Editörler : F16 Gökçen
«102110221023102410251026102710281029103010311032»

Gaasdasdi
Aday Memur
01 Haziran 2020 16:47

Arkadaşlar merhaba,

az önce deloitte partner mülakatı (istanbul) için arandım, essay bu aşamada olmayacakmış, ingilizce ve muhasebe soruları olacak dedi ik, daha önce giren, ne soruyorlar fikri olan varsa yardımlarınızı bekliyorum,

Gagavuz58
Aday Memur
01 Haziran 2020 18:17

Manager mülakatı için n grup mülakatından kaç gün sonra dönüş alıştınız acaba?

Gaasdasdi, 4 yıl önce

Arkadaşlar merhaba,

az önce deloitte partner mülakatı (istanbul) için arandım, essay bu aşamada olmayacakmış, ingilizce ve muhasebe soruları olacak dedi ik, daha önce giren, ne soruyorlar fikri olan varsa yardımlarınızı bekliyorum,

Gaasdasdi
Aday Memur
01 Haziran 2020 18:40

1 hafta yaklaşık

Gagavuz58, 4 yıl önce

Manager mülakatı için n grup mülakatından kaç gün sonra dönüş alıştınız acaba?

01 Haziran 2020 19:02

merhaba manager mülakatınız ne zaman olmuştu acaba hangi tarihte teşekkürler

Gaasdasdi, 4 yıl önce

1 hafta yaklaşık

e.arslan54
Aday Memur
01 Haziran 2020 20:05

İngilizce ve muhasebe soruları olacak derken, partner görüşmesinde mi sorulacakmış hocam.Ayrıca manager görüşmesinden ne kadar sonra partner daveti aldınız hocam bilgi verir misiniz. Son olarakta Essay olayı olmayacak mı yoksa ertelenmişmi bilginiz varsa paylaşırsanız çokmemnun olurum.

Gaasdasdi, 4 yıl önce

Arkadaşlar merhaba,

Gaasdasdi
Aday Memur
01 Haziran 2020 20:11

4 mayıs

nazar1234, 4 yıl önce

merhaba manager mülakatınız ne zaman olmuştu acaba hangi tarihte teşekkürler

Gaasdasdi
Aday Memur
01 Haziran 2020 20:14

İngilizce ve muhasebe soruları olacak derken, partner görüşmesinde mi sorulacakmış hocam.Ayrıca manager görüşmesinden ne kadar sonra partner daveti aldınız hocam bilgi verir misiniz. Son olarakta Essay olayı olmayacak mı yoksa ertelenmişmi bilginiz varsa paylaşırsanız çokmemnun olurum.

evet partnerda sorulacakmış.

1 ay sonra.

şu aşamada olmayacak dendi online olacakmış yine mülakat daha sonra yapacaklar heralde.

e.arslan54, 4 yıl önce

e.arslan54
Aday Memur
02 Haziran 2020 00:15

Teşekkür ederim hocam.

Gaasdasdi, 4 yıl önce

evet partnerda sorulacakmış.

1 ay sonra.

şu aşamada olmayacak dendi online olacakmış yine mülakat daha sonra yapacaklar heralde.

02 Haziran 2020 03:34

PWC den hala haber yok sanırım ?

Reservoir
Aday Memur
02 Haziran 2020 03:35

pwc hala başlamadı sanırım

Syh06
Aday Memur
02 Haziran 2020 10:35

Deloitte de vaka çalışmaları devam ediyor mu acaba? Beni bir kez aramışlardı açamamıştım telefonumu ve daha aranmadım acaba ararlar mı?

big4d
Aday Memur
02 Haziran 2020 13:55

Arkadaşlar PwC konusunda bir bilgi vermek istiyorum, PwC'nin teklif yapmayı kararlaştırdığı kişiler bile var şu anda. Öncelikle şirketlerinde staj yapmış veya referansları olan kişileri değerlendiriyorlar.

Eğer PwC stajınız varsa, olumsuz haber almadıysanız, muhtemelen süreciniz zaten ilerliyordur.

Eğer PwC stajınız yoksa ve kendi sitelerinden başvuru yapmışsanız, sitedeki "status:" durumunuzu kontrol etmeniz gerekiyor. Statünüzde olumsuz bir ibare yoksa, süreç yine devam ediyordur sizin için.

PwC diğer big4 şirketleri gibi ingilizce testi, genel yetenek testi, muhasebe testi gibi süreçleri olmadığı ve daha az kademeli olduğu için, süreçler durmuş gibi görünüyor.

Ezcümle, bir şekilde PwC'ye ulaşın ve sürecinizin durumunu sorun. Herkesin dilediği yerde olması dileğiyle...

Gagavuz58
Aday Memur
02 Haziran 2020 14:03

Bilgilendirmeniz için teşekkürler, pwc ye başvuru yapıp geri dönüş için ulaşabilen arkadaşlar var mı bizi de bilgilendirmeler biz de ulaşılabilecek kaynaklardan ulaşsak

big4d, 4 yıl önce

Arkadaşlar PwC konusunda bir bilgi vermek istiyorum, PwC'nin teklif yapmayı kararlaştırdığı kişiler bile var şu anda. Öncelikle şirketlerinde staj yapmış veya referansları olan kişileri değerlendiriyorlar.

Eğer PwC stajınız varsa, olumsuz haber almadıysanız, muhtemelen süreciniz zaten ilerliyordur.

Eğer PwC stajınız yoksa ve kendi sitelerinden başvuru yapmışsanız, sitedeki "status:" durumunuzu kontrol etmeniz gerekiyor. Statünüzde olumsuz bir ibare yoksa, süreç yine devam ediyordur sizin için.

PwC diğer big4 şirketleri gibi ingilizce testi, genel yetenek testi, muhasebe testi gibi süreçleri olmadığı ve daha az kademeli olduğu için, süreçler durmuş gibi görünüyor.

Ezcümle, bir şekilde PwC'ye ulaşın ve sürecinizin durumunu sorun. Herkesin dilediği yerde olması dileğiyle...

Derya919191
Aday Memur
02 Haziran 2020 21:32

Kpmg ik numarası elinde olan, mülakat için arandığınız numara da olur bana özelden yazabilir mi?

Derya919191
Aday Memur
02 Haziran 2020 21:34

Beni manager daveti için arayan numarayı telefon değişikliği yüzünden kaybettim de

Derya919191, 4 yıl önce

Kpmg ik numarası elinde olan, mülakat için arandığınız numara da olur bana özelden yazabilir mi?

yenimezun066
Aday Memur
03 Haziran 2020 15:24

Bu hafta içerisinde Ey'dan partner daveti ya da Deloitte'dan manager mülakatı daveti oldu mu acaba ?

Gaasdasdi
Aday Memur
03 Haziran 2020 15:56

Arkadaşlar bugün deloitte partner mülakatına girebilen oldu mu ?

03 Haziran 2020 16:57

Arkadaşlar kpmg izmirden tax için partner mülakatı haberi alan var mı*

noremorse
Aday Memur
03 Haziran 2020 17:21

Arkadaşlar deloitte tan partner için arananlar da var hala manager mülakatı bekleyen de var, grup mülakatına yeni girmiş olan da. Ben anlamadım bu süreci nasıl yönetiyorlar? Manager için bekliyorum haftalardır, bazıları 1 hafta sonra manager için aranmış bazıları da grup mülakatından yaklaşık 1 ay sonra aranmış. Başvuru tarihiyle ilgilidir tabii ki ama böyle bekledikçe hem stres oluyoruz hem de olumsuz mu düşüncesine kapılıyor aranmayı bekleyenler. Kendi adıma öyle en azından. Acaba il ve departman ayrımına göre mi yapılıyor bu aramalar? Bilgisi olan varsa söylesin lütfen çatlıcam artık :(

Hergele34
Aday Memur
03 Haziran 2020 17:33

Arkadaşlar Deloitte partner mülakatı girenler bilgilendirebilir mi ? Nasıl geçti, ne soruldu, ingilizce ve tektik sorular soruldu mu ?

Toplam 23158 mesaj
«102110221023102410251026102710281029103010311032»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi