Editörler : oto-danisman-expert

Yeni Komiser
Aday Memur
16 Kasım 2018 22:17

bu muhabbet ne kardeş tam olarak anlamadım

Kaaris, 5 yıl önce

Transkript yabancı dil olarak var ( ingilizce ) bölümümde yabancı dil (fransızca) . memlekette olduğum için transkript türkçesine ulaşmam için Okula gitmem gerekiyor. Sisteme yabancı dil olarak yüklesem sıkıntı olur mu ?

vsl20
Aday Memur
17 Kasım 2018 12:17

arkadaşlar koşu nasıl oluyor 15 derecelik açı diye birşey yazmışlar ne olduğunu anlayamadım

Penguen52
Şef
17 Kasım 2018 13:41

fyt sınavı basit sürüye uyunca yaparsınız ancaak subay-astsubay alım sayısı nekadar bilgisi olan ?

adaytegmen
Aday Memur
17 Kasım 2018 20:13

merhaba fyt den iyi bir sonuç almış olmak için azami ortalamamız kaç olmalıdır? ayrıca ön başvuru esnasında transkriptimi yüklemesem sıkıntı olur mu ?

Barış88
Aday Memur
17 Kasım 2018 20:16

zaten galiba bir sayfalık bir şey yükleyebiliyorsun. Benim transkript 3 sayfa nasıl olacak bu iş anlamadım. Bir arkadaş çok önemli olmadığını söylemiş fakat bilemiyorum

adaytegmen
Aday Memur
17 Kasım 2018 20:45

ben diplomamı yükledim e devletten . ama transkriptimi görüntüleyecek dijital bir ortam yok ve dediğiniz gibi 2-3 sayfa kadar oluyor. öğrenci işlerini arıyorum açan yok bilemedim çok önemli mi
Barış88, 5 yıl önce
zaten galiba bir sayfalık bir şey yükleyebiliyorsun. Benim transkript 3 sayfa nasıl olacak bu iş anlamadım. Bir arkadaş çok önemli olmadığını söylemiş fakat bilemiyorum

h.tepeli
Aday Memur
17 Kasım 2018 20:58

Sistemde ki sorulan sorulara verilen bir cevapta e-devletten üniversite bilgisi otomatik olarak gözükenlerin diploma ve transkript yüklenmesine gerek yok yazıyordu. Bulursam o yazıyı tekrar bakıp bilgilendiririm.

Barış88
Aday Memur
17 Kasım 2018 21:25

teşekkürler...

Hkrn
Yasaklı
17 Kasım 2018 22:01

Bayanlarda kpss 69 puan sıralamaya girme şansı var mı? Bölüm sosyoloji

Methanos
Aday Memur
17 Kasım 2018 22:04

Bayanlarda yüksek kapatıyor...

Hkrn, 5 yıl önce
Bayanlarda kpss 69 puan sıralamaya girme şansı var mı? Bölüm sosyoloji

Yeni Komiser
Aday Memur
17 Kasım 2018 22:09

Sen onu bi at hocam kafamız rahat olsun benim okul gözüküyor ama diplomayı e devletten yükledim fakat transkriptim 2 sayfa nasıl yüklenecek ayrıca msü 3 ve 4. sınıf alımların duyursunda transkript isteniyor bizim kılavuz ve duyuruda herhangibir şey yazmıyor

h.tepeli, 5 yıl önce
Sistemde ki sorulan sorulara verilen bir cevapta e-devletten üniversite bilgisi otomatik olarak gözükenlerin diploma ve transkript yüklenmesine gerek yok yazıyordu. Bulursam o yazıyı tekrar bakıp bilgilendiririm.

Metalurji08
Aday Memur
17 Kasım 2018 22:19

Diploma ile transkriptin fotosunu cekip oyle yükledim en mantıklısı o
adaytegmen, 5 yıl önce
ben diplomamı yükledim e devletten . ama transkriptimi görüntüleyecek dijital bir ortam yok ve dediğiniz gibi 2-3 sayfa kadar oluyor. öğrenci işlerini arıyorum açan yok bilemedim çok önemli mi

h.tepeli
Aday Memur
17 Kasım 2018 22:24

Tercih yaptığımız ekranda Çağrı Takip sekmesinde 10924 numaralı soru bakabilirsiniz oradan. Link paylaşamıyoruz burada sanırım ama soru ve cevabı paylaşayım.

soru: 2018 Dış kaynktan subay başvurusunda Aralık ayında askere gidecek olanlar askerlik durumu ile ilgili 'tecilli' mi yoksa 'askerde' mi seçeneğini işaretleyecekler? Ayrıca sistemde yökten alınan diploma bilgileri yeterli olmayıp diploma ve transkript yüklemeye gerek var mı?

cevap: YÖK'ten gelen eğitim bilgisi sistemde görünüyorsa eklemenize gerek yok. Çağrıldığınız takdirde diplomanızı yanınızda getirmeniz gerekir.

Ayrıca bu çağrı takip yerinden direk kendiniz de soru sorabilir, daha önce sorulanlara bakıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeni Komiser, 5 yıl önce

Sen onu bi at hocam kafamız rahat olsun benim okul gözüküyor ama diplomayı e devletten yükledim fakat transkriptim 2 sayfa nasıl yüklenecek ayrıca msü 3 ve 4. sınıf alımların duyursunda transkript isteniyor bizim kılavuz ve duyuruda herhangibir şey yazmıyor

0smanoglu
Aday Memur
17 Kasım 2018 23:01

oncelikle Allah herkesin gönlüne gore versin. bundan 2 3 yil kadar once uyku problemi icin psikiyatri tarafindan yazilan hafif dozlu antidepresan kullandim sonra kullanmadim. saglik raporu alirken sikinti olusturur mu. kesin bilgi sahibi arkadaslar cevaplayabilirler mi. saglik asamasini detayli bi sekilde anlatir misiniz

erendemir25
Aday Memur
17 Kasım 2018 23:02

Beyler deniz sınıfı ikmal subaylığında, yüzme zorunluluğu var mı? Piyadeler fiziki mülakatlarda yüzme yapıyor ama ikmal sınıfı için mülakatlarda yüzme var mı acaba?

Yeni Komiser
Aday Memur
17 Kasım 2018 23:50

Okul bitirme tarihim doğruda başlama tarihi 01.01.0001 yazıyor sistemde :D sizde de öyle mi

Methanos
Aday Memur
18 Kasım 2018 02:55

Allah aşkına şu göz şartları nedir biri Açıklayabilir mi ? Muharip ve yardımcı sınıflarda göz şartları değişiyor sanırım. Aydınlatırsanız sevinirim

Barış88
Aday Memur
18 Kasım 2018 12:24

İnternetten tsk sağlık yönetmeliğini inceleyebilirsin. En sağlıklı sonuçlara oradan ulaşırsın.

Narnur
Aday Memur
18 Kasım 2018 12:55

arkadaşlar kpss nin önemi çok büyük mü ?ben bayan subaylığa başvurdum. p3 puanım 73.6 kpss puanına göre mi çağırıyorlar?

Ftrist
Aday Memur
19 Kasım 2018 14:47

Fotoğraf yüklemek zorunlumu ben yüklemedim
Toplam 258 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi