Editörler : F16 Gökçen
08 Kasım 2017 13:27

İş bankası sınavı-istanbul eylül 2017 dönemi sınavında başarılı olanlar

Merhaba Arkadaşlar ;

iş bankası sınavında başarılı olanlar sayfasında diğer bölgelerde oldugundan karışıklık yaşanabiliyor. mülakata girenler;mükat sonucu bekleyenler ve iş teklifi alanlar buradan bilgi paylaşımı yaparsa diğer arkadaslarda sürecin nasıl ilerlediğini görebilirler

08 Kasım 2017 14:01

Mülakat açıklandıktan ne kadar sonra evrak için iletişime geçiyorlar

Adaymemur89
Aday Memur
11 Kasım 2017 11:29

Mulakat sonucu aciklananlar burdan yazabilirler mi ? Hangi bolge oldugunu belirtirlerse sevinirim

Lucklyy
Aday Memur
13 Kasım 2017 10:21

7 Kasım mülakata girip de açıklanan var mı ? Herkes nereye kayboldu böyle

Adaymemur89
Aday Memur
13 Kasım 2017 11:18

mülakat sonucu açıklananlar burada yazsa da bizde süreci takip edebilsek çok güzel olucak.

Lucklyy, 6 yıl önce

7 Kasım mülakata girip de açıklanan var mı ? Herkes nereye kayboldu böyle

isletmemuhendisi7
Aday Memur
13 Kasım 2017 12:13

25 Ekim mülakat tarihi 8 Kasım mülakat sonucu yarın da evrak listesini almak için İş Kulelerine gideceğim

Adaymemur89, 6 yıl önce

Mulakat sonucu aciklananlar burdan yazabilirler mi ? Hangi bolge oldugunu belirtirlerse sevinirim

Adaymemur89
Aday Memur
13 Kasım 2017 14:51

evrak listesii almanız içinde gün mü veriyorlar acaba ? İş teklifi ne zaman yapıldı ?

isletmemuhendisi7, 6 yıl önce

25 Ekim mülakat tarihi 8 Kasım mülakat sonucu yarın da evrak listesini almak için İş Kulelerine gideceğim

isletmemuhendisi7
Aday Memur
13 Kasım 2017 15:04

Evet cuma günü aradılar yarına verdiler günü iş teklifi değil de süreç şu şekilde ilerliyormuş şimdi evrak listesini verecekler daha sonra ben onları teslim edeceğim evraklarım onaylanacakmış evraklarda da eleme oluyormuş neye göre eliyorlar evraklarda bilmiyorum daha sonra eğitime çağırıyorlar İstanbul Bölgesi olduğu için eğitimin ikinci haftası belli oluyormuş nerede çalışacağın bundan önceki sınava giren ve şuan işbaşı yapan arkadaşımdan bu şekilde bilgi almıştım

Adaymemur89, 6 yıl önce

evrak listesii almanız içinde gün mü veriyorlar acaba ? İş teklifi ne zaman yapıldı ?

Adaymemur89
Aday Memur
13 Kasım 2017 15:48

istenilen evraklarla ilgili bilginiz var mıdır?

Evet cuma günü aradılar yarına verdiler günü iş teklifi değil de süreç şu şekilde ilerliyormuş şimdi evrak listesini verecekler daha sonra ben onları teslim edeceğim evraklarım onaylanacakmış evraklarda da eleme oluyormuş neye göre eliyorlar evraklarda bilmiyorum daha sonra eğitime çağırıyorlar İstanbul Bölgesi olduğu için eğitimin ikinci haftası belli oluyormuş nerede çalışacağın bundan önceki sınava giren ve şuan işbaşı yapan arkadaşımdan bu şekilde bilgi almıştım

d-dogan
Aday Memur
13 Kasım 2017 16:48

gaziantep bölgeden oldugum için yazmıyorum ama bugün tam iki hafta oldu borç beyannamesi gönderdim bekliyorum :(

isletmemuhendisi7
Aday Memur
13 Kasım 2017 20:08

Hayır yarın öğreneceğim.

Adaymemur89, 6 yıl önce

istenilen evraklarla ilgili bilginiz var mıdır?

bnnrgkhn
Aday Memur
13 Kasım 2017 21:16

Bende 25 ekimde girmiştim manisa bölgesi acaba bölgeden bölgeye acıklanma süresi değişiyor mu ki sizin acıklanmış ben daha beklemedeyim

Hayır yarın öğreneceğim.

timbildor
Aday Memur
14 Kasım 2017 19:18

Belgeleri yazar mısınız?

Hayır yarın öğreneceğim.

isletmemuhendisi7
Aday Memur
15 Kasım 2017 09:52

Çok kapsamlı sağlık raporu istiyor diğer belgeler klasik iş evrakları

timbildor, 6 yıl önce

Belgeleri yazar mısınız?

timbildor
Aday Memur
15 Kasım 2017 15:22

30 ekimden sonra mülakata girip cevap alan var mı arkadaşlar??

wickedgame
Aday Memur
17 Kasım 2017 20:38

3 kasımda girdim hala dönüş olmadı.. bugün aradım net bi tarih veremediklerini söylediler olumsuz olduğuna inanmaya başlıycam..

Adaymemur89
Aday Memur
17 Kasım 2017 21:06

Tam olarak ne dediler size 15 gun filan surer mi dediler

wickedgame, 6 yıl önce

3 kasımda girdim hala dönüş olmadı.. bugün aradım net bi tarih veremediklerini söylediler olumsuz olduğuna inanmaya başlıycam..

wickedgame
Aday Memur
17 Kasım 2017 22:03

hayır sadece bunu ve mailimi kontrol etmemi söylediler ama gördüğüm kadarıyla açıklananlar 10 15 gün içerisinde açıklanmış çoğunlukla siz yeni mi girdiniz?

Adaymemur89
Aday Memur
17 Kasım 2017 22:33

En son girenlerdenim sanirim bayadir kimsenin aciklanmiyor toplu aciklanir artik diye dusunuyorum ama bilemiyorum tabi

wickedgame, 6 yıl önce

hayır sadece bunu ve mailimi kontrol etmemi söylediler ama gördüğüm kadarıyla açıklananlar 10 15 gün içerisinde açıklanmış çoğunlukla siz yeni mi girdiniz?

21 Kasım 2017 13:32

Yaprak kımıldamıyor

timbildor
Aday Memur
24 Kasım 2017 11:42

Bugün açıklansın artık var mı sonuç bekleyen

Toplam 80 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi