Editörler : swat3410
«3456789101112131415

Alimete34
Memur
14 Nisan 2017 00:33

9 Ağustos beri açıktan iade olmadığına göre bu işi idare hukuka bırakacak anlaşılan.. bende mavi listede açıkta bekliyorum malesef..

Onbasi2011, 7 yıl önce
benimde wifi hala açikta bekliyorum ben internet i 5 Mart 2016 da ald?m ?ifreyi kimseye vermedim 9 agustos tan beri aç?ktay?m

Onbasi2011
Aday Memur
14 Nisan 2017 01:04

mavi renk ti c. Savc? s? ile 2 ay önce görü?tüm oda yok dedi belki takipsizlik verir

Alimete34
Memur
14 Nisan 2017 09:53

Benim il İstanbul hocam sizin kurum nedir?

Onbasi2011, 7 yıl önce
mavi renk ti c. Savc? s? ile 2 ay önce görü?tüm oda yok dedi belki takipsizlik verir

AHSA2010
Şube Müdürü
15 Nisan 2017 22:26

Bugün günlerden mutluluk...Wifiyi ortak kullandığımız kişi bizim interneti kullandığını ordan bylocka girdiğini eşimin fetöyle hiç irtibatı olmadığını kendi yüzünden tutuklu olduğunu itiraf etmiş. Sizlerlede paylaşmak istedim sevincimi darısı bütün masumlara.

hopefully.33
Aday Memur
16 Nisan 2017 11:53

Bende 22 kasım tarihli 677 sayılı KHK ile bylock gerekce gösterilerek ihrac edildim.Maliye Bakanlıgında calısıyordum.Kurumuma gelen Mit listesinde ismim oldugunu ve bu yuzden ihrac edildigimi gayrı resmi sekilde ögrendim.İhracımın üzerinden bes ay gecti.Ne adli ne idari bir işlem görmedim.Kendimi aklamak için bassavcılıga gidip farklı gunlerde farklı savcılara sorusturma talepli kendi elimle dört dilekçe verdiim.Başsavcılık bu dilekçeleri birleştirip görevsizlik kararı vererek valilige göndermiş.Yani bir sonuş elde edemedim.Bylock olma ihtimali kendi acımdan trilyonda sıfır.Kendimi aklamak için bir yol bulamadım.Başka da bir kriter yok.Bylock suclaması yapılıp da bes aydır işlem görmemek normal mi?Acaba 12 ocakta tekrar güncellenen listelerden çıkmış olabilir miyim?Çünkü birinci ve ikinci listelerin mit tarafından tekrar güncellendiği ve 12 ocakta kurumlara tekrar gönderildiği söyleniyor.İade acısından umutlanmalı mıyım?listeden çıkıp çıkmadıgımı kurumumdan ögrenebilir miyim?

Hllync
Kapalı
23 Nisan 2017 23:16

Çok sevindim gözünaydın canım... Demiştim sana umutsuz olma diye Allah doğrunun yardımcısıdır er yada geç adalet tecelli edecek

AHSA2010, 7 yıl önce

Bugün günlerden mutluluk...Wifiyi ortak kullandığımız kişi bizim interneti kullandığını ordan bylocka girdiğini eşimin fetöyle hiç irtibatı olmadığını kendi yüzünden tutuklu olduğunu itiraf etmiş. Sizlerlede paylaşmak istedim sevincimi darısı bütün masumlara.

AHSA2010
Şube Müdürü
25 Nisan 2017 18:23

Teşekkürler... Sonuda güzel olur inşallah.

Hllync, 7 yıl önce

Çok sevindim gözünaydın canım... Demiştim sana umutsuz olma diye Allah doğrunun yardımcısıdır er yada geç adalet tecelli edecek

mavikirmizi
Şube Müdürü
09 Temmuz 2017 17:28

Güncel

d.s.m
Daire Başkanı
09 Temmuz 2017 20:38

Mahkemem Ağır Ceza'da devam ediyor.Sanırım Kasım ayı gibi beraat alırım.

mavikirmizi
Şube Müdürü
09 Temmuz 2017 20:41

Başkasına verdiği hattan dolayı takipsizlik alanlar var mı

d.s.m, 7 yıl önce

Mahkemem Ağır Ceza'da devam ediyor.Sanırım Kasım ayı gibi beraat alırım.

d.s.m
Daire Başkanı
09 Temmuz 2017 20:55

Benim durumda aynı

mavikirmizi, 7 yıl önce

Başkasına verdiği hattan dolayı takipsizlik alanlar var mı

mavikirmizi
Şube Müdürü
09 Temmuz 2017 21:00

Neden dava açıldı ki anlamadım bana soruşturma aşamasında adli kontrol verildi birde bu sebepten takipsizlik alanlar neden dava açıldı size..

d.s.m, 7 yıl önce

Benim durumda aynı

d.s.m
Daire Başkanı
09 Temmuz 2017 21:34

Şefim dua et sadece dava açılmış.Ben 7 ay yattım.

mavikirmizi, 7 yıl önce

Neden dava açıldı ki anlamadım bana soruşturma aşamasında adli kontrol verildi birde bu sebepten takipsizlik alanlar neden dava açıldı size..

mavikirmizi
Şube Müdürü
09 Temmuz 2017 21:43

Başkasına verdiğiniz hat nedeniyle neden 7 ay yattınız ilk defa duyuyorum böyle bir şey geçmiş olsun bu arada

d.s.m, 7 yıl önce

Şefim dua et sadece dava açılmış.Ben 7 ay yattım.

d.s.m
Daire Başkanı
09 Temmuz 2017 22:11

Teşekkür ederim sağolun.

mavikirmizi, 7 yıl önce

Başkasına verdiğiniz hat nedeniyle neden 7 ay yattınız ilk defa duyuyorum böyle bir şey geçmiş olsun bu arada

harrani
Şef
09 Temmuz 2017 23:14

Ahsa kardeşim çok sevindim. İnşallah iade olduğunu göreceğiniz günler de gelir. Çok geçmş olsun.

Meske
Aday Memur
26 Ağustos 2017 14:04

Ben takipsizlik alalı 4_5 Ay oldu amma hiç bir gelişme yok ..... Komisyona yolladım sadece tükendim artık....bıktım artık ve yoruldum.

ahwifiah
Aday Memur
26 Ağustos 2017 14:08

Benimde 8 ay oldu bende komisyona başvuru yaptım ama ses seda yok

Meske, 7 yıl önce

Ben takipsizlik alalı 4_5 Ay oldu amma hiç bir gelişme yok ..... Komisyona yolladım sadece tükendim artık....bıktım artık ve yoruldum.

16kasim2016
Kapalı
26 Ağustos 2017 14:35

hangi il

hopefully.33, 7 yıl önce

Bende 22 kasım tarihli 677 sayılı KHK ile bylock gerekce gösterilerek ihrac edildim.Maliye Bakanlıgında calısıyordum.Kurumuma gelen Mit listesinde ismim oldugunu ve bu yuzden ihrac edildigimi gayrı resmi sekilde ögrendim.İhracımın üzerinden bes ay gecti.Ne adli ne idari bir işlem görmedim.Kendimi aklamak için bassavcılıga gidip farklı gunlerde farklı savcılara sorusturma talepli kendi elimle dört dilekçe verdiim.Başsavcılık bu dilekçeleri birleştirip görevsizlik kararı vererek valilige göndermiş.Yani bir sonuş elde edemedim.Bylock olma ihtimali kendi acımdan trilyonda sıfır.Kendimi aklamak için bir yol bulamadım.Başka da bir kriter yok.Bylock suclaması yapılıp da bes aydır işlem görmemek normal mi?Acaba 12 ocakta tekrar güncellenen listelerden çıkmış olabilir miyim?Çünkü birinci ve ikinci listelerin mit tarafından tekrar güncellendiği ve 12 ocakta kurumlara tekrar gönderildiği söyleniyor.İade acısından umutlanmalı mıyım?listeden çıkıp çıkmadıgımı kurumumdan ögrenebilir miyim?

Ogeday66
Aday Memur
09 Ekim 2022 21:48

Bylock kullanan biri baska bylock kullanidisina meil atmis ve meil de adim geciyor.Bu yuzden ifadeye cagrildim.Bu iki kisiyi tanimiyirum.Meil 7 yil once atilmis 2015 yilinda.Hicbir toplanti vs faaliyetlerinde de bulunmadim hicbir irtibatim yok.Bu durumdan dolayi neler yasarim.Aydinlatabilecek olan varsa sevinirim.

Toplam 281 mesaj
«3456789101112131415

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi