Editörler : Pangaea
«131415161718192021222324»

Tarık2332
Aday Memur
26 Şubat 2019 23:21

mülakata giren oldu mu arkadaşlar

Dark.N
Kapalı
27 Şubat 2019 14:12

İngilizce'den korktuğun besbelli. Sınavda göstermelik ezberleyerek bi puan yaptığın belli ama konuşurken iki İngilizce kelimeyi bir araya getiremeyeceğinden korktuğun için sormuşsun ama ben de zaten buna istinaden bu yorumu yaptım. Mülakat tamamen İngilizce yapılmalı sizin ve eeee oooo diye saatlerce iki cümle kurmayı beceremeyenler direkt elenmeli
hukukmezunu, 5 yıl önce

sizin bu yanıtınız ve tavrınız şaka olmalı dimi???? Bu konu başlığındaki mesajlara en başından beri bakıyorum. Bu ve diğer başlıklarda insanları sürekli yanlış yönlendirdiğiniz ve saygısız tavrınız nedeniyle kimse sizden hoşslanmıyor. anonim hesapların olduğu bir sitede bile insanların nefretini kazanmayı başarabilmişsiniz tebrik ederim. gerçek hayatınızı düşünmek bile istemem.

çok merak ediyosanız bu alana başvurduğuma göre çok iyi derecede ingilizcem var. kaldı ki zaten başvuru şartlarından biri de yds puanıydı. ben mülakatın tamamının mı ingilizce olduğunu yoksa genel yeteneğe mi bakıldığını merak etmiştim ve türkçe ya da ingilizce farketmez ön bilgi almak içiin sormuştum.

hayatımız için önemli bir mülakata girmeden önce hazırlık yapmak, en iyisini yapabilmek için bilgi almaya çalışmakta yanlış bir taraf göremiyorum. kaldı ki ingilizcem iyi de olmayabilirdi ama yine de bu soruyu sorabilirdim. insanların sorularını saçma ya da mantıklı bulmak, bu şekilde konuşmak size düşmez, sizi hiç ilgilendirmez. saçma buluyorsanız yanıt yazmazsınız. siz kendi başvurunuzla ilgilenin.

bu sitede emek veren, başvuracağı yerler hakkında araştırma yapıp birşeyler öğrenebilmek için uuğraşan insanlar görüyorum ve allah hepsinin hakkında en hayırlısını versin, bu zor süreçte herkes emeklerinin karşılığını alsın inşallah. sizin gibi hadsiz, insanları sürekli yanlış yönlendirmeye çalışan ve hayatında kendi başarısı üzerinden değil ancak başka insanların kayıpları ile kazanç sağlamaya çalışan "kendince akıllılık yapanlara" ise söyleyebilecek hiçbişey bulamıyorum. lütfen bana doğrudan bir daha yazmayın.

hukukmezunu
Aday Memur
27 Şubat 2019 14:19

benimle sen diye konuşamazsınız.

benim kötü olduğumu düşünmek size kendinizi daha iyi hissettiriyorsa, kendi yetersizliğinizi ve eksiklerinizi unutturuyorsa böyle düşünmeye devam edin. kariyerimi sizi ikna etmek üzerine kurmuyorum.

benim çok kötü olduğumu düşünerek mutlu olmaya çalışın. kendi bilgilerinizlerinizle size hayatta başarılar. siz kendi seviyenizle ve başvuru sonucunuzla ilgilenin. buradan birilerine laf yetiştirdiğinize göre çok boş zamanınız var.

sizinle daha fazla muhattap olmayacağım. umarım hayatın hiçbir alanında sizin gibi seviyesiz biriyle karşılaşmam ve muhattap olmak zorunda kalmam.

Dark.N, 5 yıl önce
İngilizce'den korktuğun besbelli. Sınavda göstermelik ezberleyerek bi puan yaptığın belli ama konuşurken iki İngilizce kelimeyi bir araya getiremeyeceğinden korktuğun için sormuşsun ama ben de zaten buna istinaden bu yorumu yaptım. Mülakat tamamen İngilizce yapılmalı sizin ve eeee oooo diye saatlerce iki cümle kurmayı beceremeyenler direkt elenmeli

Abdlharjn
Aday Memur
27 Şubat 2019 19:38

Arkadaşlar mülakata giderken hangi evrakları götüreceğiz bu konuda yardımcı olabilecek var mı ?

Abdlharjn
Aday Memur
27 Şubat 2019 19:42

Hocam hangi evrakları gönderdiğimi hatırlamıyorum :) duyurulardan da bulamadım yardımcı olabilirmisin
eemf23, 5 yıl önce
hocam bana kalırsa hepsini getir aday bilgi formu ve sağlık beyanına dair belge dışında. orda bir problem yaşamamak adına. Zaten geri kalan belgelerin çoğunu e devletten çıkarmıştık

hukukmezunu
Aday Memur
28 Şubat 2019 11:22

Belgelerin orjinalini istedikleri icin kimlik ve diplamanin asli yeterli olacaktir. Digerleri zaten yine oncekiler gibi bilgisayar ciktisi cunku.
Abdlharjn, 5 yıl önce
Arkadaşlar mülakata giderken hangi evrakları götüreceğiz bu konuda yardımcı olabilecek var mı ?

Abdlharjn
Aday Memur
28 Şubat 2019 13:22

Önceki belgeler nelerdi acaba ? -ösym sınav çıktısı - askerlik için - adli sicil kaydı Bunlar hatırladıklarım başka neler vardı acaba
hukukmezunu, 5 yıl önce
Belgelerin orjinalini istedikleri icin kimlik ve diplamanin asli yeterli olacaktir. Digerleri zaten yine oncekiler gibi bilgisayar ciktisi cunku.

reward
Aday Memur
28 Şubat 2019 19:09

bi önceki sayfada yazan arkadaştan alıntı

İSTENİLEN BELGELER : 1- Aday Bilgi Formu (www.botas.gov.tr duyurular kısmından temin edilecek) 2- KPSS Sonuç Belgesi veya Kamu Öncelikli Adaylar için Kamu Öncelik Belgesinin Fotokopisi 3- E-Devlet' ten Kuruluşumuza İbraz Edilmek Üzere Alınacak "Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Belgesi" 4- Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Fotokopisi 5- Yükseköğretim kurumlarından mezun olanlar için E-Devlet' ten alınacak "Yükseköğretim Mezun Belgesi " 6- E-Devlet' ten alınacak 2 Adet Adli Sicil Belgesi 7- Sağlık Durumuna ilişkin Beyan yazısı (www.botas.gov.tr duyurular kısmından temin edilecek) 8- E-Devlet' ten alınacak Askerlik Durum Belgesi 9- İlanda Yer Alan Şartlara İlişkin Diğer Belgeler (Yabancı Dil, Tecrübe, Sertifika, vb.)

Tarık2332
Aday Memur
05 Mart 2019 15:14

mülakata giren yok mu arkadaşlar

kimyager54ahmet
Aday Memur
06 Mart 2019 12:56

istenlen belge : diploma aslı kimlik ve 2 adet fotograf

Tarık2332
Aday Memur
06 Mart 2019 18:26

hocam diğer evraklar tamam da fotoğraf getirmedim yarın sabah mülakatım var şuan alamam artık sorun olur mu
kimyager54ahmet, 5 yıl önce

istenlen belge : diploma aslı kimlik ve 2 adet fotograf

14.AYNUR
Aday Memur
06 Mart 2019 19:30

Fotoğraf yok sadece diploma-kimlik

Tarık2332, 5 yıl önce
hocam diğer evraklar tamam da fotoğraf getirmedim yarın sabah mülakatım var şuan alamam artık sorun olur mu

kimmuhhh
Kapalı
06 Mart 2019 19:53

Foto nereye yok ya? Beni bugün botaş aradı gelirken 2 foto getirin diye

Tarık2332
Aday Memur
06 Mart 2019 20:38

sorun olur mu çıkaramadık yarın sabah da mülakat var

kimmuhhh
Kapalı
06 Mart 2019 21:29

Duyuruya fotoğrafınızı getirin diye yazmamışlar ki o yüzden size birşey diyemezler mülakattan önce ya da sonrasında bi yerde çektirip teslim edersiniz kuruma. Sizin durumunuzda olan çok insan var bence bu yüzden telefonla arayıp bundan sonra mülakata katılacak olanlara fotonuzu getirin diyorlar.
Tarık2332, 5 yıl önce
sorun olur mu çıkaramadık yarın sabah da mülakat var

tumblr3
Kapalı
08 Mart 2019 11:55

arkadaşlar mülakata giren arkadaşlardan rica etsek mülakat deneyimlerini paylaşabilirlermi ?

kimyager54ahmet
Aday Memur
08 Mart 2019 12:34

öncelikle işe yarayan tek şey 2 fotograf diplomanın yüzüne bile bakmadılar

kimyager54ahmet
Aday Memur
08 Mart 2019 12:51

ilk önce 8 30 sizi toplantı salonunda topluyorlar bi aday bilgi formu dolduruyorsunuz onlar onemli çünkü komisyonun önüne gidiyor soruyorlar bunu neden boş bıraktın ( kardeşlerinin dogum tarihleri ve adresleri falan )yani hepsini eksizsiz doldurun üşenmeyin yani önemseyin

kurum cok misavirperver ilgileniyorlar çaylar simitler yemekler

gelgelelim mülakata ilk önce bilgisayarlara oturuyorsunuz herkese ayrı bir soru mantik soruları gibi toplam 60 soru var bu kişilik envarteri testi imiş

daha sonra bizde iki komisyon vardı sırayla çağırıyorlar

ilk odaya girdiğinde verdiğin bilgileri sana soruyorlar konuşturuyorlar nerede yaşıyon işin kardeş evli misi bekar mısın felan filan

daha sonra botaş ile ilgili soru soruyorlar

1-botaş hakkında ne düşünüyorsun

2-botaşın yaptıgın uuluslararsı projeler

3-türkiye nin dogalgaz ulaşmadığı il hangisi dir

4-lng ne demek anlat (ben lng çalışacagım diye alan sorusu)

5-radyoaktif maddeleri say

6-dogalgaz ortam sıcaklıgı hakkında ne düşüyorsun

7-botaş gaz aktarımı nasıl olur

ben kimyager oldugum için böyle sordular öyle genel kültür falan yok

alan ve botaşın sitesini iyi çalışın projeler falan

hakkımızda hayırlısı

14.AYNUR
Aday Memur
08 Mart 2019 18:05

Tşkrler.bişey sormak istiyorum komisyon kalabalık mı acaba kaç kişi vardı

kimyager54ahmet, 5 yıl önce

ilk önce 8 30 sizi toplantı salonunda topluyorlar bi aday bilgi formu dolduruyorsunuz onlar onemli çünkü komisyonun önüne gidiyor soruyorlar bunu neden boş bıraktın ( kardeşlerinin dogum tarihleri ve adresleri falan )yani hepsini eksizsiz doldurun üşenmeyin yani önemseyin

kurum cok misavirperver ilgileniyorlar çaylar simitler yemekler

gelgelelim mülakata ilk önce bilgisayarlara oturuyorsunuz herkese ayrı bir soru mantik soruları gibi toplam 60 soru var bu kişilik envarteri testi imiş

daha sonra bizde iki komisyon vardı sırayla çağırıyorlar

ilk odaya girdiğinde verdiğin bilgileri sana soruyorlar konuşturuyorlar nerede yaşıyon işin kardeş evli misi bekar mısın felan filan

daha sonra botaş ile ilgili soru soruyorlar

1-botaş hakkında ne düşünüyorsun

2-botaşın yaptıgın uuluslararsı projeler

3-türkiye nin dogalgaz ulaşmadığı il hangisi dir

4-lng ne demek anlat (ben lng çalışacagım diye alan sorusu)

5-radyoaktif maddeleri say

6-dogalgaz ortam sıcaklıgı hakkında ne düşüyorsun

7-botaş gaz aktarımı nasıl olur

ben kimyager oldugum için böyle sordular öyle genel kültür falan yok

alan ve botaşın sitesini iyi çalışın projeler falan

hakkımızda hayırlısı

kimyager54ahmet
Aday Memur
09 Mart 2019 08:06

bizimkinde 4 kişi vardı bir tanesi mesleki soru soruyor diğerleri hem botaş ve nerede calışacaksan orayla ilgili sorular soruyorlar

14.AYNUR, 5 yıl önce

Tşkrler.bişey sormak istiyorum komisyon kalabalık mı acaba kaç kişi vardı

Toplam 968 mesaj
«131415161718192021222324»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi