Editörler : crops35

doyurcan usta
Kapalı
08 Kasım 2019 15:36

Arkadaşlar, ben bakanlıktan iki üst düzey yöneticiye sordum olumsuz konuştular, burada sınav açılacak diyen arkadaş varsa kafasından konuşmasın varsa bir bildiği paylaşsın yoksa da sussun....

Kesin bilgi paylaşamıyorsanız ya da güvenirliğinden emin değilseniz birşeyler yazmayın....

azad2107
Aday Memur
13 Kasım 2019 08:41

TECSEN başkanının Bakanlık genel müdürlükler nezdinde ihtiyaçlarını belirlemek için çalışma başlatıldığına dair açıklaması var. İnşallah açılır bakalım beklemedeyiz.

madebyshadow
Memur
13 Kasım 2019 10:09

Geçen hafta söyledim yine söylüyorum. " Takvim Yetişmediğinden Dolayı İleri Bir Tarihte Planlanacaktır" Aralık sonuna doğru dillendirilmeye başlanacak. Sendikalar yine " Konuştuk bu eylül-ekim gibi yapacaklar" diye boş boş dolaşmaya başlayacaklar. Bu arada diğer sendikalar nasıl Öğretmen sendikası diye addediliyorsa. Teç-Sen de açık ara Şef sendikası olma yönünde emin adımlarla ilerliyor.

13 Kasım 2019 14:00

Nasıl bu kadar eminsiniz? Bir duyum mu aldınız.?

madebyshadow
Memur
15 Kasım 2019 15:26

Bugün kasımın 15 i eğer Bakanlıkta bu sınav ile ilgili çalışma %30 olsa bile sendikalar sınav yapılacak hazırlanın demeye başlardı. Ve her sendika sınavın açılmasını ben sağladım diye reklam yarışına girerdi. İki kere İki nasıl dört ise Bakanlığında bu sınavı yapmak istemediği o kadar açık. İster Eğitim-Bir diyin ister Tec-Sen ister diğerleri gerçekten yaptıkları hiçbir şey yok. Gidip çay içip fotoğraf çekilmekten başka. Bakanlığa o kadar yazı yazdılar bir tanesi de gelen cevabı açıklayabildi mi? İşleyiş açısından Bakanlık sınav ve yerleştirmeleri Nisan sonuna kadar bitirmek zorunda. Yoksa mayıs ayı ile birlikte il içi ve il dışı işlemleriyle sağlıklı bir çalışma yapamaz. Duyuru- Sınav - Sonuç - Mülakat- Kesin Sonuç- Yerleştirme. Peki buradan çıkarılacak ders ne arkadaşlar " Takvim Yetişmediğinden Dolayı İleri Bir Tarihte Planlanacaktır"

madebyshadow
Memur
15 Kasım 2019 15:55

Bu arada duyum diyorsanız. Bir Duyumum var bugün yarın sizlere de ulaşır. " Söz aldık kesin eylül-ekim 2020 de yapılacak" ...

Zumbada, 4 yıl önce

Nasıl bu kadar eminsiniz? Bir duyum mu aldınız.?

zirve0327
Aday Memur
18 Kasım 2019 14:59

gelişme var mı ?

egevrl
Yasaklı
19 Kasım 2019 11:07

Arkadaşlar 2020 sınav takvimi açıklandı ve yine bu takvimde yok unvan değişikliği.

av.8935
Aday Memur
19 Kasım 2019 12:18

linki gönderir misiniz

alibrtc
Şube Müdürü
19 Kasım 2019 15:01

Arkadaş sanırım ÖSYM Sınav takvimini kastediyor. Sınavı ÖSYM değil MEB yapacak. Ölçme Değerlendirme Genel Müdürlüğüne baktım ben bulamadım 2020 sınav takvimini. Bulabilen varsa paylaşabilir mi?

egevrl, 4 yıl önce

Arkadaşlar 2020 sınav takvimi açıklandı ve yine bu takvimde yok unvan değişikliği.

madebyshadow
Memur
19 Kasım 2019 15:59

Bakanlık bu sınavları sınav takvimine koymaz. İş takviminde bazen "planlanması halinde" ibaresi ile eklenir. Son 2 senedir o da eklenmiyor.

Şimdi söyleyeceklerimi kimse uygulamayacak ama ben yine de yazayım.

Sosyal medya dan yüklenin göze batmak şart, özellikle Twitter dan.

Sendikanız ne olursa olsun rest i çekin, Çünkü konunun üzerine hiç gitmiyorlar.

Buraya gelişme var mı ? diye yazmakla bu iş olmaz soğudukça soğuyor. Böylelikle belki Eylül- Ekim gibi yapılabilir. Şu anki içinde bulunduğumuz zaman zarfında ve ileri ki zamanlarda da..

BAKANLIK BU SINAVI YAPMAK İSTEMİYOR.

Geçen sene yapılan Görevde Yükselme Sınavına 2018 eylül-ekim gibi yapılacak diye tarih verdiler. Ama bu sınava Bakanlık tarih vermez. Çünkü ne zaman yapılsa işler içinden çıkılmaz bir hal alıyor. 2020 Kasım Aralık gibi iki sene oldu tekrar Görevde Yükselme yapıyoruz diyip Unvan değişikliği sınavının üzerini yine kapatırlarsa hiç şaşırmayın ahanda buraya yazıyorum.

egevrl
Yasaklı
21 Kasım 2019 12:03

Sınav takvimini tam tarih olarak zaten açıklamıyorlar fakat sınav planlanması gibi bir cümle de geçmemiş. Normalde geçmesi gerekiyordu. Arkadaşım doğru söylemiş. Sınavın planlandığı gibi bir cümle kullanılmamışsa sınav yok demektir. Ben böyle anladım . Yanlışsam düzeltin lütfen.

alibrtc, 4 yıl önce

Arkadaş sanırım ÖSYM Sınav takvimini kastediyor. Sınavı ÖSYM değil MEB yapacak. Ölçme Değerlendirme Genel Müdürlüğüne baktım ben bulamadım 2020 sınav takvimini. Bulabilen varsa paylaşabilir mi?

azad2107
Aday Memur
24 Aralık 2019 13:42

Ünvan Değişikliği sınavının hazırlığı söyleniyor arkadaşlar. İnşallah doğrudur söylentiler.

blueoasiss
Kapalı
25 Aralık 2019 16:12

Bugün Ankara Meb Personel Atama'yı aradım unvan değişikliği için. Görevli arkadaş 2020 yılı içerisinde Merkez ve Taşra Teşkilatında unvan değişikliği çalışmamız var dedi. Muhtemelen 2020 yılı içerisinde unvan değişikliği yapılacak arkadaşlar.

ogedas
Aday Memur
26 Aralık 2019 08:31

https://www.memurlar.net/haber/875499/gorevde-yukselme-unvan-degisikligi-ve-yer-degistirme-suretiyle

bilginlik
Şef
26 Aralık 2019 08:43

Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmelikte değişiklik yapılacakmış. Acaba ne gibi değişiklikler olacak ki :)

https://www.memurlar.net/haber/875499/gorevde-yukselme-unvan-degisikligi-ve-yer-degistirme-suretiyle-atanmasi-hakkinda-yonetmelikte-degisiklik-yapilacak.html

egevrl
Yasaklı
31 Aralık 2019 15:56

Tapu Kadastroda unvan değişikliği sınavı açtı. Bizler için hala bir ses yok maalesef

meergun16
Şef
10 Ocak 2020 08:56

http://tec-sen.org/haberdetay.aspx?hid=948 bu habere göre umutlanmalı mı?

yoksa yine ertelenir mi diye düşünmeli mi?

alibrtc
Şube Müdürü
10 Ocak 2020 09:05

Bakanlık ilana çıkana kadar sabırlı olalım. İnşallah doğrudur.

10 Ocak 2020 15:40

Mayıs ayından sınav olacaksa şimdiden ilana çıkılmalı. Teç-Sen bunu başarırsa üye olacağım.

Toplam 159 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi