Editörler : ayşegül bgm

rmzan
Şef
02 Ekim 2019 11:13

Üniversite hastanelerindekiler derken
azimli67, 5 yıl önce

üniversite hastanesindeki arkadaşlar sisteme düşmüş.Bakanlıktakilerde sıkıntı var mı?

HEMŞİREGO
Aday Memur
03 Ekim 2019 13:46

Yaw arkadaşlar niye bu kadar uzatmışsınız sözleşmenizin süresine 1 ay kala sözleşme yenilemeyeceğinizi noter aracılığıyla ya da doğrudan dilekçe ile üniversiteye bildirirsiniz ve sözleşmeniz bittiğinde yenilemezsiniz olur biter amma da uzattınız.

HEMŞİREGO
Aday Memur
03 Ekim 2019 13:47

Aksi halde 1 yıl ceza alırsınız

HEMŞİREGO, 5 yıl önce

Yaw arkadaşlar niye bu kadar uzatmışsınız sözleşmenizin süresine 1 ay kala sözleşme yenilemeyeceğinizi noter aracılığıyla ya da doğrudan dilekçe ile üniversiteye bildirirsiniz ve sözleşmeniz bittiğinde yenilemezsiniz olur biter amma da uzattınız.

azimli67
Aday Memur
04 Ekim 2019 11:35

Biz üniversiteden bahsetmiyoruz bakanlıkta yapan arkadaşlar var onlar da sağolsun atamadan önce bilgi paylaşımı yapacagız demelerine rağmen şimdi sorun yaşayıp yaşamadıklarını yazmıyorlar ki kendilerinden sonrakiler de aynı sıkıntıyı çeksin

ftrbey
Aday Memur
04 Ekim 2019 22:26

hocam durumunuzda degısıklık varmı zimmete dustunuzmu

hokah, 5 yıl önce
Dava açılır.

ariftaf
Yasaklı
05 Ekim 2019 01:02

bunu yapan adamlar çok nadir aranıp yerlerinde kalıyor %99.9 u geriye kalan arkadaşlarda boşverin aradığınız yerde kalın kendinize dert cikarmayin

azimli67
Aday Memur
05 Ekim 2019 11:54

cevap verip yardımcı olsanız da sizden sonrakilere bir faydanız dokunsa...

hokah, 5 yıl önce
inşallah olur hocam, yazarım tabi ki.

freakmuqo
Aday Memur
06 Ekim 2019 21:30

Hocam özelden mesaj atmanız mümkün mü, size bir şey danışmak istiyorum

lDeimosl, 5 yıl önce

Sözleşmenin sona ermesi fesihi de kapsar. Zaten çalışmaktayken kısmı yeterli fesihten bahsettiğini anlamak için.

09 Ekim 2019 12:09

Keşke artık biri söylese Aralık?a ne kaldı 😳

atakan023
Aday Memur
09 Ekim 2019 15:19

Arkadaşlar sağlık bakanlığından istifa edip üniversite hastanesine geçerken de aynı durumlar geçerli mi acaba mesela yılın ortasından ayrılıp üni hastanesinde başlayabilir miyiz

rmzan
Şef
10 Ekim 2019 11:32

Benim arkadasım zimmete düştü
Sözleşmelifare, 5 yıl önce

Keşke artık biri söylese Aralık?a ne kaldı 😳

Zlatan.
Aday Memur
14 Ekim 2019 13:43

Atanıp gitmeyen ceza alıyor mu , bilginiz var mı ?? Sözleşme ve evrak teslimi yapmasa?

rmzan
Şef
14 Ekim 2019 23:50

Benim arkadasım sözleşmesini yenilemedi sonra bakanlıga atandı ve zimmete düştü bakanlıkda başlayacak şimdi

bsrbnz
Aday Memur
15 Ekim 2019 00:08

Hangi atamada atandı arkadaşınız

hokah
Aday Memur
15 Ekim 2019 09:26

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra merhaba, uzun süredir girmemiştim foruma moralimi bozmamak için, biraz da zimmet işınin tamamen netleşmesini bekledim. Zimmete geç de olsa sonunda düştüm, ancak eski görev yerim gözüküyordu atandigim yer olarak, yeni hastaneye sorduk sorun olmayacagini evraklari getirip baslayabilirsiniz dediler. Benle ayni durumda bi arkadasla tanistim o da zimmete dustu o da yakinda baslayacak. Yani evet, 1 ay oncesinden dilekce verirsek (son gun 30 kasim) 1 yil beklemeden tekrar atanabilme hakkimiz var. Ben erdim muradima darisi sizlerin başına..

hokah
Aday Memur
15 Ekim 2019 09:36

Özelden çok soran olmuş, öncelikle ben devlet hastanesindeydim, ancak üniveriste hastanelerinden sözleşme yenilemeyenler de zimmete düştü. Burdaki tek önemli nokta 1 ay öncesinden dilekçe vermek, diğer türlü fesihe giriyor ceza alıyorsunuz.

2. En çok sorulan soru da üni hastanesinde çalışıyorum 2019/5 e tercih versem sorun olur mu? Olur arkadaşlar, çalişırken tercih verseniz yerleşseniz bile bakanlık atamanızı yapmaz boşüna kadro yakmayın. Uni den sözleşme yenilemeyenleri zimmete düşürürken bakanlik tek tek bu kişileri dilekçe vererek mi sözleşme yenilemediniz diye aradi, ondan sonra zimmete düşürdü.

kursunkalemmm
Aday Memur
15 Ekim 2019 10:20

Üniversite hastanesine sözlesme yenilemeyeceğimize dair dilekce verdikten sonra 2019/5 e tercih verebilir miyiz ?

hokah, 5 yıl önce

Özelden çok soran olmuş, öncelikle ben devlet hastanesindeydim, ancak üniveriste hastanelerinden sözleşme yenilemeyenler de zimmete düştü. Burdaki tek önemli nokta 1 ay öncesinden dilekçe vermek, diğer türlü fesihe giriyor ceza alıyorsunuz.

2. En çok sorulan soru da üni hastanesinde çalışıyorum 2019/5 e tercih versem sorun olur mu? Olur arkadaşlar, çalişırken tercih verseniz yerleşseniz bile bakanlık atamanızı yapmaz boşüna kadro yakmayın. Uni den sözleşme yenilemeyenleri zimmete düşürürken bakanlik tek tek bu kişileri dilekçe vererek mi sözleşme yenilemediniz diye aradi, ondan sonra zimmete düşürdü.

bsrbnz
Aday Memur
15 Ekim 2019 11:43

İnşallah verebiliriz

Irmak95
Aday Memur
26 Ekim 2019 20:16

2019/4 kpss tercih kılavuzunda giriş kısmında bununla ilgili 1 yıl bekleme şartı kadrolularin 6 ay olacağı belirtildiğini görmüştüm incelemenizi oneririm

Ozannnnnn
Aday Memur
14 Aralık 2019 03:15

arkadaşlar öncelikle merhaba ben bir üniveriste hastanesinde hemşireyim. 20 kasımda ay sonunu beklemeden bizden dilekçeleri istediler bizde olumlu verdik şimdi ben geri çekmek istiyorum fesih sayılmadan yenilemeyeceğime dair dilekçe verebilir miyim. Bir arkadaş 13 aralıkta değiştişrmiş fesih olmaz demişler ne yapmam lazım sizce olur mu kurumun insiyatifine mi kalmış, ÖNEML,İ YARDIMINIZA ihtiyacım var daha önce başına gelen var mı

Toplam 80 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi