Editörler : cihan27E.Kayı Han

Mrt-72
Daire Başkanı
28 Temmuz 2021 23:51

Eski memur lar, sagdan solfan toplayarak memur olanlar bu ulkenin en bol bereketli donemlerinde, i suru yardim ek odenek alarak memurluknyaptilar hepsi ev araba sahini, son yirmi yilda memur olanlar tahsilli kpss snavi emek hayatlarindan fedakarlik yaparak, en bereketsiz kuru maaş oda tümden eriyen maaş, hic bir ek odeme olmadan hic bir destek olmadan yasam mucadelesi veren biz genclerin durumu, biri bana adaleti taninlayablir mi?

tasar52
Aday Memur
28 Temmuz 2021 23:55

Şuan için değiştirmez. Çünkü alternatif yok. Bütün ülkelerde sıkıntı var. Ve herkesi mutlu etmek imkansız. Herkes ister maasimiz çok yüksek olsun alım gücümüz en yüksek seviyede olsun herkes iş bulsun ve emeğinin karşılığını alsın.

Mrt-72
Daire Başkanı
28 Temmuz 2021 23:58

Arkdaslar yanlış anlamayın herkesin yuksek maas refah seviyesi yüksek olmasini isterim, benim değindiğim konu ben 27 yaşında uni mezunu kpss ile atandim, atandığım yerde ilk okul mezunu burda is var gel basla diyerek baslayan ve fazla mesai ful, vergi haftasi fis toplama ödeneği, sosyal Aktivitelerin bol düğün cenaze yardimi ceyiz yardimi giyim yardimi sumerbank felan gibi ve paranin bereketli olduğu donemlerde çalışan kisilerle bizlerin şu an ki durumu kiyaslayarak söylemek istedim. onun icin bence 2000 yilindan sonraki giren memurlara ekstra bir ödenek tazminat gibi benzer bjr destek şeklinde ayrıcalık taninmasi gerek, hic okumayan onun bunun cagirmasiyla memur olan ile tahsilli ve drrsane kpss stresi atamasi çoğunluğu başka şehirlerde is kurması bir olmamalı

aşkim
Aday Memur
29 Temmuz 2021 13:07

Memur sicil affı çıksın oyum cumhur iltifaki

VATANUĞRUNA
Genel Müdür
29 Temmuz 2021 15:17

Bu başlığı açmamdaki gaye burada siyasi metazorik söylemlere zemin hazırlamak değil, özellikle kararsızların kararlarını verirken etki durumunu merak ettiğimden di!

VATANUĞRUNA
Genel Müdür
29 Temmuz 2021 15:25

Açıkçası benim tercihimi belirleme de hane gelirinin piyasaya eşitlenmesi yani maaşların %3 %5 girdabından çıkarılması, EYT meselesi, 3600 düzenlenmesi, vergi dilimi düzenlemesi ilk sıradakiler. Terör örgütlerinin siyasi ayak ve destekçileri maaşa % 10000000000 zam da yapacağını bilsem de oyumu alamaz.
VATANUĞRUNA, 3 yıl önce
Bu başlığı açmamdaki gaye burada siyasi metazorik söylemlere zemin hazırlamak değil, özellikle kararsızların kararlarını verirken etki durumunu merak ettiğimden di!

durdu06
Şef
29 Temmuz 2021 16:47

Sıfır etkiler ben multecilere yolgeçen hani yapanlara ve teröre destek verenlere göre verecegim oyumu

durdu06
Şef
29 Temmuz 2021 16:50

Otekilerde Arap ve mülteci partisi bide onları deneyelim artik
Hipokampüs, 3 yıl önce
Pkk ile ortak bir partiye oy vereceksin yani. Hain desem kansız desem az gelir

durdu06
Şef
29 Temmuz 2021 16:59

Kesinlikle duygularıma tercüman olmuşsun.
İcra Memuruuu, 3 yıl önce
Ülken fakir ülke olur, kaynakları az olur elhamdülillah der geçersin. 5li çete ülkenin kaymağını yiyecek, 9 Milyon bedavacı arlanmaz utanmaz kansız bayraksız mülteciler oturdukları yerden keyif sürecekler, biz 3. sınıf insan muamelesi göreceğiz ondan sonra din iman. Sizden ala dinsiz imansız mı var bre zındıklar

durdu06
Şef
29 Temmuz 2021 17:02

Buna sebep olanlara değil oy günahımı vermem ülkeyi resmen işgal ettirdiler
Yüce Hülagü Han, 3 yıl önce

10 milyon Afgan yolda Amerika girdi karıştırdı yine Amerika bop için Suriye'ye saldırır Suriyeliler Türkiye'ye yerleşir,Amerika Afganistanda bi işler çevirir Afganlar Türkiye'ye yerleşir, mülteci meselesi varlık yokluk mücadelesidir, Türkiye Cumhuriyeti işgal altında hiç abartı değil 300-500 bin gerekirse bi kaç milyon savaştan kaçan mazluma bakarız ama bu öyle bişey değil bu planlı bi demografi bozma çabası işin arkasında Amerika olunca zaten basit bişey olmadığı ortaya çıkıyor daha bu 10 milyon Afganlı ile 5 milyon Suriyeli aşırı hızlı üremelerinin yanı sıra bu nüfusta bile özerklik isteyebilir meclise girebilirler işgal edildik çanak tutanlar belli

ellek80
Aday Memur
29 Temmuz 2021 17:07

Dünya malına fazla canınızı sıkmayın, para gelirr geçer.

alagoz-46
Kapalı
29 Temmuz 2021 19:18

Bu millet narsistlere kulluk bağımlılığından kurtulmadıkça hiçbirşey değişmez. Narsistlerin biri gider diğeri gelir.

efeben
Kapalı
29 Temmuz 2021 22:21

Etkilemez diyenler bu harami sistemden beslenen ikişer üçer maaşlı veya bankamatik memuru olup liyakat ile değil sadakat ile yerleşmiş kişilerdir. Bakmayın vatan millet söylemlerine. Afganı talibanı ülkeyi işgal ediyorken bekaa meselesi yok ama değil mi? A haber den kalıpları öğrenip salgılıyorlar yoksa kendi düşünceleri yok.

Ve evet 10 yıldır ekonomi rezelet. Mütahit besliyoruz.

Ben ay sonunu düşünürken paşalar saraylarda yaşıyorsa by by akp.

engineer 3147
Yasaklı
30 Temmuz 2021 00:10

Ekonomi kötü herşey pahalı. Şuan ki iktidar bu duruma çare olamıyor. Ancak HDP nin destekleyeceği adaya oy veren eller cehennemde yansın suan Manavgat'ta yanan ağaçlar gibi. HDP nin destekledigi adaya oy veren namerttir serefsizdir namussuzdur

efeben
Kapalı
30 Temmuz 2021 01:40

O teröristler de suriyeli veya İran sınırından gelenler içine karışıp geldi. O yüzden en büyük suçlu sınırını kontrol edemeyen, Ortadoğunun bütün teröristlerini ülkeye dolduran BOP başkanı.

Şimdi hiç timsah gözyaşı dökmesin.

TR vatandaşı pkk lılar bir şekilde istihbaratı yapılıyor ama bu kayıtsız kuyutsuz kesim tam bir saatli bomba

engineer 3147, 3 yıl önce
Ekonomi kötü herşey pahalı. Şuan ki iktidar bu duruma çare olamıyor. Ancak HDP nin destekleyeceği adaya oy veren eller cehennemde yansın suan Manavgat'ta yanan ağaçlar gibi. HDP nin destekledigi adaya oy veren namerttir serefsizdir namussuzdur

engineer 3147
Yasaklı
30 Temmuz 2021 10:19

Ben diyeceğimi dedim. Dikkat et iyi incele cümlemi HDP nin destekleyeceği adaya oy veren namerttir serefsizdir namussuzdur
efeben, 3 yıl önce

O teröristler de suriyeli veya İran sınırından gelenler içine karışıp geldi. O yüzden en büyük suçlu sınırını kontrol edemeyen, Ortadoğunun bütün teröristlerini ülkeye dolduran BOP başkanı.

Şimdi hiç timsah gözyaşı dökmesin.

TR vatandaşı pkk lılar bir şekilde istihbaratı yapılıyor ama bu kayıtsız kuyutsuz kesim tam bir saatli bomba

Toplam 116 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi