Editörler : crops35
04 Mart 2006 20:54

SSK'da bilgi veren yok, atama da yapılmıyor (Ön lisans mezunları)

ssk ile ilgili başlıkların sürekli silinmesini anlayamıyorum arkadaşlar artık bu başlık altında buluşalım tebligatı ulaşan arkadaşlar bilgiverir se memnun oluruz Boluya yerleşen varsa onunla özellikle haberleşelim...

adayli
Şef
04 Mart 2006 21:04

Vallahi kardeşim tekrar bu başlıgı atman iyi oldu bende anlam veremiyormm..Neyse bi haber olursa burda bilgi verelim birbirimize ..

ramazangokyar
Daire Başkanı
04 Mart 2006 21:08

adaylı kardeş sen nereye atandın msn var mı? daha iyi haberleşiriz benim [email protected]

makina
Daire Başkanı
05 Mart 2006 11:05

ya arkadaşlar bizim başlığımız hergün siliniyor. Hemde en krıtik olduğumuz şu günlerde. Memurlar net bir işe yarıyacaktı. Bu güne kadar cok boş boş yazılar yazdık onlar silinmedi neden bu siliniyor anlamadım. lütfen eline posta ulasan veya kurumuna evrak varan olursa buraya yazarsa sevinirim. Şahsen bana veya kurumuma evrak ulaştığı zaman ilk işim buraya yazmak olacak bu sayfa yine silinse tekrar başlık acıp yazarım.

05 Mart 2006 12:28

silmeyin atık şu başlığı

nesscafe
Şef
05 Mart 2006 13:17

arkadaşlar bu hafta tebligatların gönderileceğini sanıyorum.çünkü postanın elimize gelmesi de bir hafta sürecek.o zamanda zaten martın sonu gelmiş oluyor.geçen sene bir arkadaş ssk ya atandı.o da toplam 1-1.5 ay sürdüğünü söyledi.bu puanlamaya göre de süre dolmuş oluyor zaten

sinan272727
Aday Memur
06 Mart 2006 10:10

arkadaslar umarım bir an evvel tebligatlar elimize ulasır.bilgisi olan varsa bisey soracaktım ben bu sene oss ye girsem ve ikinci ogretimde bi yeri kazansam egitim hakkımdan dolayı tayınım gerceklesir mi acaba ?

duranemmi
Kapalı
07 Mart 2006 08:54

Selam Şırnak SSK ya icra memuru olarak yerleştirildim acaba başka şırnağı kazanan var mı? varsa haberleşelim

reduman
Aday Memur
07 Mart 2006 12:03

mrb arkadaşlar sadece ssk başlıkları değil benim girdiğim normal ssk başlığında olmayan yorumlarım dahi sayfaya eklenmiyor.Bu kez kadere deyip yazıyorum.ramazan arkadaş boluya yerleşmişsin bende bolu talihlilerinden biriyim.sakincasi yoksa msnden ulaşabilir miyim?

07 Mart 2006 12:51

dün ssk yı aradım ama hiçbir gelişmenin olmadığını söylediler.tebligatlar hala hazırlanmamış kısacası ne zaman geleceği belli değil.ssk yı arada bir aramakta fayda var

reduman
Aday Memur
07 Mart 2006 13:04

arkadaşlar bu ssk bizi hiçç düşünmüyor demiyolar ki şimdi bunlar işi bırakmışlardır evlerinde oturmaktan canları sıkılmıştır biraz acele edelimde bu çiçeği burnunda memurlarımız bayram etsin diyen yok ee boşuna demiyorlar memur olana kaddaar bekle memur olunca işler beklesin diye :)

07 Mart 2006 13:11

çok haklısın

adayli
Şef
07 Mart 2006 21:04

Arkadaşlar benim bi sorum olacaktı.Bizler ssk alanında (taşra) olarak atandıgımız yazıyor yani bu ilçelerede atamamız olabilir anlamınamı geliyor?.Ama il müdürlügü sadece merkezde olmaz mı?Ben ev işini ayarlamaya calışıyormda acaba problem çıkarmı diyee soruyorm..

bubu19
Aday Memur
07 Mart 2006 23:57

tasra sadece merkezde olmadımızı yani bakanlıkta olmadığımızı ifade etmek için kullanılıyo.zaten ssk müdürlükleri bildiğim kadarıyla sadece il merkezlerinde var yani ilçe olmaz endişelenme:))

ramazangokyar
Daire Başkanı
08 Mart 2006 11:13

ssk evrak takibine hergün giriyorum ve hergün karşıma işleminiz yapılıyor diyor 01.05.2005 tarihinde babam adına verdiğim gün tespitindede aynı şey yazıyor kısacası ssk nın genel hali bırakalım evrak takibini ankaradaki memurlar dahi net cevap vermiyor kısacası işler biraz daha uzayacak gibi gözüküyor .

08 Mart 2006 14:26

aaayyy
Aday Memur
08 Mart 2006 15:17

ARKADAŞLAR BENDE ĞEÇEN SENE SSK YA ATANDIM HİÇ MEARK ETMEYİN ANKARAYA BAŞVURU YAPTIKTAN 25 İLE 30 ĞÜN ARASINDA TEBLİĞAT ELİNİZE GEÇER.TAMM.HADİ HAYRLI OLSUN HERKESE

08 Mart 2006 15:38

korkarım bir kaç hafta daha bekleyeceğiz :)

adayli
Şef
08 Mart 2006 21:37

SAol bubu kardeş:))

Bakalım bekleyim hayırlısı olsun arkadaşlar..Benimde aö sınavları yaklaştı hiç olmassa ona bakmaya vakit oldu:))

bubu19
Aday Memur
09 Mart 2006 02:03

rica ederim adayli senin il hangisiydi:)

ramazangokyar
Daire Başkanı
09 Mart 2006 12:32

slm arkadaşlar bizim atamamızın yapılacağı kesin mi?sonra şu nedenden dolayı atamanız yapılmamıştır diye bir yazı gelmesin . neyin ne olacağı belli olmaz ssk da yine de hayırlısı...

Toplam 1447 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi