Editörler : ayşegül bgm
«5678910111213141516»

rb21
Aday Memur
28 Ağustos 2019 21:51

Askerlik fiili çalışma süresinden sayılmaz. Ücretsiz izinde olarak görünürsünüz.
bond0007, 5 yıl önce
21 gün bedelli askerlik yaptığın zaman fiilen çalişmiş sayılıyor muyuz ? Çünkü 11 Eylül'de 2 yılım olucak ama askerlik eklenmese yetişmem sizce askerlik olur mu ?
29 Ağustos 2019 12:11

Maalesef sayılmıyor.Bende haziran atamasında askerlikten dolayı tayini kaçırmıştım(4 gün eksiğim çıkmıştı)

bond0007, 5 yıl önce
21 gün bedelli askerlik yaptığın zaman fiilen çalişmiş sayılıyor muyuz ? Çünkü 11 Eylül'de 2 yılım olucak ama askerlik eklenmese yetişmem sizce askerlik olur mu ?

elifarzella
Aday Memur
29 Ağustos 2019 12:39

MERHABA

mesela başvuru yaparken bir hata ya da eksiklik varsa sistem uyarıyor mu yoksa sonuçlar açıklanınca mı kabul edilmediğini öğrendiniz?

Odyomer, 5 yıl önce

Maalesef sayılmıyor.Bende haziran atamasında askerlikten dolayı tayini kaçırmıştım(4 gün eksiğim çıkmıştı)

yasminym
Kapalı
29 Ağustos 2019 13:32

en son ki gorev yerınızde 2 yıldan az calısmıssınız uyarısı cıkar ama tercıh yaptırır daha sonra kabul red acıklanırken red edıldı lıstesınde olursunuz.

elifarzella, 5 yıl önce

MERHABA

mesela başvuru yaparken bir hata ya da eksiklik varsa sistem uyarıyor mu yoksa sonuçlar açıklanınca mı kabul edilmediğini öğrendiniz?

29 Ağustos 2019 13:35

Hiçbir uyarı vermiyor.Red edilenler açıklandığı zaman tercih ettiğimiz sayfa da RED EDİLDİ diye güzel bir uyarı veriyorlar

elifarzella, 5 yıl önce

MERHABA

29 Ağustos 2019 14:07

arkadaşlar tahminimce pazartesi yayınlayacaklar. yeni sıfırdan atananlar oldu önümüzdeki 3 günlük tatilde ona göre personel plani yapip pazartesi açıklarlar diye düşünüyorum.

yasminym
Kapalı
29 Ağustos 2019 14:09

her yer hazır lısteler haftalar oncesınden hazırlanıyor sadece bir tıkla sısteme gırıyorlar .

uzayterapisti, 5 yıl önce
arkadaşlar tahminimce pazartesi yayınlayacaklar. yeni sıfırdan atananlar oldu önümüzdeki 3 günlük tatilde ona göre personel plani yapip pazartesi açıklarlar diye düşünüyorum.

elifarzella
Aday Memur
29 Ağustos 2019 14:38

bildiğim kadarıyla bu listeler aylar öncesinden hazırlanıyor. yani şimdiki atama ile ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum.

29 Ağustos 2019 15:13

evet doğru söylüyorsunuz aylar öncesinden belliydi ama son atananlarla birlikte rötuş yapmak isteyebilirler onun için pazartesi günü olur diye tahmin ediyorum.
elifarzella, 5 yıl önce

bildiğim kadarıyla bu listeler aylar öncesinden hazırlanıyor. yani şimdiki atama ile ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum.

yasminym
Kapalı
29 Ağustos 2019 18:07

Tatıl yapmak yerşne rotuş mu yapacaklar telefonları bıle acmayan acınca dover gıbı cevaplar veren bır saglık bakanlıgı personel atama işlerı var rotuş yapmazlar ocak ayındakı atamaya bırakırlar

evet doğru söylüyorsunuz aylar öncesinden belliydi ama son atananlarla birlikte rötuş yapmak isteyebilirler onun için pazartesi günü olur diye tahmin ediyorum.

bond0007
Aday Memur
29 Ağustos 2019 18:51

Sende 21 gün bedelli mi yapmıştın
Odyomer, 5 yıl önce

Memurus47
Şef
30 Ağustos 2019 19:56

Ben sağlık bakanlığına bir telefon açmıştım emeklilik tarihi ile alakalı.Şimdi artık e devlette var.Kadın bana çok tepkili davranmıştı.Hepimize aynı şeyi yapıyorlar sanırım çok arayan olduğu için

yasminym
Kapalı
30 Ağustos 2019 20:06

Ben defalarca aramıstım gecen tayın donemlerınde ulasamamıstım sonra baska bı numarayı aradım teldekı kişiye rıca ettım ulaşamıyorum lutfen dedım saolsun benı baglamıstı ve atama bırımındekı şahısın verdıgı cevap evet bılerek açmıyoruz telefonları açmak zorundamıyız işimiz arasında böyle bir şey yok telefonu açmak cevap vermek zorunda degılız yuzlerce arıyorlar hangı bırıne cevap verıcez demıstı ve ondan sonra hıc aramadım cunku saglıklı bılgıye ulasmayı bırakın zaman kaybı ve telefonun basında brkleöekten bızım saglımıza oluyordu

Memurus47, 5 yıl önce

Ben sağlık bakanlığına bir telefon açmıştım emeklilik tarihi ile alakalı.Şimdi artık e devlette var.Kadın bana çok tepkili davranmıştı.Hepimize aynı şeyi yapıyorlar sanırım çok arayan olduğu için

Burak558
Aday Memur
30 Ağustos 2019 20:16

Hocalarım bu illerarasından 3+1 li yararlanabiliyormu acaba

yasminym
Kapalı
30 Ağustos 2019 20:33

Hayır kadrolu olma ve en son ki görev yerınde ıkı yulını doldurmak gerek 2 yılını dolduran sözlesmelılerdebasvuramaZ

Nomad20
Aday Memur
31 Ağustos 2019 04:00

Iyı günler eylul 2019 atamasini aylardir bekliyorum ancak gecenlerde 88.dhy aciklandi. Iller arasinda acilacak kadrolar bundan dolayi azalabilir mi?

Bakanlik neden tayin bekleyen bunca insan varken bu sansi sadece yeni baslayanlara taniyor anlamis degilim biz napalim ölelim mi. dhy de acilan yerlerden umudumuzu kesmelimiyiz

yasminym
Kapalı
31 Ağustos 2019 09:09

Dhy hekımler ıcın ve hekımlerın mecburı kurası. Eylul tayını butun saglık çalışanlara ıkısı bırbırınden farklı

Nomad20
Aday Memur
31 Ağustos 2019 14:28

Evet dogru dhy sadece doktorlari kapsiyor. Aranizda bakanlikta calisan vardir belki diye sordum etkileniyor mu acaba. Yoksa listeler önceden hazirlandi dediginiz icin ikisi ayri mi degerlendiriliyor. Gerci sonucta ilin doktor istegini dhy ile karsilamaya karar verilmisse iller arasi olmaz heralde. Bizimkide umut bakalim pazartesiyi beklioz

yasminym
Kapalı
31 Ağustos 2019 15:11

Dhy her ay olan bi şey dr lerin mecburı gızmet kuraları 88. 87. 85 dhy arka arkaya mecburı kuraları olur bununla hıc alakası yok ordakı acılan yerler burayı da etkılemez dhy daha cok doğu olur mecburı gızmetlerıoldugu için yerler zayen liste hazır sadece bi düpmeye basacaklar zamanı gelınce

ybzkrt46
Aday Memur
01 Eylül 2019 19:49

Yarın açıklanır mı acaba. Bilgisi olan var mı

Toplam 472 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi