 6 yıl önce

Arkadaslar 4 ekim bakanlik acigi

11 Nisan iade (durduruldu)

4 temmuz tekrar iade

20 eylul gozalti

22 eYlul valilik tarafindan acik

20 kasim takipsizlik

23 kasim tekrar goreve basladim bugun

26 kasim mufettis gelecek idari sorusturma olacak

Allah bu meslekte rizkimizi kesmediyse devam benim basima gelenler bunlardan ibaret allah masumlarin yardimcisi olsun

ggökmavi
Şef
23 Kasım 2017 21:41

Leganda kardeşim çok geçmiş olsun.Allah yardımcın olsun.Kolay atlatılacak bi olay değil hakkaten.

Leganda06, 6 yıl önce

Arkadaslar 4 ekim bakanlik acigi

11 Nisan iade (durduruldu)

4 temmuz tekrar iade

20 eylul gozalti

22 eYlul valilik tarafindan acik

20 kasim takipsizlik

23 kasim tekrar goreve basladim bugun

26 kasim mufettis gelecek idari sorusturma olacak

Allah bu meslekte rizkimizi kesmediyse devam benim basima gelenler bunlardan ibaret allah masumlarin yardimcisi olsun

akman85
Aday Memur
23 Kasım 2017 22:03

Özelden yazamıyorum bana ulaşır mısınız?

Leganda06, 6 yıl önce

Aynen ogrendim devrem hakkimda iki kisinin ifadesinden dolayi gozalti oldum

hasan bera
Şef
23 Kasım 2017 22:04

Ben 4 ekim acigiyim -baskasina versigim hattan dolayi-yaklasik 14 aydir aciktayim.bugun adliyeye gittim benim dosya ile alakali savci bey ile gorustum.savci henuz senin dosyaya bakamadik bugunlerde senin dosyaya bakacagim dedi.ismimi soyismimi aldi.

Yani arkadaslar daha aciktaki kisilerden dosyalarina bakilmayanlar var.gerisini siz dusunun artik.

alpiya
Şef
23 Kasım 2017 22:08

bartından varmı 4 ekimci kaç kişi acaba

Aslanbey1453
Genel Müdür
24 Kasım 2017 00:10

Hayırlı Cumalar Geriye Kalan 4Ekim Tayfası. Hayırlı haberlerin geldiği bir Cuma günü olsun İnşaAllah...

24 Kasım 2017 11:15

Ya Rabbi! Sesimizi duyansın, hallerimizi bilensin. Açtık gönlümüzü sana, sen imdat eyle, sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle.

Hayırlı cumalar güzel insanlar

YAKAMQZ1
Memur
24 Kasım 2017 15:53

Amin.

Sabır. Şükür. Dua, 6 yıl önce

Ya Rabbi! Sesimizi duyansın, hallerimizi bilensin. Açtık gönlümüzü sana, sen imdat eyle, sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle.

Hayırlı cumalar güzel insanlar

garip0621
Aday Memur
24 Kasım 2017 17:16

Tabi sayı azaldı, yazanda yok doğru dürüst. Sayfa aşağıya doğru kaymaya başladı. Hani Nasrettin hoca sakızı çıkarıp burnunun üzerine yapıştırmış, yanındakilerde ne görgüsüz adam deyince: Malım gözümün önünde dursun, demiş.... Sayfa gözümüzün önünde dursun. Belki bizim gibi gariplerede bi hayırlı haber gelir....

Baldantatlı
Memur
24 Kasım 2017 17:20

4 ekimciler olarak 418. Günümüzdeyiz. ..

Aslanbey1453
Genel Müdür
24 Kasım 2017 19:07

Bu gece uzun olacak, hayırlısı...

24 Kasım 2017 19:28

Niye ki devrem bi duyumun mu var

Aslanbey1453, 6 yıl önce

Bu gece uzun olacak, hayırlısı...

eseshakan26
Kapalı
24 Kasım 2017 19:32

Eskiden khk konusunda nokta atışı bilgi veren Tommy ve ihtiyar delikanlı vardı şu günlerde ihtiyacımız var böyle arkadaşlara ayrıca celalabbas dayı halen gözüm senden gelecek sığınaklara anonsunda bilgin olsun. ...herkese iyiakşamlar. ..hakkımızda hayırlısı olsun ve ne olursa olsun yeter ki vatan sağolsun. ....selamlar 4 ekim devreleri. ....

Toplam 39532 mesaj
«356357358359360361362363364365366367»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi