Editörler : ayşegül bgm
03 Haziran 2020 23:58

Yeni atama

arkadaşlar 2020 de hizmete girmesi beklenen hastaneler konya karatay şehir hastanesi kocaeli şehir hastanesi ve tekirdağ şehir hastanesi değil mi?Bu 3000 binlik alımda bu hastanelere de alim olur dimi?Sadece istanbul ve konya değil yani değil mi?Ve puanım 65 35 bindeyim atanma şansım ne sizce?

kayseriliebe38
Aday Memur
04 Haziran 2020 00:56

Ya kardeşim bakanı nasıl dinledin sen acaba? Adam diyor ki İstanbul için 3binlik bir alım olacak ayrıca bu yıl içinde açılacak olan hastanelerimiz var İstanbul da konyada vb. buralarında ihtiyacına ve açılışına göre bu yıl içinde alımları yapmış olacağız dedi. Yani önümüzde atamaları birleştirip yapmak istemezlerse iki farklı alım olacak demek oluyor bu. Yani sadece 3bin alacağız demedi bakan.

Winchesterogulları
Aday Memur
04 Haziran 2020 01:54

İşte ben hiç çalışmadan girdiğimde 72 almıştım 2014te. Suanda atama bekleyen kimyagerim puanım 85. Devlet böyle duyduğunu anlamayan okuduğunu bilmeyen adamları atasın bol bol. 65 nedir arkadas ya! İnsaf yani. Şaka gibi gerçekten bir insan nasıl 65 alabilir? 120 soruda 40 net yapan adamı memur ediyorlar el insaf
kayseriliebe38, 4 yıl önce
Ya kardeşim bakanı nasıl dinledin sen acaba? Adam diyor ki İstanbul için 3binlik bir alım olacak ayrıca bu yıl içinde açılacak olan hastanelerimiz var İstanbul da konyada vb. buralarında ihtiyacına ve açılışına göre bu yıl içinde alımları yapmış olacağız dedi. Yani önümüzde atamaları birleştirip yapmak istemezlerse iki farklı alım olacak demek oluyor bu. Yani sadece 3bin alacağız demedi bakan.

Winchesterogulları
Aday Memur
04 Haziran 2020 13:52

Kişinin aynası konustu gu kelimelerdir. 2007de bak bakalım kimya puanı mı hemsirelik puanı mı yüksek? Zeka seviyenden belli oluyor. Genlerinden geçmiş olmalı bu sivri zekan!!! Sizin gibileri karsıma alıp iki kelime etmem ben. Git biraz kitap filan oku da seviyen yükselsin şekerim. Sonra kan basıncın artıyor böyle. 40 binle kimyaya girdim ben istesem tüm hemsirelik bölümlerini yazardım. Sevdiğim meslek degildi. Ama tabi sen ne bileceksin ki kimya nedir? Simdiki gibi her köyde üniversite yoktu bizim zamanda. Gelip kalabalık yapma. Sanki cok kafa varmıs gibi konusuyorsun bir de

destek58
Şef
04 Haziran 2020 13:57

40 binle kimya haaa neresi orası boğaziçi felan mı

Hayalperesthemşire
Müsteşar
04 Haziran 2020 15:31

Kimya okumuşsun keyfe keder ozaman sonuçlarına katlanırsın yüksek puan almak zorundasın atanmak için, hemşirenin öyle bir zorunluluğu yok kıskanma yani atanilan puanı, varsa sıkıntın devlete, bakanlığa konuş, birde 40 bin sıralama yapıp kimya okumak, çok güldürdün valla beni

Winchesterogulları, 4 yıl önce

Kişinin aynası konustu gu kelimelerdir. 2007de bak bakalım kimya puanı mı hemsirelik puanı mı yüksek? Zeka seviyenden belli oluyor. Genlerinden geçmiş olmalı bu sivri zekan!!! Sizin gibileri karsıma alıp iki kelime etmem ben. Git biraz kitap filan oku da seviyen yükselsin şekerim. Sonra kan basıncın artıyor böyle. 40 binle kimyaya girdim ben istesem tüm hemsirelik bölümlerini yazardım. Sevdiğim meslek degildi. Ama tabi sen ne bileceksin ki kimya nedir? Simdiki gibi her köyde üniversite yoktu bizim zamanda. Gelip kalabalık yapma. Sanki cok kafa varmıs gibi konusuyorsun bir de

Winchesterogulları
Aday Memur
04 Haziran 2020 15:40

Teker teker etiketleyip yazmayacağım kuduran arkadaslar için son cevabım olsun. 2007den bahsediyorum 40 binle girerken o zamanlar zeka seviyesi olmayan adam okul kazanamazdı. Simdiki gibi universiteler o kadar olmadıgı icin. Boğaziçi okumadık ama gidip dagın tepesinde lise bile olamayacak binalarda da okumadık. Kaliteli hocalar vardı. Kamu olmasa bile saygın özel kurumlarda calıstım. Çalışacağım. Mesele kalitenin düşmesi. Kuduz olmus köpek gibi böyle saldırıp yazan kişiler yarın hastanelerde hasta yakınlarına saldırınca magduru da oynar. Genelleme yapmıyorum sadece ayarsız arkadaslara cevap olarak yazıyorum. Görevini layıkıyla yapan ve gerçekten beyni olan arkadaslarımızı kastetmiyorum. Keske sesimizi duyurabilsek ne yazık ki bir işe yaramıyor. Vallahi ne yalan söyleyeyim cok kıskanıyorum bu kadar kadro olmasını. Bireysel olarak kıskanclık yok ama alım sayısı kıskanılacak kadar fazla. Ben ve benim gibi puanı yanacak arkadaslar da kıskanıyordur eminim.

ogzhn123
Kapalı
04 Haziran 2020 16:14

ya kardeşim üstün zekanla zamanında tercihini yapıp kimya okumuşsun biz gerizekalılar olarakda hemşirelik okumuşuz.. şimdi sen bizden ne istiyon hastanelere hemşire atanmasında kimyagermi atansın onumu istiyon :D her mesleğin kendi alanı vardır hemşirelikle kimyagerlik apayrı alanlarıdır. keşke üstün zekanla kimya okurken ülkenin şartlarını gelecekteki ihtiyaçları düşünüp okusaydın çünkü ben bir gerizekalı olarak öyle yaptım :) hemşirelik okuyan hiçkimse hemşirelik aşkıyla okumuyor. ve hemşirelik senin sandığın gibi herkesin yapabileceği bir meslek değil tek işimiz iğne vurmak değil yaniii...

Teker teker etiketleyip yazmayacağım kuduran arkadaslar için son cevabım olsun. 2007den bahsediyorum 40 binle girerken o zamanlar zeka seviyesi olmayan adam okul kazanamazdı. Simdiki gibi universiteler o kadar olmadıgı icin. Boğaziçi okumadık ama gidip dagın tepesinde lise bile olamayacak binalarda da okumadık. Kaliteli hocalar vardı. Kamu olmasa bile saygın özel kurumlarda calıstım. Çalışacağım. Mesele kalitenin düşmesi. Kuduz olmus köpek gibi böyle saldırıp yazan kişiler yarın hastanelerde hasta yakınlarına saldırınca magduru da oynar. Genelleme yapmıyorum sadece ayarsız arkadaslara cevap olarak yazıyorum. Görevini layıkıyla yapan ve gerçekten beyni olan arkadaslarımızı kastetmiyorum. Keske sesimizi duyurabilsek ne yazık ki bir işe yaramıyor. Vallahi ne yalan söyleyeyim cok kıskanıyorum bu kadar kadro olmasını. Bireysel olarak kıskanclık yok ama alım sayısı kıskanılacak kadar fazla. Ben ve benim gibi puanı yanacak arkadaslar da kıskanıyordur eminim.

04 Haziran 2020 20:06

Arkadaşım burda hemşirelere saldırıp cevap gelince kuduz köpek benzetmesi yapacak kadar şizofren misin? Senin 2007 jenerasyon yok burda aç da bak bakalım 2013 den sonraki yılların kimya puanlarıyla hemşirelik puanlarına kimin kalitesi düşmüş. Burda saydırdığın herkes istese kimyayı okurdu zaten. Ayrıca çoğumuz çalışmadan girdiğimiz puanlarla atanıyoruz. Mesela ben 2020 KPSS ye çalışırken daha önce girdiğim sınavın puanıyla atandım çalıştığım halde sınava girmeyeceğim. Şimdi daha fazla kıskanmaya devam edebilirsin.:-)

hemşiree001
Aday Memur
05 Haziran 2020 11:21

Burada kudurmakla eline bir şey geçmez, işsiz ezik

Sen istediğin kadar zırıltı yap, biz atanıyoz sen git ötede kudur

simyagerist
Kapalı
06 Haziran 2020 16:38

Bize KPSS de sağlık bilgisi sorulsa ve 65 alsak dediğinde haklısın , hiç çalışmadan 66 puanla atandım ,anlama sorunumuz oldaydı üni sınavlarında Hemşireliği kazanamazdık zaten :)

İşte ben hiç çalışmadan girdiğimde 72 almıştım 2014te. Suanda atama bekleyen kimyagerim puanım 85. Devlet böyle duyduğunu anlamayan okuduğunu bilmeyen adamları atasın bol bol. 65 nedir arkadas ya! İnsaf yani. Şaka gibi gerçekten bir insan nasıl 65 alabilir? 120 soruda 40 net yapan adamı memur ediyorlar el insaf
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi