Editörler : E.Kayı Han
15 Mart 2019 10:27

Elinde fazla üniforma olan meslektaşlarım

Herkese merhaba mesleğe yeni atandım elinde fazladan üniforma ve ayakkabı olan abilerim, meslektaşlarım bana vermek ister misiniz? Bizim kuruma 1- 2 ay sonra geleceği kendimiz temin etmemiz gerektiği söylendi

Mahmut.koçak
Aday Memur
21 Mart 2019 12:35

Yardımcı olabilecek varmı

Kurtbogan
Aday Memur
21 Mart 2019 14:00

Kaç paralık kıyafet için yardım istiyon burda. İnternetten al işte tutacağı 100 200 lira

Kurtbogan
Aday Memur
21 Mart 2019 18:45

Ne diyon lan asalak herif. Üç beş kuruşluk şey için yalvarıyon burda millete. Alışmışsın demekki başkalarının üstünden geçinmeye.

Mahmut.koçak
Aday Memur
22 Mart 2019 10:41

Biz başkalarının eskilerini giyerek büyüdük . Eğerki bunu milletin üstünden geçinme olarak görüyorsan Allah senide yoklukla sınasın

Kurtbogan, 5 yıl önce

Ne diyon lan asalak herif. Üç beş kuruşluk şey için yalvarıyon burda millete. Alışmışsın demekki başkalarının üstünden geçinmeye.

Ahmet-23
Memur
22 Mart 2019 11:29

Başkalarının eskileri diyorsun ama belki o zamanlar yokluk zamanıydı insanlar mecbur kalıyordu. Ama şu anda devlet memurusun kardeşim. Ve ona göre davranman gerekiyor. Bende bir devlet memuru olarak açıkçası bu hareketi yakıştıramadım.
Mahmut.koçak, 5 yıl önce

Biz başkalarının eskilerini giyerek büyüdük . Eğerki bunu milletin üstünden geçinme olarak görüyorsan Allah senide yoklukla sınasın

Kurtbogan
Aday Memur
22 Mart 2019 11:49

Fakir edebiyatı yapıp kendini acındırmaya çalışma bende abimin eskileri ile büyüdüm. Şimdi devlet memuru olmuşsun bilmem kaç kuruşluk şey için yalvarıyon millete

Kurtbogan
Aday Memur
22 Mart 2019 11:51

Ve emin ol senin yokluk dediğin şeyin 10 katını gördüm ben boş boş beddua etme burda. Asalak kişiliğini bırak kendi ayaklarının üstünde durmasını öğren

FTRciParamedikİKM
Aday Memur
22 Mart 2019 13:41

Kardeş bi yerden borç al herkeste verir zaten memursun ayın 15inde maaşın yatacak kolay gelsin

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi