Editörler : crops35
03 Mart 2023 08:30

Engelli Tayin İsteği 2. Defa

Merhabalar, 9 yıllık memurum ilk defa 8 yıl önce engellilik hakkımı kullanmıştım, Bu hafta da bir dilekçe yazdım. Şuan yazı bakanlıkta acaba cevaplanması ne kadar sürer. Depremzedeyiz maalesef zamanla savaşıyoruz. Bir de onaylanma veya red edilme durumu nedir acaba fikri veya yorumu olan var mıdır. Teşekkürler.

murat_29
Daire Başkanı
03 Mart 2023 13:36

haftaya belli olur arkadaşım rahat ol red gelmez

halileyla
Şef
03 Mart 2023 14:11

İnşallah hocam da hiç olumlu gelecek gibi hissetmiyorum inşallah dediğiniz gibi olur Allah razı olsun.

murat_29, 1 yıl önce

haftaya belli olur arkadaşım rahat ol red gelmez

captaınjaack
Aday Memur
14 Mart 2023 12:01

herhangi bir cevap geldi mi hocam ?

halileyla, 1 yıl önce

İnşallah hocam da hiç olumlu gelecek gibi hissetmiyorum inşallah dediğiniz gibi olur Allah razı olsun.

halileyla
Şef
15 Mart 2023 12:59

Mümkünmüş hocam, çocuğu götürüp al tedavi et o zaman demek var aslında.

captaınjaack, 1 yıl önce

herhangi bir cevap geldi mi hocam ?

murat_29
Daire Başkanı
15 Mart 2023 16:19

ben 2 kez engel nedeniyle tayin oldum temmuzda 3. kez dilekçe vereceğim. sorun çıkmaz rahat olun.

captaınjaack
Aday Memur
16 Mart 2023 09:09

hangi bakanlıkta veya kurumda çalışıyorsunuz hocam?

murat_29, 1 yıl önce

ben 2 kez engel nedeniyle tayin oldum temmuzda 3. kez dilekçe vereceğim. sorun çıkmaz rahat olun.

murat_29
Daire Başkanı
16 Mart 2023 10:11

sağlık bakanlığı gih memurum

captaınjaack, 1 yıl önce

hangi bakanlıkta veya kurumda çalışıyorsunuz hocam?

halileyla
Şef
16 Mart 2023 11:34

3 hafta oldu ama bakanlıkta hala bekliyor dilekçe

captaınjaack
Aday Memur
16 Mart 2023 11:35

Aile bakanlığı bu konuda kolaylık sağlaması gereken kurum olmasına rağmen zorluk çıkarıyor. 2.kez tayin hakkını danıştay kararı, içtihat kararı değil deyip reddediyor. Kamu Denetçiliği Kurumunun Tavsiye Kararı nı da zaten hiçe sayıyor.

murat_29, 1 yıl önce

sağlık bakanlığı gih memurum

captaınjaack
Aday Memur
16 Mart 2023 11:37

1 ay içerisinde cevap verilmesi gerek dilekçeye. yasal süre sonunda kabul/ret bir cevap vermek zorundalar.

halileyla, 1 yıl önce

3 hafta oldu ama bakanlıkta hala bekliyor dilekçe

halileyla
Şef
16 Mart 2023 12:48

Valla hocam bende yıldım artık arıyorum talimat bekliyoruz diyorlar memurda haklı amir yap demezse yapamaz ama bizde parçalandık hanım çoluk çocuk başka ilde depremden kaçtık ben başka yerdeyim çocuk ayrı bir dert napacaz şaşırdık

captaınjaack, 1 yıl önce

1 ay içerisinde cevap verilmesi gerek dilekçeye. yasal süre sonunda kabul/ret bir cevap vermek zorundalar.

captaınjaack
Aday Memur
16 Mart 2023 13:10

Sizleri anlıyorum mağduriyet yaşayan çok sayıda insan var. Umarım olumlu sonuçlanır sizin için.

halileyla
Şef
16 Mart 2023 13:17

hocam derdimiz olumlu sonuçlanması değil ki, ne yapacaklarsa yapsınlar olmayacaksa da gidelim çoluğumuzu çocuğumuzu alalım evimize dönelim korka korka da olsa yaşayacağız bir şekilde yapacak bişey yok. Derdimiz bu yani ne olacağı belli olsun.

captaınjaack, 1 yıl önce

Sizleri anlıyorum mağduriyet yaşayan çok sayıda insan var. Umarım olumlu sonuçlanır sizin için.

captaınjaack
Aday Memur
16 Mart 2023 14:11

haklısın hocam. bekleyip görmek lazım.

halileyla, 1 yıl önce

hocam derdimiz olumlu sonuçlanması değil ki, ne yapacaklarsa yapsınlar olmayacaksa da gidelim çoluğumuzu çocuğumuzu alalım evimize dönelim korka korka da olsa yaşayacağız bir şekilde yapacak bişey yok. Derdimiz bu yani ne olacağı belli olsun.

Freudarwin
Aday Memur
28 Mart 2023 17:27

Bugün il milli eğitim müdürlüğüne sordum. Birden fazla engelli tayini olacakmış. Danıştay'da öyle sonuçlanmış
Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi