Editörler : swat3410
«262728293031323334353637»

Aslanbey1453
Genel Müdür
15 Temmuz 2020 01:14

Özel mesaj gitmiyor, Evrak yollarken Dilekçemde güncel adresi yazıyorum ben zaten.
bursa1453, 4 yıl önce

Daha önce de aranmıştım bir kez adres güncellenmesi için.

Uertas000044
Aday Memur
16 Temmuz 2020 09:28

Günaydın kaderdaşlarim, sayfamız aşağılarda kalmış.....

METRİBUZİN
Yasaklı
16 Temmuz 2020 09:31

Günaydın devreler....

dostum yaşar
Daire Başkanı
16 Temmuz 2020 12:16

hayırlı sabahlar devreler.

Aslanbey1453
Genel Müdür
16 Temmuz 2020 17:59

9 ŞEHİT Mekanlar Cennet olsun.. Sözün bittiği yerde.. Sadece susmak düşüyor

derbeder0184
Şube Müdürü
16 Temmuz 2020 21:29

Cümleten selamun aleykûm

ohal dönemi aćiklari kaç kişi kaldık varmı bilgisi olan sayı öğrenelim

Aslanbey1453
Genel Müdür
16 Temmuz 2020 21:44

1439hepsi,bakan 3gün önce açıkladı.
derbeder0184, 4 yıl önce

Cümleten selamun aleykûm

ohal dönemi aćiklari kaç kişi kaldık varmı bilgisi olan sayı öğrenelim

Aslanbey1453
Genel Müdür
16 Temmuz 2020 22:08

HABERTÜRK NEDİR NE DEĞİLDİR PROGRAMI UĞUR POYRAZ İYİ PARTİ AVUKATI KONUŞMA YAPIYOR... TAKİPSİZLİK VE BERAAT ALAN BİR MEMUR KARARI İDARE UYGULAMIYOR İSE NERDE KALDI HUKUK DEVLETİ? KRİTER NEYSE BELİRLEYİN... HERKESE AYNI KRİTERİ UYGULAYIN AKKOYUN KARAKOYUN ORTAYA ÇIKSIN DİYOR... SUÇ SAYMA YADA SUÇUN MİLADI MİLAT KİME GÖRE NEYE GÖRE??? :)))

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
16 Temmuz 2020 22:43

Ne söyleseler boş. Gönüller taş diller lal olmuş.Bu devran böyle çok fazla devam etmez.
Aslanbey1453, 4 yıl önce
HABERTÜRK NEDİR NE DEĞİLDİR PROGRAMI UĞUR POYRAZ İYİ PARTİ AVUKATI KONUŞMA YAPIYOR... TAKİPSİZLİK VE BERAAT ALAN BİR MEMUR KARARI İDARE UYGULAMIYOR İSE NERDE KALDI HUKUK DEVLETİ? KRİTER NEYSE BELİRLEYİN... HERKESE AYNI KRİTERİ UYGULAYIN AKKOYUN KARAKOYUN ORTAYA ÇIKSIN DİYOR... SUÇ SAYMA YADA SUÇUN MİLADI MİLAT KİME GÖRE NEYE GÖRE??? :)))

METRİBUZİN
Yasaklı
17 Temmuz 2020 01:01

Yanlışın yarını olmaz dostlar, yapılanların yüzde 95 i hem hukuksuz hemde hakikatten uzak, ben yaptım oldu ile yapılıyor işler, kılıfına uydurulmaya çalışılıyor, saçma sapan sebeplerle masum insanlar terörist yaftasi yiyor devletin mahkemesinde. Suçun yok ama en ağır bedeller ödetiliyor, birileri gerine gerine hala şu kadar kripto fetocu gözaltına alındı diye bir halt zannederek haber yapıyor, bu Allah'ın gücüne gitmeyecek mı, gariban Anadolu insanı yine eziliyor kadre uğruyor, şu düştüğümuz duruma bakın, 4 yıldır boktan bir sebepten açıkta yiz bazıları ihraç oldu, kim haketti de ihraç oldu, kimse, irtibat iltisak diye bi ucube uydurdular vurun abaliya. memleketin başına bu memleketin gerçek sahibi Anadolu evladı gelmediği sürece bu devran böyle gidecek. Devlet beni ihraç etse ihraç ettiğine üzülmem anamın babamın emeklerinin umutlarının yok edilişine üzülürüm, işini dosdoğru yap üniforma ya halel getirme ama filmin sonunda terörist yaftasi ye, akıl izan vicdan sahibi hiçbir Müslüman yapmaz bunu. Bi insanı ekmeğinden ederken altına imza atan gavur olsa bin defa düşünür ulan hakikaten bu adam suçlu mu diye. Amma gurban olduğum Allah büyük kalbimi karartmayacagim, ona teslim olduktan sonra bütün serwfsizlikler viz gelir, nasıl olsa hesabına soracak adalet her halükarda tecelli edecek, hakikatin önünde kimse duramayacak. Hele bekleyelim bakalım böyle sonu ne olacak acep, öküz buzağı doğuracak mı hep birlikte göreceğiz...Neyse devreler içimden geçenleri yazdım gevezelik ettim kusura bakmayın...

derbeder0184
Şube Müdürü
17 Temmuz 2020 10:31

1.Banka yok

2.Sendika yok

3.bylock yok

4 ankesör görüşmesi yok

5.dersane yok

6.yurtta evde kalma yok

7.fetoye maddi yardım yok (himmet)

8.sohbete filan katılma yok

9.önemli şubelerde çalışma yok (Kom tem istihbarat)

10.soru çalıp polis olma yok (yedekten kazanılandk)

Hala nediye bekletiyorlar yok iste kardeşim iltisak irtibat neye göre kime göre nasıl oluyor anlayabilen varsa anlatsın.

Fetonunde bu zulmü bize yasatanlarinda Allah belasını versin sağlığınızdan olduk.İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN.

Mekmeke
Genel Müdür
17 Temmuz 2020 12:24

niye birşey yok kardesim diye sorasim geldi :)
derbeder0184, 4 yıl önce

1.Banka yok

2.Sendika yok

3.bylock yok

4 ankesör görüşmesi yok

5.dersane yok

6.yurtta evde kalma yok

7.fetoye maddi yardım yok (himmet)

8.sohbete filan katılma yok

9.önemli şubelerde çalışma yok (Kom tem istihbarat)

10.soru çalıp polis olma yok (yedekten kazanılandk)

Hala nediye bekletiyorlar yok iste kardeşim iltisak irtibat neye göre kime göre nasıl oluyor anlayabilen varsa anlatsın.

Fetonunde bu zulmü bize yasatanlarinda Allah belasını versin sağlığınızdan olduk.İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN.

Aslanbey1453
Genel Müdür
17 Temmuz 2020 12:38

Yüzsüz Nagehan da Bankasya kredisiyle aldığı Yalıda oturup, HABERTÜRK de az önce gene işkembeden sallıyordu... Allah'ım bana O günü göstersin diye hep dua ediyorum.......
METRİBUZİN, 4 yıl önce
Yanlışın yarını olmaz dostlar, yapılanların yüzde 95 i hem hukuksuz hemde hakikatten uzak, ben yaptım oldu ile yapılıyor işler, kılıfına uydurulmaya çalışılıyor, saçma sapan sebeplerle masum insanlar terörist yaftasi yiyor devletin mahkemesinde. Suçun yok ama en ağır bedeller ödetiliyor, birileri gerine gerine hala şu kadar kripto fetocu gözaltına alındı diye bir halt zannederek haber yapıyor, bu Allah'ın gücüne gitmeyecek mı, gariban Anadolu insanı yine eziliyor kadre uğruyor, şu düştüğümuz duruma bakın, 4 yıldır boktan bir sebepten açıkta yiz bazıları ihraç oldu, kim haketti de ihraç oldu, kimse, irtibat iltisak diye bi ucube uydurdular vurun abaliya. memleketin başına bu memleketin gerçek sahibi Anadolu evladı gelmediği sürece bu devran böyle gidecek. Devlet beni ihraç etse ihraç ettiğine üzülmem anamın babamın emeklerinin umutlarının yok edilişine üzülürüm, işini dosdoğru yap üniforma ya halel getirme ama filmin sonunda terörist yaftasi ye, akıl izan vicdan sahibi hiçbir Müslüman yapmaz bunu. Bi insanı ekmeğinden ederken altına imza atan gavur olsa bin defa düşünür ulan hakikaten bu adam suçlu mu diye. Amma gurban olduğum Allah büyük kalbimi karartmayacagim, ona teslim olduktan sonra bütün serwfsizlikler viz gelir, nasıl olsa hesabına soracak adalet her halükarda tecelli edecek, hakikatin önünde kimse duramayacak. Hele bekleyelim bakalım böyle sonu ne olacak acep, öküz buzağı doğuracak mı hep birlikte göreceğiz...Neyse devreler içimden geçenleri yazdım gevezelik ettim kusura bakmayın...

FREDY66
Şube Müdürü
17 Temmuz 2020 14:16

bu gün beraat alan istinafta olan bir devreme zarf gelmiş pazartesi alacak beratı mart ayında almıştı hayırlsı...

Aslanbey1453
Genel Müdür
17 Temmuz 2020 15:14

Savunma 7gün süre.
FREDY66, 4 yıl önce
bu gün beraat alan istinafta olan bir devreme zarf gelmiş pazartesi alacak beratı mart ayında almıştı hayırlsı...

Aslanbey1453
Genel Müdür
17 Temmuz 2020 15:18

Sosyal medyada TT Dilipak vs DilTarih kurum Başkanı darbecileri affedelşm vsvs demiş, La bi önce Takipsizlik Beraat alan Darbeyle ALAKASI OLMAYAN MASUMANADOLU ÇOCUKLARI nın haklarını VERİN GÖREVE İADE EDİN de darbecilere, yok anasını özlemiş pkk itlerine sıra gelsin... Kime çalışıyor bu Ülkede Medya...

FREDY66
Şube Müdürü
17 Temmuz 2020 17:29

aynen 1 ay önce takipsizlik alan başka devreyede aynı konu
Aslanbey1453, 4 yıl önce
Savunma 7gün süre.
17 Temmuz 2020 19:52

karar kesinlesmeden mi zarf geldi
FREDY66, 4 yıl önce
17 Temmuz 2020 19:59

Arkadaslar merhaba kodu ea olup beraat alanlar bana beraat kararını ozelime atabilirmi 3 gün önce ifade verrdm adli bakarsin savci mahkeme acar en azindan elimde olsunsize zahmet olmazsa çok sevinirim çok yoruldum ya

kenann1453
Şef
17 Temmuz 2020 20:15

guncelde kodunuz neydi
sessiztakippp, 4 yıl önce

Arkadaslar merhaba kodu ea olup beraat alanlar bana beraat kararını ozelime atabilirmi 3 gün önce ifade verrdm adli bakarsin savci mahkeme acar en azindan elimde olsunsize zahmet olmazsa çok sevinirim çok yoruldum ya

Toplam 7138 mesaj
«262728293031323334353637»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi