Editörler : Pangaea
«9101112131415161718192021

Habunedu
Aday Memur
15 Eylül 2021 14:45

Parkurdan yeni çıktım deneyimlerimi aktarıyorum. Boy ölçümü çorapsız yapılıyor. Söylenenler doğru 2 santim kısa çıkıyor boyunuz. Ben dikkatli ölçtüm deyip kendinize güvenmeyin. Ondan bile 2 santim daha kısa çıkıyor. Numaralarınız veriliyor girişte ardından gruplar halinde parkurun her detayı hakkında bilgi veriliyor. Ben 50 kişi izledim sadece bir kişide 4x.xx saniye gördüm. 50-60 arasında ciddi bi yığılma var. Her 5 kişiden abartmıyorum 4ü ya düşüyor ya takılıyor ya yıkıp geçip ceza yiyor. Bazıları sonlara doğru isyan edercesine yuvarlanarak geliyor. Eğer benim izlediklerim en kötüleri değilse çok rahat bir şekilde diyebilirim ki 56-57 saniye altı yapanlar mülakata kalmaya hak kazanırlar. Ve son olarak denge tahtası benim gittiğim parkurdakinden çok daha inceydi orda dikkatli olun

15 Eylül 2021 15:43

Denge tahtası bitirmek zorunlu mu çıkıp düştük diğer etaba geçsek saniye cezası mı veriliyor yoksa eliyorlar mı
Habunedu, 3 yıl önce

Parkurdan yeni çıktım deneyimlerimi aktarıyorum. Boy ölçümü çorapsız yapılıyor. Söylenenler doğru 2 santim kısa çıkıyor boyunuz. Ben dikkatli ölçtüm deyip kendinize güvenmeyin. Ondan bile 2 santim daha kısa çıkıyor. Numaralarınız veriliyor girişte ardından gruplar halinde parkurun her detayı hakkında bilgi veriliyor. Ben 50 kişi izledim sadece bir kişide 4x.xx saniye gördüm. 50-60 arasında ciddi bi yığılma var. Her 5 kişiden abartmıyorum 4ü ya düşüyor ya takılıyor ya yıkıp geçip ceza yiyor. Bazıları sonlara doğru isyan edercesine yuvarlanarak geliyor. Eğer benim izlediklerim en kötüleri değilse çok rahat bir şekilde diyebilirim ki 56-57 saniye altı yapanlar mülakata kalmaya hak kazanırlar. Ve son olarak denge tahtası benim gittiğim parkurdakinden çok daha inceydi orda dikkatli olun

Habunedu
Aday Memur
15 Eylül 2021 16:28

denge tahtası zorunlu düştüğün yerden devam ediyorsun

Legolaskaracı, 3 yıl önce
Denge tahtası bitirmek zorunlu mu çıkıp düştük diğer etaba geçsek saniye cezası mı veriliyor yoksa eliyorlar mı

Arslan.1299
Aday Memur
19 Eylül 2021 02:54

Arkadaşlar parkur başladığımdan beri kimseden doğru düzgün ses çıkmıyor. Durumlar nasıl?

İamsametc
Aday Memur
19 Eylül 2021 13:00

Parkur bugün bitiyor, ben dün girdim 48 sn yaptım. Girenlerden gördüğüm kadarıyla 50-55 arası yapiyorlar. Tabi 60 yapanda var 70 yapanda. Hayırlısı diyelim beklemedeyiz
Arslan.1299, 3 yıl önce
Arkadaşlar parkur başladığımdan beri kimseden doğru düzgün ses çıkmıyor. Durumlar nasıl?

BeardTurco
Kapalı
20 Eylül 2021 01:08

Merkezi öncesi gümrüğün tüm alımları sonuçlanır mı?

MuAfız
Aday Memur
20 Eylül 2021 15:32

Merhaba Arkadaşlar,

Sınava giren herkese geçmiş olsun, umarım çalışan herkesin sınavı istediği gibi geçmiştir. Benim parkur derecem 47 sn olarak gerçekleşti. Parkurdaki performansıma göre daha düşük bir derece bekliyordum açıkçası beklediği dereceden daha iyi yapan oldu mu merak ediyorum. İzlenimlerime göre de genel yığılma 55-58 bandında olacak gibi görünüyor. Mesleğin içerisinde olan kişilerden meslek hakkında bilgi ve tecrübelerini, sözlü mülakatı kolaylaştıracak yada direk geçmemizi sağlayacak tüyolar vermelerini rica ederim.

mehmetgsfb
Aday Memur
24 Eylül 2021 12:51

Mülakat listesi ne zaman açıklanır acaba

Htc.klksz
Aday Memur
28 Eylül 2021 22:52

Parkur sonuclari bugun aciklandi

mehmetgsfb, 3 yıl önce

Mülakat listesi ne zaman açıklanır acaba

Habunedu
Aday Memur
28 Eylül 2021 23:46

Hiçbir yerde açıklandığına dair bilgi bulamadım

Htc.klksz, 3 yıl önce

Parkur sonuclari bugun aciklandi

Arslan.1299
Aday Memur
28 Eylül 2021 23:53

Kariyer kapısından bakın arkadaşlar.
Habunedu, 3 yıl önce

Hiçbir yerde açıklandığına dair bilgi bulamadım

Habunedu
Aday Memur
29 Eylül 2021 00:49

Dediğim gibi oldu 1 dakika altı yapan herkes mülakata kaldı.

Habunedu, 3 yıl önce

Circassianx
Aday Memur
29 Eylül 2021 00:51

Nerden bakıyorsunuz hocam benim ki e devletüzerinde hala değerlendirme aşamasında yazıyor.Bakanlığın sitesinde bir duyuruda yok anlayamadım.

Habunedu, 3 yıl önce

Dediğim gibi oldu 1 dakika altı yapan herkes mülakata kaldı.

Habunedu
Aday Memur
29 Eylül 2021 00:55

Ilk mailde gelen linkten kariyer kapısına giriş yap sağ üstte bildirimler kısmında olması lazım ordan değerleme sonuçlarına tıkla.

Circassianx, 3 yıl önce

Nerden bakıyorsunuz hocam benim ki e devletüzerinde hala değerlendirme aşamasında yazıyor.Bakanlığın sitesinde bir duyuruda yok anlayamadım.

29 Eylül 2021 01:21

Ne zaman olmuştu sizin bu süreciniz
alemsefam, 3 yıl önce

hocam bizde parkur yoktu o konuda bir fikrim yok o yüzden ama hastane raporu devlet hastanesinden kurul raporu olarak göz kbb dahiliye kardiyoloji ortopedi psikayatri gibi bölümlere tek tek giderek muayene şeklinde oluyor göz de tek tek iki gözle belli bir uzaktan harfleri görmeyi ortopedide çömelip kalkma şeklinde bir 2 ufak hareket yaptırılarak onay verliyor polis ve askerdeki gibi detaylı ve zor değil önemli bir rahatsızlık yoksa geçebilirsiniz kurulu

İamsametc
Aday Memur
29 Eylül 2021 07:56

Sözlü sınav tarihleri ne zaman açıklanacak bilgisi olan var mı

alemsefam
Şef
29 Eylül 2021 13:44

2018 DE GİRMİŞTİK BİZ

Alikamu32, 3 yıl önce
Ne zaman olmuştu sizin bu süreciniz

mehmetgsfb
Aday Memur
29 Eylül 2021 16:34

Hocam birşey soracağım sizin girdiğiniz yıl Güvenlik soruşturması mülakat sonuçları kazanlar açıklandıktan sonra mı önce mı yapıldı çünkü geçmiş ticaret bakanlığı sınavlarına bakıyorum gvs formu istememiş

alemsefam, 3 yıl önce

2018 DE GİRMİŞTİK BİZ

İamsametc
Aday Memur
30 Eylül 2021 10:51

Sözlü mülakat tarihleri açıklandı

alemsefam
Şef
30 Eylül 2021 13:58

hocam onu sanırım mülakat sonuçları açıklanmadan evvel yaptılar zaten yapılıp yapılmadığını bz anlamadık bile çünkü evrak istenmedi dediğiniz gibi bizden gvs için

mehmetgsfb, 3 yıl önce

Hocam birşey soracağım sizin girdiğiniz yıl Güvenlik soruşturması mülakat sonuçları kazanlar açıklandıktan sonra mı önce mı yapıldı çünkü geçmiş ticaret bakanlığı sınavlarına bakıyorum gvs formu istememiş

Toplam 405 mesaj
«9101112131415161718192021

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi