Editörler : ayşegül bgm
12345678910111213»

Burcinnurse
Aday Memur
02 Aralık 2019 15:21

Suan açıklanan 94 . Link miş cevap kağıdı gibi bisey yayınlandı. Fakat 4 link daha var illaki bıseyd

paramedicbey
Aday Memur
02 Aralık 2019 15:24

Fahrettin Koca sayesinde forumdaki herkes öğrendi link bakmayı :)

Burcinnurse, 4 yıl önce

Suan açıklanan 94 . Link miş cevap kağıdı gibi bisey yayınlandı. Fakat 4 link daha var illaki bıseyd

02 Aralık 2019 15:25

95-96-97-98 açık şu an

okurhemşire, 4 yıl önce

kaç şu an k

okurhemşire
Aday Memur
02 Aralık 2019 15:43

2019 6 sonuçları açıklanmamış o olablir mi inşallah klavuzdur

Sörc
Şube Müdürü
02 Aralık 2019 15:54

99'da aktif oldu. sanırım 100'e geçmiyor. daha önce geçmemişti. bakalım.

Sörc, 4 yıl önce

8 oldu.

okurhemşire
Aday Memur
02 Aralık 2019 16:05

yarın merkezi alımla açıklanma olabilir mi acaba

paramedicbey
Aday Memur
02 Aralık 2019 16:15

Bir gün içerisinde birden fazla duyuru olacaksa kaçar saat aralıkla yapıyorlar acaba

miraçnurse
Kapalı
02 Aralık 2019 16:26

CİMERE YAZDIĞIM ATAMA SAYISININ ARTMASI İSTEĞİME GELEN CEVAP

2019 yılı içerisinde ilgili kurumlarca Bakanlığımıza ihdas edilen kadro/pozisyon sayısına göre, Sağlık personeline ihtiyacın en üst düzeyde olduğu unvandan başlamak üzere ve imkânlar dâhilinde hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeden maksimum faydayı sağlayacak şekilde insan kaynakları planlaması yapılacaktır.

Kadroya ve/veya pozisyona yerleştirme işlemleri, adayın Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanına göre tercileri doğrultusunda Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından merkezi olarak yapılmaktadır. Personel alım ilanları Sağlık Bakanlığı, ÖSYM internet sayfalarında duyurulmaktadır.

Bilgilerinizi rica ederiz.

SAĞLIK BAKANLIĞI İNSAN KAYNAKLARI PLANLAMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Sörc
Şube Müdürü
02 Aralık 2019 16:31

bana da aynı cevabı vermişlerdi aynısı.

miraçnurse, 4 yıl önce

CİMERE YAZDIĞIM ATAMA SAYISININ ARTMASI İSTEĞİME GELEN CEVAP

2019 yılı içerisinde ilgili kurumlarca Bakanlığımıza ihdas edilen kadro/pozisyon sayısına göre, Sağlık personeline ihtiyacın en üst düzeyde olduğu unvandan başlamak üzere ve imkânlar dâhilinde hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeden maksimum faydayı sağlayacak şekilde insan kaynakları planlaması yapılacaktır.

Kadroya ve/veya pozisyona yerleştirme işlemleri, adayın Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanına göre tercileri doğrultusunda Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından merkezi olarak yapılmaktadır. Personel alım ilanları Sağlık Bakanlığı, ÖSYM internet sayfalarında duyurulmaktadır.

Bilgilerinizi rica ederiz.

SAĞLIK BAKANLIĞI İNSAN KAYNAKLARI PLANLAMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Siyok
Aday Memur
02 Aralık 2019 16:32

Bugün açıklama gelseydi kurtulsaydik artık şu belirsizlikten. Insallah bu aktif linklerden biri bizim icindir. hemen simdi aciklarlar insallah.

miraçnurse
Kapalı
02 Aralık 2019 16:33

Kopyala yapıştır yapıyolar o zaman sörc

Sörc
Şube Müdürü
02 Aralık 2019 16:39

muhtemelen...

miraçnurse, 4 yıl önce

Kopyala yapıştır yapıyolar o zaman sörc

Tupak
Memur
02 Aralık 2019 17:22

Bu saatten sonra bir şey çıkar mı ya bugün için

okurhemşire
Aday Memur
02 Aralık 2019 17:27

Sanmıyorum yarın belki merkezi alım tercihleri başladıgında açıklanır

paramedicbey
Aday Memur
02 Aralık 2019 23:54

Yeni link varmı aktif salı için

03 Aralık 2019 00:44

99 açılmıştı en son ama sonra 100 yok belki başka şekilde devam ediyordur. Ayrıca yhgm de olmuyor böyle demişti biri, onun linklerinde isim var numara değiştirsen de biraz spesifik kalıyor bana göre onun öyle olmaz. Yarın gelir inşallah hepsi ne diyelim. Hazır olmama imkanı yok şu saate kadar, daha da hazırlamadılarsa ne yapıyorlar?

paramedicbey, 4 yıl önce

Yeni link varmı aktif salı için

paramedicbey
Aday Memur
03 Aralık 2019 01:19

1 senedir yaptıklarını yapıyorlar,onlar için bir hafta daha oyalamak hiç zor olmaz sonuçta sağlıkçılar bekler kafasındalar

İyonizeIşın, 4 yıl önce

99 açılmıştı en son ama sonra 100 yok belki başka şekilde devam ediyordur. Ayrıca yhgm de olmuyor böyle demişti biri, onun linklerinde isim var numara değiştirsen de biraz spesifik kalıyor bana göre onun öyle olmaz. Yarın gelir inşallah hepsi ne diyelim. Hazır olmama imkanı yok şu saate kadar, daha da hazırlamadılarsa ne yapıyorlar?

tıbbilabtek
Aday Memur
03 Aralık 2019 05:38

Tüm içtenliğimle merak ettiğim birşey var; foruma üye olalı belki 5-6 sene olmuştur. Üye olduğum zamanlardaki hatırladıklarımla şunu net bir şekilde söyleyebilirim yapılacak atamalarda memurlar.net yöneticileri direkt olarak bakanlıkla irtibata geçerek bilgi alabiliyor hatta ve hatta bakanlığın üzerinde süreçleri hızlandırması adına etki dahi bırakabiliyorlardı. Burada yüzlerce belki de binlerce sağlıkçı toplanıp dert yanıp üzüntülerimizi, sıkıntılarımızı dile getiriyoruz. Yok mu bu forumda ilgili birimlerde direkt irtibata geçerek burada bizi net bir şekilde bilgilendirecek yetkide bir Allah'ın kulu. Hadi onu da geçtim arkadaş bir haber yapmak bu kadar mı zor her gün 200k twit atılıyor konu ile ilgili burada açılan başlıklarda cabası. Memurlar.net daha ne kadar sağlıkçıları görmezden geleceksin, daha ne kadar buradaki yüzlerce belki de binlerce insanın sesini duyurma tenezzülünde bulunulmayacak ?

paramedicbey
Aday Memur
03 Aralık 2019 11:26

İşin ilginç tarafı da bizde ?SAF? mış gibi memurlar.net i her gün kullanarak bizim haberimizi yapmaya üşenenlere sadece sayfalarına girmekle ve reklamlarını görmekle ne kadar para kazandırıyoruz,bir yandan hata bizde madem bizim adımıza haber yapmaya üşeniyorlar bizde onların sitesini kullanıp ceplerini doldurmayalım burada az bir topluluk değiliz sonuçta, bir günde onbinlerce tıklanmasan bahsediyorum, okadar bas bas haber yap diye bağıralım bizi umursamasınlar bende tepkisiz kalayım? Ben artık kullanmayı bırakıyorum burayı arkadaşlar,sizde sizi umursamayanlara en kısa zamanda destek vermeyi bırakırsınız inşallah,keşke sesimizi duysalardı...

gurbetnurse
Şube Müdürü
03 Aralık 2019 12:21

hocam çok haklısınız bnde lanet olsn deyip kullanmıcam artık şunlara kazandırmıcam desem de her defasında en azından halden anlayan insanlarla derleşip nilgi alışverişinde bulunmak bi nebze rahatlatıyor bizi yoksa emin olun bnde her girdimde sitem ediyoruj
paramedicbey, 4 yıl önce

İşin ilginç tarafı da bizde ?SAF? mış gibi memurlar.net i her gün kullanarak bizim haberimizi yapmaya üşenenlere sadece sayfalarına girmekle ve reklamlarını görmekle ne kadar para kazandırıyoruz,bir yandan hata bizde madem bizim adımıza haber yapmaya üşeniyorlar bizde onların sitesini kullanıp ceplerini doldurmayalım burada az bir topluluk değiliz sonuçta, bir günde onbinlerce tıklanmasan bahsediyorum, okadar bas bas haber yap diye bağıralım bizi umursamasınlar bende tepkisiz kalayım? Ben artık kullanmayı bırakıyorum burayı arkadaşlar,sizde sizi umursamayanlara en kısa zamanda destek vermeyi bırakırsınız inşallah,keşke sesimizi duysalardı...

Toplam 619 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi