Editörler : crops35
25 Mayıs 2012 16:25

Hizmetlilerin Memur kadrosuna geçmesi için Bakana dilekçe kampanyası

Malum toplu sözleşme konularından biri de Hizmetlilerin Memur kadrosuna geçirilmesi var.

Bunun için Faruk Çelike yogun mail gönderilmeli.

Sendikaların da bu konudaki kararlı duruşu devam etmeleri sağlanmalı.

Faruk Çelikin e-mail adresi: [email protected]

SF51
Şef
25 Mayıs 2012 16:37

Yardımcı hizmetli arkadaşlar son bir haftamız sendikların telefon numarasını aşağıda veriyorum.Arayın bu fırsat ele geçmez.

Kamusen :0 312 424 22 00

Memursen: 0312 230 48 98

0312 230 09 72

Kesk : 0 312 436 71 11

1 hafta boyunya telefon yağmuruna tutun.

25 Mayıs 2012 16:57

lise - önlisans - lisans mezunu hizmetlilerin hepsi memur kadrosuna geçirilmeli.

bunun için sendikalar kararlı duruş sergilemeli.

hizmetli arka plana itilmemeli.

25 Mayıs 2012 17:08

sadece burda kendimizin konuşmasıyla olmaz. sendikaları arayın

eskici__
Yasaklı
25 Mayıs 2012 17:20

ey hizmetliler bir kere dik durun artık bi kere olsun korkkaça davranmamdan baskı kurmayı deneyin biz mübaşirler kadarda olamıyoruz bi kere arayın sendikaları sorun bukonu mutlaka karara bağlayın diyin hepsi bu kimse işinizi elinizden almayacak korkmayın

eskici__
Yasaklı
25 Mayıs 2012 17:40

Arkadaşlar memur sen genel başkan yardımcısı mehmet doğanın direk telefonunu veriyorum telefon numarası : 0549 472 4242

hizliadam
Şef
25 Mayıs 2012 17:42

eskici kardeşim seni mücadelenden dolayı kutlarım!

eskici__
Yasaklı
25 Mayıs 2012 19:01

Sevgili arkadaşlar uzlaştırma kurulunun ilk toplantısının ilk bilgisini size vereyim yardımcı hizmetler sınıfının bir defaya mahsus sınavsız atanması gündeme gelmiştir.Devlet Personel başkan yardımcısı biz bu konuyu burokratlarla bi görüşelim demiştir.eğer bunları sınavsız atarsak sonradan kurumlarda çıkan boşluk ve sıkıntıların ne olacağını öğrenelim demiştir ayrıca yarın kamusenin iş kolu turk burosen yetkisi dahilin bu konuları görüşmeyek için toplantıya davet edilmiştir. ya şimdi ya hiç bir zaman eğer elinizi bu geceden tutarak milletvekili başbaknlık bakan sendika gibi yerlere telefon açıp durumunuzu anlatmazsanız ve bu madde hakkında baskı kurmazsanız siz bu hayalle daha çok yaşarsınız tabi bende sizin gibi ancak hayalini kurarım size sendikaların telleri başkanlarının numaralarını verdik sizden ricam korkakça değil cesurca hareket edelim her gün öldüğünüzü biliyorum bu sorun yüzünden başımıza bir kerede gelesek bi kerede ölelim soruşturmamı açıcaklar açsınlar korkutacaklar mı her gün korkmaktan iyidir. gelin birlik olalım a sendikası b sendikası değil liseli yüksek lisanslı değilhep beraber hareket edelim. umarım bu 5 günü çok iyi değerlendiririz.

26 Mayıs 2012 01:13

burda hizmetliler memur olsun diye bir güzel yazılıyor.

yalnız kimler bunu bakanlığa ya da sendikalara arayıp söyledi ya da mail cekti?

Ben bu ikisini ya da birini yaptım diyenler lütfen evet ben yaptım yazsın.

görelim bakalım gercekten kimler hizmetlilikten memurluğa geçmek istiyor. Bakalım hizmetlilerin sesi ne kadar çıkmış?

Yapanlar lütfen ***yaptım*** diye belirtsin. kaç kişi var görelim.

eskici__
Yasaklı
26 Mayıs 2012 01:16

ben ikisinden birisinide onlarcasını yaptım halada yapıyorum

26 Mayıs 2012 01:17

Eğer şuana kadar bunları yapmadıysanız.

Haftasonu bunları yapabilirsiniz daha geç değil.

Ve lütfen yaptığınız zaman buraya belirtin ben yaptım diye.

Eğer sendikaların ve bakanlığın tel ya da mail adresini bilmiyorsanız

sorun değil forumda arkadaşlar belirtmiş ordan alabilirsiniz.

ve lütfen yapanlar evet ben yaptım diye belirtsin.

sayıyı görelim.

SF51
Şef
26 Mayıs 2012 09:45

2 sendika ile görüşüyorum son 3 gündür 7 8 kez aradım.

civanım12
Şef
26 Mayıs 2012 13:35

senikaları defalarca aradım faks yolaldım yardımcı hizmetlilerin gihe geçmesi için talepte bulundum.yardımcı hizmetlilerin enbüyük sorunlarından biri birlik olamamak birlikte hareket etmeliyiz sayımız 150 bin civarları...

hizliadam
Şef
26 Mayıs 2012 13:36

ben mail attım ve telefonla aradım

kirli_33
Daire Başkanı
26 Mayıs 2012 13:45

İşitme engelli bir YHS yim her gün mail atıyorum bakanlık sendika ç.başkanlığı inşallah güzel sonuç alınır.

kirli_33
Daire Başkanı
26 Mayıs 2012 13:47

İşitme engelliyim bu telefona mesaj atabilirmiyiz..

emrahkilicci
Aday Memur
26 Mayıs 2012 16:53

ben memur sen e-meil atım

emrahkilicci
Aday Memur
26 Mayıs 2012 16:56

yoğun bi şekilde e-mail atalım sendikalara ve bakanlıklara

tek. yard.

has32
Memur
26 Mayıs 2012 19:19

Evet arkadaşlar bir teknisyen yardımcısı olarak tam destek veriyorum...emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

kawastr
Memur
27 Mayıs 2012 14:33

Bende Çalışma bakanlığına aklıma geldikçe her internete girişimde mail atıyorum arkadaşlar...

başkasın
Kapalı
27 Mayıs 2012 17:30

bende vekillere sendikalara ve medyedaki çogu programa mail atıyor twett atıyorum nşallah birgün biri kale alıp bişeyler yapar umuduyla

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi