Editörler : Pangaea
07 Temmuz 2018 13:26

İcra memuru tahmini kaca iner

Sgk icra memurluguna 86 ile atanma sansim var mi sizce

figo102009
Daire Başkanı
07 Temmuz 2018 14:57

Bence var.

Hayırlı olsun.

Lilamorforlaw
Aday Memur
07 Temmuz 2018 15:59

Tereddutler yasiyorum hakkariyi dahi yazdim insallah gelir

gündenkalan
Kapalı
07 Temmuz 2018 16:00

%90 olur
Lilamorforlaw, 6 yıl önce

Lilamorforlaw
Aday Memur
07 Temmuz 2018 16:16

Cevaplariniz icin tesekkur ederim heyecanla bekliyorum insallah olur

melek-33
Şef
07 Temmuz 2018 16:19

Peki sizce düz Sgk memuru İstanbul'da 85 dişer mi ? Stresten yemek yiyemiyorum açıklanana kadar

karminkaya
Aday Memur
07 Temmuz 2018 16:27

hocam icra ları da yazdınız mı istanbul daki ya da diğer icra lar?

melek-33, 6 yıl önce
Peki sizce düz Sgk memuru İstanbul'da 85 dişer mi ? Stresten yemek yiyemiyorum açıklanana kadar

melek-33
Şef
07 Temmuz 2018 16:30

Yok hocam sadece istanbul yazdım icra yazmadım yaştan dolayı 2 ayla yazamadım maalesef ya normal Sgk memur kadrosunu yazdım valla gelir mi acaba. Bağcılar'a kadar yazdım korku ile 15 tercih
karminkaya, 6 yıl önce

hocam icra ları da yazdınız mı istanbul daki ya da diğer icra lar?

gündenkalan
Kapalı
07 Temmuz 2018 17:11

Bence siz de yerleşirsiniz hiçbir sıkıntı olacağını sanmıyorum, birşey sorucam 85 puan için kaç net yapmıştınız?
melek-33, 6 yıl önce

eyeoftiger
Daire Başkanı
07 Temmuz 2018 22:00

sgk memur ist 85 e düşer. hayırlı olsun. işkur'da tercih yapsaydınız garanti olsun.

melek-33, 6 yıl önce

melek-33
Şef
08 Temmuz 2018 15:14

Yaptım hocam korkudan mecbur kimsenin hakkını yemek istemem ama 85 ile ortada kalırım diye yaptım her yerden elebdim çünkü son umutlar. Sgk gelire öncelik ona vereceğim. 30 alım İstanbul'a toplam Sgk için gelir inşallah. Sizinde olur inş
eyeoftiger, 6 yıl önce

sgk memur ist 85 e düşer. hayırlı olsun. işkur'da tercih yapsaydınız garanti olsun.

melek-33
Şef
08 Temmuz 2018 15:15

Hocam 87-88 net filan sanırım ilk 4 mat sorusunu da cevap anahtarına işaretlemeyi unuttum maalesef öyle bir şey geldi başıma sağlık olsun
gündenkalan, 6 yıl önce
Bence siz de yerleşirsiniz hiçbir sıkıntı olacağını sanmıyorum, birşey sorucam 85 puan için kaç net yapmıştınız?

violetter
Şube Müdürü
08 Temmuz 2018 18:10

sana bi soru?

diyelim hakkari icra çıktı merkezide. ama işkurdan gümrükten(onu bilemiyorum farazi dedim belki olmamıştır) nüfustan ya da son umut kykdan istediğin ile ya da ilçeye mülakat için kaldın. hakkari'ye :) gider misin yoksa orayı "yakıp" diğer yerlerinin mülakatını mı tercih edersin?

figo102009
Daire Başkanı
08 Temmuz 2018 18:23

Bence yakmamalı hocam

Hakkâri de belli bi sure dayanır sonra istediği yere tayin ister.

violetter, 6 yıl önce

sana bi soru?

diyelim hakkari icra çıktı merkezide. ama işkurdan gümrükten(onu bilemiyorum farazi dedim belki olmamıştır) nüfustan ya da son umut kykdan istediğin ile ya da ilçeye mülakat için kaldın. hakkari'ye :) gider misin yoksa orayı "yakıp" diğer yerlerinin mülakatını mı tercih edersin?

violetter
Şube Müdürü
08 Temmuz 2018 18:34

kesinlikle öyle düşünüyorum ben de gitmeliler. biraz istemedği bir ili yazmış gibi bir hava sezdim o açıdan sordum çnkü sgk daha iyi bana kalırsa hem maaş hem kadro. ayrıca öteki mülakatlar da belirsiz. yani şunu demek istedim insanlar her yeri haliyle dolduruyolar o puanlarıyla hem mülakat mülakat gezip hem de merkezi yazıyolar. sonra merkezide kötü yer gelince orayı yakıp diğerlerine gidiyolar orası olmayınca da hem kendi yüksek puanlarına yazık açıkta kalıyolar hem de kötü sgk diyip gitmedikleri yere bir başkasının hakkını alıyolar falan filan...

figo102009, 6 yıl önce

Bence yakmamalı hocam

Hakkâri de belli bi sure dayanır sonra istediği yere tayin ister.

Lilamorforlaw
Aday Memur
08 Temmuz 2018 18:35

Iibfde 86dan yuksek puanlar kaldi mi acaba?

Lilamorforlaw
Aday Memur
08 Temmuz 2018 18:36

Ben hukuk mezunuyum zaten kurum avukatligina puanim yetmeyecegi icin yazdim hakimlik bekliyrm sadece

Lilamorforlaw
Aday Memur
08 Temmuz 2018 18:38

Hakimlikten de daha once elendigim icin suan tek umidim sgk icra

melek-33
Şef
08 Temmuz 2018 18:59

Hocam hukukçular iibf ile mi birlikte ortak yaptı tercihi dikkat etmedim de ona....

Hakimlikten de daha once elendigim icin suan tek umidim sgk icra

figo102009
Daire Başkanı
08 Temmuz 2018 19:22

Aynen. SGK diğer sözleşmeli yerlere göre şehir biraz insanlara zor gibi gelse de gidilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Hocam yeri gelmişken size sorayim. Malum kyk, işkur ve nüfus hepsi büro personeli alımı yaptı. Siz ne dersiniz, bunlar arasından hangisine gitmek mantıklı olur ? Ve neden..?

violetter, 6 yıl önce

kesinlikle öyle düşünüyorum ben de gitmeliler. biraz istemedği bir ili yazmış gibi bir hava sezdim o açıdan sordum çnkü sgk daha iyi bana kalırsa hem maaş hem kadro. ayrıca öteki mülakatlar da belirsiz. yani şunu demek istedim insanlar her yeri haliyle dolduruyolar o puanlarıyla hem mülakat mülakat gezip hem de merkezi yazıyolar. sonra merkezide kötü yer gelince orayı yakıp diğerlerine gidiyolar orası olmayınca da hem kendi yüksek puanlarına yazık açıkta kalıyolar hem de kötü sgk diyip gitmedikleri yere bir başkasının hakkını alıyolar falan filan...

violetter
Şube Müdürü
08 Temmuz 2018 19:28

ben mesleki prestij olarak işkur ve sonrasında nüfus derim. kyk çıksa ona da itirazsız giderdim ama sannırım puanınız iyi ki tercih etme şansınız olacak. işkurun içinden imd şansı var bu çok önemli bi meslek başından beri yazıyorum imd çok kritik bir meslektir gümrüğün muayenesi gibidir. keşke işkur olsa

figo102009, 6 yıl önce

Aynen. SGK diğer sözleşmeli yerlere göre şehir biraz insanlara zor gibi gelse de gidilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Hocam yeri gelmişken size sorayim. Malum kyk, işkur ve nüfus hepsi büro personeli alımı yaptı. Siz ne dersiniz, bunlar arasından hangisine gitmek mantıklı olur ? Ve neden..?

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi