Editörler : crops35
02 Temmuz 2013 13:15

Taşeron İşçi Kadro Haberi

Arkadaşlar bu haber hakkında bilgisi olan var mı? Bugün yayınlanan bir haber http://www.memurhaber.com/bu-sektorlerdeki-taseron-isciler-kadroya-geciyor-g18728,-p1.html

davidsavage
Aday Memur
02 Temmuz 2013 13:51

http://www.ahaber.com.tr/Ekonomi/2013/07/02/taseron-iscilerin-bekledigi-haber-geldi

adalet_portal
Şube Müdürü
02 Temmuz 2013 15:49

Arkadaşlar bakanın o açıklamasını dinledim hatta memurlar net anasayda da bulabilirsiniz, kadronun k sını etmedi, 3 ay önceki açıklamaları tekrarladı, verilmeyen kıdem tazminatı, gününde maaş, yıllık izin vb...bunlar zaten var olan haklar, ısıstıp tekrar sunuyorlar bir yenilikmiş gibi, paylaştığınız iki haber sitesi bu konuşmadan nasıl kadro haberi çıkardı anlamış değilim, fason haber, umutlanmayalım boşa bakanın ağzından duyacağız ki ancak öyle ( dediklerini de yapmıyorlar gerçi:) ) kolay gelsin.

AhmedTalha
Aday Memur
02 Temmuz 2013 19:41

Hem kadro deniyor hemde 3 yıllık sözleşme imzalanması diyor.Çelişkili durum var

03 Temmuz 2013 01:45

ben gece gündüz çalışıp kpssye girecem 95 puan alıp atanamayacam buna rağmen sizi kadroya mı alacaklar ben buna geçiniz diyorum fazla hayal kurmayın

mhnds60
Şef
03 Temmuz 2013 08:33

arkadaşım yazılarını takip ediyorum önce kpss puanım 84 yazdın daha sonra 85 yazdın burdada 95 yazmışsın. Taşeronlarla uğraşma. 95 alan atanır atanamazsan tercih yapmıyosun iş beğenmiyosun demekki. Sözleşmelilere ne diyosun peki.taşeron bileğinin hakkıyla emeğiyle kadroyu hak etmiştir.

dogustandemiryolcu, 11 yıl önce

ben gece gündüz çalışıp kpssye girecem 95 puan alıp atanamayacam buna rağmen sizi kadroya mı alacaklar ben buna geçiniz diyorum fazla hayal kurmayın

03 Temmuz 2013 11:14

Öncelikle hayal kurmamıza engel teşkil edemezsin. Senin Kpss den 94 alman bizden üstün olduğunu göstermez ayrıyetten herkesin zeka yapısı farklıdır sen Kpss den full çekersin ben 75 alırım fakat benim uzmanlığım bilişim ve çalıştığım sektörde Kpss puanın istersen 100 olsun Veri Tabanı + Entegre Programlar yazılım hakkında bilgin yoksa işe yaramazsın. Herkes torpille girdiğimizi sanıyor fakat biz bilgilerimize güvenerek girdik.

dogustandemiryolcu, 11 yıl önce

wadaa_eren
Kapalı
03 Temmuz 2013 11:42

Arkadaşlar bir memur olarak haklı davanızın daima yanınızdayım.... Hersey kpss değil emek herseyden üstündür...

rayban_ua
Aday Memur
03 Temmuz 2013 13:43

Aptalız ya aptal sayın çelık sür eşşeği niğdeye allah büyük sandıkta görüşürüz

03 Temmuz 2013 19:46

Orada bir yanlışlık olmuş 85 puan olacaktı.Geçin arkadaşlar bu işleri devlet kpss ile mühendis,teknisyen hepsini alıyor.Eğer derdiniz kadro almaksa girin kpssye alın kadronuzu bu kadar basit.

bir yürek atışı
Aday Memur
04 Temmuz 2013 08:27

kpss ye girmediğimizi ve atanamayacağımızı söyleyen kim?

04 Temmuz 2013 12:31

Düz mantık konuşmak ne kadar kolay ben Kpss den 80 üstü alamam fakat alanım da o full çekenlerin tozunu bulamazsın sanki herkes kpss ataması ile giriyor dayı bulan mülakatta ataniyor teknik unvana sonra muhendisim diyor önüne is verilince biz bunu okulda ogrenmedik sonra kurum değişikliği ben cok iyi biliyorum muhendis olupta fdisk deyince kalan bana gazel okuma

labistanbul
Şube Müdürü
04 Temmuz 2013 12:39

kpss kaldırılsın...

04 Temmuz 2013 15:29

Daha yazı yazmayı bilmiyorsunuz kadro diyorsunuz güldürmeyin arkadaşlar beni gerçek her zaman gerçektir hadi size kolay gele

bgr48
Aday Memur
04 Temmuz 2013 19:50

bak dogustandemiryolcu diger sayfalardada senın yorumlarını okudum süreklibu şekilde insanları hor göremezsin insanlar burada birbirlerine sıkıntılarını paylasmak için yorum yazıyorlar utanmıyormusun hiç anana avradına küfür etmiş adam diger sayfalarda hiçmi zoruna gitmiyor adam ol adam birgün sert bir kayaya çarparsın

m.canatar
Kapalı
07 Temmuz 2013 09:18

bazı arkadaşların babası Müteahhit'lik yapıyor sanırım bu yüzden taşeron kalksın istemiyor :)

vedat@
Aday Memur
17 Temmuz 2013 09:16

arkadaşlar yardimci olabilir misiniz? lisans mezunuyum ve bir kamu kurumunda taşeron olarak çalişiyorum. askerlik yönünden bir sorunum var. 1 temmuz 2013 itibariyle bakaya kaldim. önümüzdeki sene mayisa kadar bakaya olmam çalişmama bir engel oluşturur mu?

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi